Що дійсно буде в нагоді тестувальникам?

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на QA DOU!

Привіт, dou :) потребую поради: зараз я юний QC і дуже хочу розвиватись далі. В плані тестування все зрозуміло: є багато книг, тематичних форумів,тощо.Але в плані технічних знань все складніше.Не те що у мене їх повна відсутність, проте їх дійсно обмаль. Не знаю, в якому напрямі мені розвиватись далі,-вивчати архітектуру комп"ютера/Android/IOS, протоколи, мову програмування чи ....

З чого вартує розпочати навчання, щоб воно було найбільш ефективним? Що дійсно буде в нагоді тестувальникам?

Буду вдячна за коментарі, лінки чи просто поради.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Что по работе надо в ту сторону и двигаться:)

дуже дякую всім за коментарі. наразі більш-менш прояснилось у якому напрямі рухатись :)

Тренированные мышцы сфинктера. А то в соседнем топике такие страшные истории пишут.. с запашком ;(

Я неправильно прочитав ваще прізвище з першого разу...

залежить від того, який тип продуктів тобі цікавий в плані тестування. Якщо ти хочеш тестувати дектоп-аппи — роби акцент на ОС і адміністративні штуки. Якшо веб — браузери, хтмл, цсс. Імовірніше за все, буде потрібен SQL. Можливо тебе цікавить веб, який підтримує і моб? Тоді андроід і іОС тобі теж потрібні. А може ти мрієш далі перейти на автоматизацію — тоді якась мова програмування + ведрайвер (для веб), або шукати інші тулзовини для автоматизації і вивчати їх :)

OOP языки: Java,C#
Script языки: Phyton, JavaScript
Web : HTML,CSS,JavaScript
DB: SQL (MS SQL, Oracle,MySQL...)
CI: Jenkins , Maven...
UI testing: Selenium
Performance testing: JMeter, Load Runner ....
Web services testing: SoapUI

Завтра как раз будет в Ленте статья на эту тему

Искренне надеюсь, что не от Юры. а то он уже в прошлой высказался, что тестировщики -аще херня в этом бренном ит мире

Исходя из тегов, первым пунктом полезностей это хорошо разобраться с определением, обязанностями и различиями между QA и QC:)

чому ж бути таким категоричним? не зважаючи на те, що я все ще джун, я розумію, що поняття QA вміщує в себе поняття QC. тай зрештою, QA можна вважати як наступний щабель QC. чи не так?

Сильно зависит от проекта, на который попадешь. Главная подстава во всех этих скилах это то, что без практики все забывается. Можешь хоть 100500 курсов по программированию отходить, выучить линукс, юникс и нетворкинг, но если на реальном проекте с этим не работаешь, то каждый раз перед собеседованием придется не то что повторять, а заново учить все то, что тебе так и не пригодилось.

А тестеры profiler пользуются?
Это уже наверное будут Guru QA. )))

очень классный список — спасибо!

Что бы развиваться дальше — надо перестать быть QA. Я был мидлом когда тестеры только начинали появляться и в основном мануальщики. Потом пошли автоматизаторы — это чуть хуже чем ждуны на продакшене... а если куда расти — то без понятия. Тут профильное образование + предметная область проекта и пара дурных вопросов разработчикам — все, что нужно знать тестеру. Тестируют в основном BlackBox так что... на этом все.

Загальні+ знання SQL/xml/html/any script language (python/ruby/js)/tcp/ip/http/https

Підписатись на коментарі