Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Декларація минулих українських доходів в Німеччині

Переїхав в Берлін на початку липня, заповняю подакову декларацію і тут бачу поле: ausländischen Einkünfte. Трохи погугливши знайшов що туди вписуються прибутки отримані за цей рік поза межами Німеччини.

В Україні працював як ФОП, перед виїздом все позакривав, виписки і податки десь далеко в шафі може й лежать а може вже й ні. І що мені туди тепер вписувати ?

Тим більше погравшись з тим полем (прогою заповняю), то побачив що якщо туди реально внести все що я заробив в Україні то я ще маю Німеччині доплатити(!!!) бо вони таксують за весь календарний рік а не за час перебування.

Хто вже таке діло заповняв, хелп будь ласка =)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

они ж все равно не смогут это проверить.

Як я розумію можуть попросити підтвердження

Специалист, который таксами занимается там, сказал, что это никому не интересно и можно не заполнять

Я от так теж думав. Але якщо я в цьому полі пишу 0 то програма рахує що мені мають повернути 4000 податків. Якщо ж я поле завповняю більш менш чесно, то виходить 1500.

Тобто насправді різниця в 2500 EUR, що досить таки відчутно

Так кажеш, наче ті податки тобі подають, а тобі соромно. Це ж твої гроші. Повертають — бери. Це бюрократія, сьогодні ти їх, завтра вони тебе. Став 0, інакше задовбеся доводити що не верблюд.

Очень сомневаюсь что вы там что-то должны указывать. Думаю, это поле для резидентов Германии, которые получили доходы за её пределами

З того як я зрозумів, після 187 дня проживання в Німеччині весь дохід за календарний рік вони оподатковують собі =\

«на початку липня» менше як 187 днів, хіба ні?

Це приблизно півроку. А я тут вже 9 місяців виходить

я чета не пойму, если я получил какой то доход в украине и переехал жить в германию то теперь я должен уплатить в германии налог на доходы за весь предыдущий год ?

Якщо в поточному році прожив тут 187 день то оподатковується весь прибуток з 1 січня того року. Тобто найгірший варіант це приїхати в червні.

Підписатись на коментарі