Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Підкажіть коворкінг у Львові

Підкажіть де у Львові можна спокійно попрацювати 1 день?
Є якісь коворкінги?
Важливо щоб був нормальний інтернет і можливість поговорити по скайпу без шуму.

І поближче до центру.

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Була в коворкінгу на вул. Володимира Великого, 4 easyspace.lviv.ua/pricing
Дуже тихо порівняно з іншими, ідеально для тих кому потрібен спокій і хороше розташування)

Слава Україні! скажіть чи є десь коворкінг в підвалі? щоб можна було працювати без перебоїв на сирени. Дякую!

Новий коворкінг на Шевченка у Львові, дуже круто там ustartspace.com

iHUB Lviv ihub.world/?lang=ua хороший коворкінг, яким вже давно користуюсь, можливо комусь буде корисно) З плюсів неймовірно близько до центру, низькі ціни і дуже крута комюніті.

Нещодавно відкрився коворкінг на Галицькій 21, 3 поверх.
coworking-think.com
Біля «коня»:) Дуже зручне i спокійне місце.

Тільки відкрився супер крутий коворкінг в центрі kontoralviv.com

Компас в центрі є, спокійне місце )

Спробуйте Територію Коворкінг на Кн. Ольги в аквапарку, у нас затишно, смачні печеньки і кава)

приходьте до нас. ми щойно відкрились, на вул.Зеленій,20, поруч з Пл. Петрушевича, «Лофт на Атласі». В нас людей зовсім ще небагато, тому тихо. працюємо з 10 до 20. окрема гілка швидкісного інтернету. ahimsa.com.ua

Невеликий, на 15 місць, в стилі лофт, open-space Лофт на Атласі. В приміщенні колишньої історичної книжкової фабрики Атлас, збудованої ще за австрійців. Тут дійсно затишно. А ще родзинка — клієнти коворкінгу мають бонусом тренування у фітнес-клубі, розташованому за дверима) Тут вся інформація www.ahimsa.com.ua

Є досить багато. Найпопулярніші це в центрі міста це iHUB та OK Factory. ITEA Hub та Startup Depot трохи дальше від центру. Більше деталей тут: andcards.com/...​s/coworkings/ukraine/lviv

На Героїв УПА, 80 є ITEA Hub (iteahub.com)

Есть на Соломии Крушельницкой, 3, напротив парка Франка. Come In называется.

Betaplace — betaplace.com.ua/en

Єдине що — ближче до вокзалу, ніж до центру, але не думаю що відстань від вокзалу до центра велика.

На пл. Рынок есть communa, Галицька 1, на втором этаже над Челентано
communa.net.ua

Ага. Дякую. Шось такого мені і треба.

Был в Коммуне в прошлом году. Очень понравилось — рекомендую

Але там досить шумно ввечері, бо в сусідній (або тій самій) кімнаті то в ігри грають, то різні клуби за інтересами збираються. Коли в «мафію» починають грати — то хоч ховайся!

Мені треба в робочий час. До 6 год. Я писав до них сьогодні то кажуть що буде нормально :)

Підписатись на коментарі