Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Шукаю партнера для розвитку стартапу

Доброго дня.

Є повністю робоча тематична b2b торгова площадка. Працює за класичною схемою: після реєстрації є можливість публікувати пропозиції на порталі, а також створити персональний сайт компанії. Конкурентні переваги — зручність порталу і досить непоганий конструктор сайтів. У цьому відношенні портал може конкурувати навіть з «всеукраінскім торговим центром», хоча займає свою відносно невелику нішу і не є прямим конкурентом.

Я PHP/JS програміст. Ідея стартапу моя і реалізацією проекту також займався я. На даному етапі мені потрібен партнер, який би займався розкруткою порталу і реалізацією послуг.

Чим потрібно займатись:

— SEO оптимізація. Пошуковою оптимізацію і розкруткою я практично не займався взагалі. Донедавна був невеликий, але стабільний ріст трафіка. Апе потім в один момент сайт різко впав у видачі гугла. Трафік скоротився більше ніж на 50%. Крім того за 1,5 року PR так і не піднявся вище 0. Дуже мало зовнішніх посилань. Я не спеціаліст в питаннях SEO, так що потрібно буде цим зайнятись.

— Наповнення каталогу. Потрібно наповнити каталог пропозиціями. По можливості обдзвонити великі компанії, що працюють в даній сфері, з пропозицію розміщення своїх пропозицій на порталі. Також займатись всякого роду популяризацією для залучення нових клієнтів.

За 1-1,5 року цілком реально зайняти лідируючі позиції в свої ніші. На даному я готовий ділитися 30%-50% від прибутку. Мільйонів ви на цьому не заробите (ніша не та), але непоганий стабільний прибуток можна отримувати.

Але це ще не все... На даний час я працюю над saas сервісом для створення інтернет-магазинів. Портал, про який я писав вище, працює по суті на демо-версії цього сервісу. За 6 — 12 місяців я планую мати робочу версію цього сервісу і подати заявку на отримання інвестицій. І якщо ми з вами спрацюємось, то ви виступите в ролі співзасновника.

Кому цікаво, пишіть: [email protected]

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
досить непоганий конструктор сайтів
Непоганий у вашому розумінні, та у розумінні правильної оптимізації для пошукових систем — різні речі.
конкурувати навіть з «всеукраінскім торговим центром»
у квітні на сьогоднішній день трафік у «всеукраінського торгового центру» — 23.6M відвідувачів
розкруткою порталу і реалізацією послуг.
це різні речі, як мінімум два партнери, чи один, а іншого студента якогось
Донедавна був невеликий, але стабільний ріст трафіка. Апе потім в один момент сайт різко впав у видачі гугла.
наскільки невеликий?
Крім того за 1,5 року PR так і не піднявся вище 0.
))) Google PR не обновляється з 06.12.2013. Забудьте за нього.
Наповнення каталогу. Потрібно наповнити каталог пропозиціями. По можливості обдзвонити великі компанії, що працюють в даній сфері, з пропозицію розміщення своїх пропозицій на порталі. Також займатись всякого роду популяризацією для залучення нових клієнтів.
холодні звінки + контент-менеджер != сеошник
За 1-1,5 року цілком реально зайняти лідируючі позиції в свої ніші.
Цікаво як ви прогнузуєте. не розуміючи SEO
На даному я готовий ділитися 30%-50% від прибутку.
Розробка vs Просування
розробка — створив, виправив баги = робочий продукт
просування — виправлення помилок та постійна робота над проектом (аналіз конкурентів, контент, посилання...)
відповідно крім затрат власного часу ще є інші витрати, на які ви не написали скільки готові скидуватись)
Щоб
конкурувати навіть з «всеукраінскім торговим центром»
потрібен — час, ресурси, спеціалісти.

Негоже стартапи реалізовувати на РНР, вроховуючи що зараз ринок вимагає хороших реактивних рішень, а нормальних інструментів немає в природі, ну там якийсь CQRS-ES і тому подібне. Продукт доволі погано масштабується, як вертикально, так і горизонтально.

Загалом згоден з Олексієм Пєніє — це не стартап, він не породжує і не вивчає нові ринки сбуту, а лиш займає вже існуючі ніші — треба робити дифференціацію і реалізувати більш точний таргетинг. Зараз дуже перспективними є конструктори на основі конвуляційних мереж і генетичних алгоритмів, які б могли самі підлаштувать структуру під існуючу доменну модель, а також в результаті мутації підлаштовувати макети під потреби користувачів... це наприклад.

Негоже стартапи реалізовувати на РНР, вроховуючи що зараз ринок вимагає хороших реактивних рішень
От не треба тут, добре? Зараз на Laravel або Symfony2 можна зафігачити все те ж саме, що і на Rails (це я про швидкість розробки).

За адекватні гроші можна оплачувати хостинг, який буде тримати 100000 унікальних переглядів на добу. А якщо «стартап» доросте до цієї критичної точки, то явно буде в стані сам себе оплачувати далі.

Ну, той, хто робить на oDesk задачі по типу «PSD => HTML => Wordpress Theme» — той дійсно не зможе зробити так, щоб потім можна було масштабуватися.

Вибивайте зі своєї голови «php для сайтів-візиток», там якраз все дуже і дуже добре.
За останні два роки стільки нового з"явилося і з"являється, що я більш, ніж впевнений в радісних перспективах, як мінімум, на найближчі 5-7 років.

А хто сказав що Laravel, Symfony, Rails, Django, Pylons реактивні ?
Хто сказав що вони можуть нормально маштабуватись як вертикально, так і горизонтально ?

Справа в тому що я працював зі всіма розповсюдженними рішеннями ще з 2006го року, на PHP/Python/Ruby/Java/Node.js/Golang, і знаю про що говорю.

Раджу спершу почитати про CQRS-ES, подумати трохи про модель акторів та Disruptor, а потім розібратись де таке взагалі може ефективно працювать, підказка — в компільованих мовах з хорошим runtime’ом, ну там наприклад Java/Golang/Rust/Haskell тощо, з натяжкою можна пропихнуть сюди ж Node.js та Python, але швидкодія в ніх ніяка.

Справа в тому що я працював зі всіма розповсюдженними рішеннями ще з 2006го року
Зараз 2015
Раджу спершу почитати про CQRS-ES
Ви, може, і хороший програміст, але явно не бізнесмен. Ваші поради в даному випадку не мають ніякого сенсу.

Я не думаю що варто розробляти продукти без дослідження потреб ринку та потреб R&D в цілому. Подивлюсь на вас коли ви спробуєте відправить в якийсь react пару сотень тисяч push-нотифікацій, нормально розподілити навантаження на пару мільйонів запитів в секунду, і де потім ваш РНР буде ... при цьому не зафакапить підтримку рішення, і зберегти низький поріг входження для нового персоналу.

При чому тут це? Для цього люди придумали IronMQ, Amazon SQS і всяке таке. І все це прекрасно інтегрується в будь-який сайт на PHP. Аналогічно і з push notifications. Я з ними, чесно кажучи, не працював, але є підозри, що працюють з ними як і з sms. Ви ж не піднімаєте свою АТС, щоб людям смс-ки слати, правильно? Ви використовуєте якийсь twilio чи подібні сервіси.

А якщо проект доріс до того, що йому мало потужностей або невигідно юзати twilio і треба все писати самому, то значить пройшло більше року і за цей час знайдуться і гроші, і люди, які все це напишуть.

«Преждевременный рефакторинг» — зло.

Насправді в мене був випадок коли треба було і Asterisk піднімати з GSM-шлюзом, і СМСки десятками тисяч розсилать, але ми зараз не про це ...

З приводу «навіщо щось придумувать, якщо вже все є готове ?» - проблема в тому що будь-яка мікросервісна архітектура має купу недоліків, та й зайвий vendor lockin зазвичай може зіграть злий жарт. Існуючі сервіси також, нажаль, не задовольняють сучасних потреб ринку, і тому є купа причин, для опису яких потрібно окремо писать статтю.

Дуже багато часу і коштів витрачається в пусту. Дуже мало людей можуть вирішувати поставленні задачі ефективно. Зазвичай люди не зацікавленні в тому щоб проявляти будь яку ініціатіву і застосовувати наукоємкі підходи — Штати як раз до цього дійшли, що краще 3-5 розумних хлопців напишуть по розумному в 5 раз меньше коду і витратять на це зарання відомий бюджет і час, а ніж стадо мавп буде кодить «аби працювало» без розуміння потреб довгострокової підтримки, контролю якості та масштабування, сроки реалізації та бюджет при цьому можуть збільшуватись-зменьшуватись в 5-6 разів. В нас, поки що, усюди «грибний менеджмент» та «полювання на відьом», тому не бачу сенсу це обсмоктувать.

Гарний програмний дизайн та зарання пропрацьована архітектура, з використанням сучасних практик, не має безпосереднього відношення до рефакторингу — якщо відомо що рішення буде використовувати 3-5 шаблонів проектування, то як вони будуть реалізовані то вже справа розробників, і рефакторить зазвичай треба по 4-5 разів. А взагалі-то цитата про оптимізацію, а не про рефакторинг ...

Гарні ігри дилетантів.
Звично, сумно, не конструктивно — одразу ж видно потреби в компенсаціях та самодетермінації.

Зрозумло, чому PR нульовий. Ти тут балакаєш за нiшовий 2b2, але навіть не спромігся обрати нішу. Конкурувати з усіма і одразу — коштує мільйони щомісяця лише на рекламу.

Тоді це взагалі не стартап. А лише клон того що вже і так існує. Клонувати щось на зайнятих нішах — собі дорожче. Лише коли знайдеш нішу — тоді можеш називатися стартапом, і лише тоді щось робити.

«За 1,5 року PR так і не піднявся вище 0» -> «За 1-1,5 року цілком реально зайняти лідируючі позиції»
Обожнюю реалістів :)

Підписатись на коментарі