Open Ukraine for mapping in Map Maker
Україна досі не відкрита для редагування на google maps. Кожен з вас може прискорити цей процес двома шляхами.
1. Сходити за посиланням і поставити зірочку на задачі.
code.google.com/...ogle-mapmaker/issues/list cursor=460& q=ukraine& updated=460& ts=1263068915
2. Долучити до цього процесу своїх знайомих.
На данний момент там 34 голоса, що в 3 менше ніж у болгарів.
Особисто вважаю, що кілька тисяч голосів там привернули б увагу Гуглу до України і кожен подібний крок покращував би її імідж, а це і інвестиції і робочи місця.
Тож, сподіваюсьви підтримаєте цю нескладну ініціативу.
20 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівgis-lab.info/...port/#more-3494
Crowdsourcing в чрезвычайных ситуациях
Число волонтеров в ГИС-проекте OpenStreetMap достигло 200 тыс. человек, причем 100 тыс. из них влились в работу с марта 2009 г.
ребят где можна купить програму автоматиче рассылки обявлениий на доски украины
Користувачі від цього тільки виграють. Приходьте!
Надо к вам прийти и обьяснить почему OSM лучше чем MapMaker.
23 січня 2010 року (субота) в Києві у кафе «Худграф»
за адресою бульвар Тараса Шевченка, 33
відбудеться зустріч
GTUG+GMP
Реєстрація скоро відкриється за адресою
sites.google.com/...te/kyivgtug/gmp
Ласкаво просимо до OpenStreetMap! wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk Main_Page
Смена лицензии OSM gis-lab.info/...newlicense-faq
Comparing OSM and Google Services in Kenya and the Developing World brainoff.com/...2009/12/18/1499
MapOSMatic www.maposmatic.org
Статьи по работе с OSM forum.openstreetmap.org/viewtopic.php id=5351
Что такое OpenStreetMap? docs.google.com/Doc docid=0AZGGnnfxUKAAZGZzNHF2Y3BfMmdrOXdjd2Nx& hl=ru
sites.google.com/...ng_in_map_maker
gis-lab.info/.../osm-begin.html
www.opengeodata.org/...meteor-mapping
geography.in.ua/.../viewthread.php forum_id=56& thread_id=240& pid=788
wiki.openstreetmap.org/wiki/Pda
обувь не портиться...
Я не знаю, як саме вам це допоможе в житті.
это не отвечает на вопрос как нам это может помочь в жизни?!
есть еще мапиа., а для себя — лучше все добровольцы пусть улицы от снега почистят. вот это я понимаю.
Бенефіти такі, що ми це робимо для себе.
Любой сможет волонтерить и править карту если какие-то неточности? что-то еще?
translate.google.com/translate hl=en& sl=uk& tl=ru& u=http%3A%2F%2Fwww.developers.org.ua%2Fforum%2Ftopic%2F1410
А еще можно сделать копию поста на русском. Для «нетитульных» сограждан.
а на google maps має бути інфраструктура (основа)
(назви вулиць наприклад)
на wikimapia нема можливості описати вулиці
(назви)
Добре, але ж мова не про інший парк з блек джеком і дамами, а про гуглмапс.
wikimapia.org/...at=50.4333& lon=30.5167& z=10& l=0& m=b