Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Переїзд developer-а з Борщаги на Троєщину

Інтерв’ю брав Паламар Юрчук

Сьогодні у цьому прекрасному барі здибав не менш крутого програміста з Троєщини Антошу.

П.Ю: — Доброго Дня, Антон.

Антоша: — Здарова.

Скажіть, коли Ви вперше відчули прагнення стати програмістом?

Ну сначала я щитав їх всіх задротами, може комусь на Борщагі і підзатильники давав, чи був там хтось із прогерів я хер його зна, но счас ми браття по клавіатурє і всьо такоє. Ну вобщєм ето ліріка. Ну короче, жив я на Борщагє, вчився в ПТУ, нічо не прідвіщало як то кажуть біди. Ну тут значить прочитав я на форумі, що у всяких компютерщиків, особєно програмістів високі зарплати і вони зажралісь. А я вобщєм то тоже харашо пожрать люблю. Ну значить і рішив так стати програмістом.

Як на це відреагували Ваші батьки, друзі, рідні?

Друзья чесно сказать не повірили у мої сили, ржали і думали, що я вобщє гоню.
Мама була рада, що я хоч не став наріком як мій друг дєцтва Валєра і не гей як покійний Діма із сусіднього подєзда. А батя просто спитав чи я не ї**нувся часом.

Ви десь вчилися?

В ПТУ.

Для програміста цього було достатньо?

Ну знаєте, Людка — моя бивша, як пустипила в інститут на шось там із компами повязано, то потім одне те і знала, де у ЕОМ кнопка резет. Я ж в ПТУ мав багато врємя для самообразованія і в переривах між попить пива і десь зависнуть навчився ставити це ем ески, трохи кодить і вєрстать. Цього було достаточно шоб мене взяли юнгою (сміється), тобто джуніором в одну субродрядчєску, то єсть аутсорсінгову компанію.

Компанія знаходиться на Троєщині, тяжко було покидати рідні місця?

Да. Я б задовбався кожного дня їздити туди на роботу і з роботи, тому рішив снять там жільйо. Друзья зробили проводи, мама плакала, а батя спитав чи я часом не ї**нувся.

Як підтримуєте звязок?

Мобілкою, скайпом, іногда встрєчаємося на нейтральній території десь в районі Хреста. З друзьями любим у колу підмішувати водюну. Так ніякий патруль не запалить. Думаємо новий патруль тожє, нада буде провірить.

Як прижилися на Троєщині?

Сначала було тяжило, ну знаєте нічого тут не знаю. З рідними рідко бачилися. Ото бува по скайпу батькам позвоню, мамка плаче, а...

Батя питав чи Ви часом не ї**нулися?

Ого. А ти харашо до інтерв’ю підготовився. Все про мене знаєш.

Як місцеве населення?

Та норм чо. Я ж особєно не віділяюся, окрім як на Троєщинському базарі. Диви кстаті, які шкари там купив (показує).

Які плани на майбутнє?

Підучусь тут трохи. Подніму свій левел ап як то кажуть. Ну тогда може або на Борщагу вернусь чи де ще устроюсь. Главне не втрачати дінаміку. Двіжєніє — ето жизнь. Це нада запомнить всім. Так читачам і передайте.

Думаю, що вони прочитають. Дякую за інтерв’ю і всього доброго!

Пока.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ждем переиздание GoF в интерпритации Антоши ))

Пожелайте чуваку Здоровья и Сил, осваивать науку кодить и понимать; шо написали умные Дяди!

шо написали умные Дяди!
На заборах, в подъездах на стенах, лифтах и туалетах?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Читала голосом Витали (если вы поняли, о чем я)

Ну а кто не понял, вот и сам Виталя youtu.be/2qJNjEqEXcA

Как колоритно! Жду продолжения ;)

Дякую, куча позитива! Я знаю, що попросити у фірми на наступний рік! Дайош піва і сємок! Хоч би не звільнили

Я щитаю на да продолжение!

Чекаємо на продовження! Пане, смаліть ще, не зволікайте!

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

а это специально автор на таком недо-украинском написал? потому что скорость чтения очень сильно падает когда встерчаються слова ранее не виденные

«встерчаються»? Вам срочно нужно начать с себя.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дорогая администрация, вам бы повежливее быть вместо удаления комментариев.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Просто остановитесь и признайте свою неправоту. Спасибо

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

интервью брали для статьи, так и не вошедшей в очередной номер «Гопорез» ?
четкость до HD недотянула?
P.S. goporez.ru

«Гопорез» — это шикарно! Такое четкое погружение в эту гоп-(анти)культуру. У меня просто вся школьная молодость перед глазами прошла.
Не знаю как там в Борщагах, но не думаю что мой район сильно им уступает. Что бы было понятнее — небезызвестный «Жилик» с нашего района (завод Малышева):
uk.wikipedia.org/...Жилін_Євген_Володимирович
Вот бы у кого попробовали интервью взять! В мои школьные годы его боялись все: как чужие, так и свои («добрый ты Илюшенька, когда трезвый»).

Если гопорез вкатил, могу Сяву порекомендовать)

а бывает такое, вот откроешь гугльмапс и тут же рвёт на родину?

Антоша: «Не нада пиво з вином мішати, то і рвати не буде.»

Начинание великолепное.
Сам текст какойто жиденький и не смешной.
Автору подтягивать авторский стиль!

Потрібно було поспішати. Антоша згоден був давати інтерв’ю поки допиває пиво.

хлопці, а можна для особливо тугих (не киян) пояснити чим відрізняється борщага від трої?
я так розумію троя то як молдованка в одесі?

Ні, це радянські спальні райони. Троя це як поскот чи що там в Одесі найбільш віддалене. Борщага майже так само, тільки в інший бік. Що там, що там транспортні проблеми і стереотипний гоп-імідж.

Транспортные проблемы на Борщаговке отсутствуют в принципе как таковые. Единственное, что можно закинуть — отсутствие метро, но это вообще не аргумент. В любую точку правого берега можно доехать в любое время суток без малейших проблем. Говорю, как обитатель с многолетним стажем. ;) Жаль, что многие до сих пор веруют стереотипам, поэтому подобные статьи у меня могут вызывать только снисходительную улыбку. :)

ага, значит как поскот и черноморка или царское село

Ничем не отличаются. В этом и прикол.

Як не пояснюй — получиш п**ди від одних або інших, бо то не порівняти )))

давно я так не ржал))) автор жжет) +32.1864 в карму))

Что за загадочное число?

На клавиатуре быстро набирается :)

Анекдот в тему (© fun.a.ua):

Нью-Йорк. 6 часов утра. Из бара пошатываясь выходит пьяненький мужик и направляется к стоящему неподалёку такси. Открывает дверь и плюхается на сиденье:
— Слышь, браток! Отвези меня на Троещину! Мне очень надо, на Троещину!
Таксист сильно удивляется и спрашивает:
— Мистер, я вас не понимаю! Что это такоеТроещина???
Мужик уставшим и грустным голосом:
— Браток. Поехали. Мне очень надо. Я очень устал. Отвези меня на Троещину.
Таксист начинает махать руками:
— Мистер, вы что!!! Какая ещё Троещина??? Вы, наверное, много выпили! Вы понимаете, вообще, что мы находимся в Нью-Йорке???
Мужик лезет в карман, достаёт перетянутую резинкой пачку долларов, протягивает её таксисту:
— Браток. Я очень устал. Здесь десять тысяч баксов. Отвези меня на Троещину. Мне очень надо.
Таксист:
— На Фестивальный или на Закревского?

А также забавные картинки:
s0.tchkcdn.com/...1/0/5/3/19053/261698.jpeg
и
pp.vk.me/...2475/817c/A6RXcK5qkZ8.jpg

Ну и конечно же, как тут не обойти транспортный вопрос (нашумевший в свое время ролик :) ):
www.youtube.com/watch?v=BfoIMLQB_jM

Азаза, норм:) Ток левел ап не подымают, левел ап это и так поднятие левела)

В этом и есть шутка юмора, мне кажется.

Паламар Юрчук
:))))

Автор смаже як скажений

Вот после таких постов возникает вопрос — почему на ДОУ еще нету кнопки «Мне нравится/Лайк/и т.д.» ))

Вот вы смеетесь, а я как то общался с ровным пацанчиком...
Ну думаю, пацанчик и пацанчик.
А потом смотрю — VS на ноуте установлена.
Я поинтересовался — типа это чо?
А он и говорит — «В Шаге учусь, программистом буду...»

Да ладно, я примерно так дебажусь :-D

это они про сыры начитались, теперь все в мажоры метят

Судя по наколкам на пальцах и состоянию зубов парня на фуфло мажорное не взять.

Жаль, они не понимают разницы между программистом и программистом.

Якийсь занадто складний жарт.

Окончил «ШАГ», но программист.
Н-да...

А. Ну я наприклад знаю людину, яка вирішила покінчити з напівкримінальним минулим і отримати вищу освіту, але для неї це, звичайно, надто важко. Тому ШАГ може дати досить необхідну базу у подібному випадку. А там вже від людини залежить.

людині з кримінальним минулим треба не в програмісти йти,а відразу у менеджери...

Він і так менеджер, але дещо в іншій сфері. Він туди і хоче рухатися, але все ж хоче отримати уявлення про процес розробки. Дуже хороший і розумний пацан насправді, але от така молодість була.

Ха-ха :) Жёсткий троллинг или реальное непонимание? ;)

Похаписты, паайтонисты и джависты могут не знать :)

Ну, я вообще из мира *nix’ов... Поэтому думаю, что это жёсткий троллинг. ;-)

чёрт, да я 2 года лабы на ней писал.

я дуже довго шукав що воно моє. с++, с#, flash, android і ось на JEE зупинився

С правого берега на левый — это прямо дауншифтинг какой-то...

жизнь дала трещину- переехал на троещину ©

С Борщагі на Трою? Там піку поб бочіну вставять, будеш пірожочкі кушать.

нєнє, не пірожочки, а віджатий сир за 500 грн

А на каком языке общаетесь? английского будет достаточно, или знание местного языка тоже требовались?

Антоша каже, що «достаточно роздупляться в англійськом меню нотпеда. А казати на echo „ічо“ чи „ечо“ — не принципово»

Напишите плиз по какой визе переехали (если можно в личку)

Компания оплачивала релокацию?

Антоша: «Дали проєздний на день. Потом сказали вернуть»

піво і сємки за щот компанії?

Антоша: «Да, i кажний год — полоску добавляють на штани... три полоски — сiньйор».

«Проездной с Троещины» новый мем надо запомнить.

Підписатись на коментарі