Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Шукаю JS розробника/партнера в освітній проект (SVG графіка)

Шукаю в партнери хорошого JavaScript розробника для створення високопродуктивної OpenSource бібліотеки по роботі з SVG графікою.

Певною мірою це аналог Snap.svg з певними відмінностями в функціоналі (детальніше: github.com/...​ki/Functionality-overview). Акцент на простоті створення певних геметричних фігур, ефектів, їх анімації та інтерактивності. Не виключаю можливості розширення Snap.svg замість побудови з нуля, якщо таке рішення відповідатиме функціональним вимогам.

Створення бібліотеки є першим етапом, щоб на її основі розробити прототип для демонстрації на стартап-акселераторах та потенційним інвесторам. На даному етапі робота над проектом є неоплачуваною, і мотивується лише зацікавленістю та вірою потенційного учасника в проект. Оскільки бібліотека буде OpenSource, робота над нею не буде безглуздою навіть якщо весь проект не злетить.

В двох словах, ідея проекту — створити візуалізовану версію Wikipedia, де статті були б у вигляді анімованих/інтерактивних візуалізацій замість довгих статей (детальніше при особистому спілкуванні). Певною мірою це альтернатива KhanAcademy, але з суттєво іншим підходом до створення уроків та з іншою бізнес-моделлю.

Вимоги до хорошого розробника:
— бажання працювати над проектом що покликаний робити людей розумнішими
— готовність працювати без доходу на початковому етапі
— досвід розробки JS бібліотек
— досвід роботи в команді над одним і тим же проектом
— хороше володіння практиками високопродуктивного JS на стороні клієнта

Бажано мати:
— досвід роботи з SVG (+Snap.svg, +D3.js)
— обізнаність в принципах та особливостях роботи різних баз даних
— досвід back-end розробки

У випадку успішного розвитку проекту, тип, складність та масштабність задач буде змінюватись.
Якщо цікавить участь в даному проекті, звертайтесь безспосередньо до мене:
— Facebook: facebook.com/nazar.bartosik
— Google+: google.com/+NazarBartosikUk
— Skype: bartosiknazar
На загальні та уточнюючі питання буду радий відповісти в коментарях.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Идея в целом хороша, все шикарно, кроме абзаца

В двох словах, ідея проекту — створити візуалізовану версію Wikipedia, де статті були б у вигляді анімованих/інтерактивних візуалізацій замість довгих статей (детальніше при особистому спілкуванні). Певною мірою це альтернатива KhanAcademy, але з суттєво іншим підходом до створення уроків та з іншою бізнес-моделлю.
думаю тут нужно внимательно подумать о том, что как и зачем, и так чтобы было более адекватное представление где эта библиотека применима;
а пока получается “давайте что-то поделаем чтобы поделать”

Ну в цілому сфера застосування приблизно та ж що й у Snap.svg. При грамотному втіленні вона повинна бути більш зручною та функціональною. Ключова відмінність — вихід за рамки базових геометричних фігур формату SVG, щоб оперувати більш універсальними об’єктами, як, наприклад, у векторному редакторі Sketch, плюс додаткові види фігур та автоматично згеренованих груп об’єктів. Анімацію я хочу зав’язати на GSAP, що дасть можливість створювати дійсно якісні анімовані сцени: реклама, мультфільми, інтерактивні книги і т.д. Застосування в межах саме освітнього проекту — це окрема тема, яка ще потребує роздумів разом з розробниками, але базова концепція в мене є. Детальніше вже при особистому спілкуванні...

уже лучше, но:
Не считаю нужным все и сразу и тем-более в одной библиотеке, похоже на целое приложение, со своим окружением...

Если правильно понимаю, Вы говорите о фреймворке, тулкиде, библиотеках задача которых, предоставить:

  • Инструментарий для разработчиков современных веб приложений, см HTML, Canvas, SVG with JavaScript
  • Векторный редактор?
  • Shape, Animation, Objects, ............ API’s
  • Комьюнити

Да похоже на Flash + ActionScript думаю можно подсмотреть API ), но это коммерческий продукт... Возможно уже что-то есть в JS сообществе?

Все правильно. Кінцевим результатом повинен бути повноцінний web-application — редактор анімованих та інтерактивних сцен. Оскільки базовим елементом для цього всього є SVG графіка, першим етапом є створення вище описаної бібліотеки з цілком обмеженим переліком задач. І те що для цього потрібен погляд спеціаліста я вже писав. Саме для пошуку такої людини я і створив дану тему.

появился вопрос) а чем это будет лучше того-же Adobe Flash?

в некоторых деталях реализации возможно что-то изменится — да, а так, глобально, чем Флеш-то не угодил?

и не получится ли так, что какое-то приложение подобное нормальной флешке — реализованное с расчетами/отрисовками/анимациями/мегабайтами контента и в результате все это будет гораздо хуже в плане производительности, безопасности/приватности и т.д, а писать такие приложухи на яваскрипте?

думаю будет сложно убедить сообщество такой идеей: «а давайте напишем свой Флеш»
к тому-же надобно узнать возможно килло патентов, это-же Адоб и за Макромедиа там приличного денег выдали.....

но как резюме следует отметить тот факт, что современный веб браузер уже что-то в спецификациях имеет в виде задатков в этом направлении, тот-же SVG, Canvas и WebGL )

Flash це минуле, тому на нього я не розраховую ніяким чином. Можливості сучасних браузерів достатні для того щоб не використовувати сторонніх засобів. До того ж Flash не працює в Safari на iOS, а це буде дуже значною часткою аудиторії в майбутньому.

да и тут не все так просто, веб браузер, это веб браузер и нужно чтобы кто-то поумней подумал над этим вопросом... посмотрим какие буду комментарии

Підписатись на коментарі