Кто-нибудь пользуется Cloud 9 IDE?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Пару лет назад пробовал Cloud 9 IDE, но тогда она была сыровата и я закрыл вкладку.
Вчера случайно зашел опять, меня приятно удивили изменения, практически с пол пинка смог поднять пару проектов, глюков практически не заметил.
В связи с чем, стало интересно, пользуется ли кто-то этой IDE всерьез, на работе, например?

P.S. Из минусов, пока заметил нехватку ресурсов(памяти) бесплатного пакета для доп сервисов типа Elasticsearch и трудность отправки клавиши F6 в терминал.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Користувався. Спочатку було ніби норм. Але потім вернувся до звичайних іде. Основна причина: писав на пхп, а цей реадактор мало підлаштований під цю мову. З переваг: всі інструменти під рукою, сайт можна відразу подивитись, не треба ставити вагранта.
Хоча думаю ще пару років, і онлайн реадактори зможуть конкурувати зі звичайними.

Оновив вінду на домашньому ноуті і влом було ставити на неї купу всяких штук, для розробки пет проекту. Спробував розвернути пустий MeteorJS проект на безкоштовному, пів року тому зареєстрованому, акаунті c9. Але після додання 4-6 пакетів, отримав помилку, що не достатньо вільного місця і забив.

Загалом враження приємні: не глючить наче). Той же brackets колись мене кумарив своєю повільністю, «тягучістю».

Ще з такого плану штук можу підказати nitrous.io.

А шо ж це за пакети такі, цікаво?
(В мене поки що тільки пам’яті не вистачало)

напевно я не правильно висловився). Підозрюю проблема в пакетах акаунтів, які відразу починають звертатися до БД, а БД займає 400+ мб. Якось так). Якщо Вас цікавить це питання детальніше, можу покопатися і відповісти точніше.

Та детальніше мабуть не треба ;)

я использовал с9 при разработке своего проекта. Но к сожалению возможности бесплатного пакета быстро закончились. Сейчас думаю перейти на платный. В целом очень очень пронравилось. Чего не хватает так это создания поддоменов.

У меня закончились в первый день ))

я користувався, когда проходив курс SaaS на edx.org — CS169.x. Там для домашніх завдань бажано було хоча б спробувати парне програмування — як результат мені сподобалося — доволі зручно використовувати для віддаленого парного програмування

А автокомплит и навигация по классам там уже есть (не стандартных функци, а из проекта)? Ну и полнотекстовый поиск.

Он ближе к саблайму, так что наверно навигации нет, а поиск есть.

Понятно, пару лет назад пользовался codeanywhere.com, тоже довольно интересный проект. Интересно было бы сравнить их возможности.

То, что я заметил сразу — в бесплатном пакете — у с9 в два раза больше памяти, а у codeanywhere — диска в два раза больше. У с9 терминал не блинкает (вообще общее впечатление от терминала лучше), зато у codeanywhere можно выбрать дистрибутив.
В целом, тут надо поработать какое-то время чтобы реально сравнивать.

P.S. В принципе, обе IDE это виртуалка + веб редактор + терминал (на с9 еще коллаборация) — то есть набор отдельных инструментов. Поэтому, надо сравнивать Ace и CodeMirror, и т.д. ;)

На JavaScript Frameworks Day в этом году выступал Jan Jongboom из Telenor. Он пользуется Cloud9 как основным средством разработки.

Пользуюсь.
Приятненько, проблем не было.

Підписатись на коментарі