×

А як ти перевіряєш валюту?

Я часом читав тут на форумі шо декому впарювали фальшиві банкноти. Я особисто з таким не стикався (або не підозрюю про їх існування в мене). Можете поділитися способами провірки а також хто стикався розкажіть які варіанти підробки використовувалися.

Можливо хтось знає якісь кишенькові варіанти для перевірки. Цікавить ЮСД/ЄВР/Гривня.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

для гривні є особистий лайфхак — візьміть купюру, у верхньому лівому кутку написано «НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ» ( на лицьовій стороні купюри), проведіть пальцем по цьому напису, трошки стискаючи це місце купюри між пальцями — не порвіть!))
На дотик ці букви будуть шершаві, а не гладенькі — якби випуклі))))О це і є знак того, що купюра справжня)
На здоровля :)

Просто зайдіть в найближче відділення банку і там перевірять. Я платив 25 коп за купюру

В Авалі 1 грн/купюра коштує перевірка.

В банке можно проверить. Не знаю точно, сколько сейчас это стОит, раньше было 1% от суммы.

на ощупь и запах лучше всего!) визуально подделку не различить

обираю обмінник, у якому сидить дівчина з великими сіськами, за гостинчик перевіряю в неї готівку :)

всего вто в 2005 году, очень актуально

Насколько я знаю, самая трудноподделываемая защита — инфрокрасная.

Почему инфрокрасная защита купюр считается самой надежной?
Нанесение метамерной краски — достаточно сложная и дорогостоящая процедура. Сложной является и операция совмещения части рисунка, нанесенного обычной краской, с рисунком, выполненным краской с метамерными свойствами. Поэтому использование ИК-метамерных красок — наиболее надежный метод защиты банкнот от подделки.

Поэтому при выборе детектора валют я бы выбрал детектор в котром есть ИК проверка.

Для баксов есть фломастеры специальные.

Во, только хотел сказать, что в Канаде в банках доллары проверяют подобными маркерами:
kiev.ko.olx.ua/...rovyh-kupyur-ID4ack7.html

В СШП в супермаркетах/заправках если я расплачивался купюрой крупнее 20-ки, тоже.

1) тре кожень день шерститии купюри, звикаєш до папіру, якщо фальшивка — пальцями відчуєш
2) візуально: водяний знак, захисна нитка із номіналом, кольорові волокна
3) можна посвітити звичайним у.ф. ліхтариком

+1 : доллары на ощупь — метод № 1. Но и купить китайский у-ф фонарик не проблема. Если сильно сомневаюсь — иду на базар к знакомому барыге :8)

Сумніваюся, що це можливо, є підробки які проходять навіть через недорогі детектори — не думаю, що «кишенькові методи» можуть бути значно кращі в пошуку підробок.

Деньги в ультрафиолете светятся, можно портативный фонарик носить.

Підписатись на коментарі