Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Шукаю стартап/open source проект

Є бажання долучитись до стартапу/open source проекту і мати можливість працювати в неробочий час. Можу бути корисний в якості проект менеджера/тестера. Фінансова сторона — безкоштовно))))
Ціль: допомогти збудувати крутий/потрібний людям продукт та прокачати скіли.
Буду радий допомогти

Пост на фб: www.facebook.com/...​8557156672691?pnref=story

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Є хороша задумка для реактивного SOA фреймворку с гіпермедіа типами та вбудованим сховищем на fusion деревах. Пишу на Swift’і тому що llvm — при бажанні можна дуже непогано все оптимізувати самотужки. З урахуванням того що зараз ця штука не особливо відрізняється від С++ по швидкодії, та й в кінці року вийде OpenSource’ною. Найбільш схожий проект — meteor.js.

Зараз пишу реалізацію моделі акторів в disruptor’і та http клієнт/сервер, також думаю одразу ж написать реалізацію http/2 протоколу на основі існуючих рішень для golang’у.

Думав про golang, але там зі швидкодією все не так оптимістично, але звичайно що на багато стабільніше і готове до бою. Не подобається дизайн стандартної бібліотеки golang’у: багато чого написано добре, а багато чого взагалі ніяк. Як варіант, ще думав про rust як більш-меньш стабільне і швидке рішення, але з swift’ом можна агітувати більше маководів...

p.s. без Mac’у на Swift’і поки що не попишеш :| але ситуація обіцяла змінитись до кінця року.

Open Source, который нуждается в тестировщиках jtalks.org Есть Джира, Гитхаб, все дела.
И вот проект на волонтёрских началах, на котором только началась фаза тестирования ain.ua/2015/06/16/586398

Привіт, стосовно iGov то я, напевно, уже тиждень як залишив заявку на участь однак відповіді так і не отримав.

Стосовно jtalks.org дякую, буду вивчати.

Підписатись на коментарі