Допоможіть вибрати провайдера

Почнемо з невеликого вступу. Я цього року вступаю в університет і батьки купляють мені ноутбук. До цього часу користувались інтернетом «Укртелеком » (10MB/S),але після появи планшету, а тепер й ноутбуку швидкість інтернету перестала задовільняти. Після цього вирішив зайти в інтернет і побачив досить велику кількість провайдерів, які пропонують досить високу швидкість за порівняно невеликі гроші. Для порівняння:"Укртелеком" —115грн,"Київстар","Комітех"(100MB/S) —120грн (з оф. сайтів).

Підведу риску: Потрібен безлімітний інтернет зі швидкістю 80-100 MB/S, головне, щоб працював без всіляких проблем(натрапив на 2ip.ru на несхвальні відгуки щодо деяких провайдерів). Живу у Львові, Шевченківський район.Хто може допомогти обрати найоптимальніший варіант і кому не жаль витратити трохи свого часу відпишіться будь ласка. І ще може хтось знає про безлімітний 3G інтернет для ноутів,а то я поки що знайшов інформацію тільки про МТС.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Пользуюсь «ЛЙНОНЕТ» 14 дней ПРОСТО ГЛУБОКАЯ Ж!!!!!
Провайдер не дает ответа почему ??????
каждый день КАЖДЫЙ!!!!!! не объяснимые пропадания!, как будто это не стекло а раненый связист в зубах зажал провод!!!

юзав влю не подобалось, Зараз переїхав і користую ЛАЙНОНЕТ воля віходить була найкращою!!

В нас провайдер Копійка швидкість 200 мбіт\с — все літає.

Фрінет у мене також шевченківський район норма

У ЛЬвові знайшли Астру- це просто рай! до цього користувалися Вега. Це не то що енбо і земля) Астра про сто прекрасна! якуємо, рекоменуємо!

Так дійзнайся для початку, в котрого з існуючих провайдерів є технічна можливість прокласти ethernet у твоє житло. Вибір звузиться до декількох, якщо не до одного. І після підключення май на увазі, що навіть в найкращого провайдера бувають технічні збої. Так як я працюю з дому, то маю про всяк випадок також модем інтертелеком, вже декілька разів за останні 4 місяці доводилося переходити на цей «резерв» — від 20 хвилин до навіть цілого робочого дня.

Київстар просто жах!!!!!!!!! при чому що у Львові так і в Києві!!! підтримка є МОРАЛЬНА кажуть прийдуть поможуть не помагають плачу за 100МВ маю 12-40 МВ який постійно пригає

так все правильно, провайдер дає гарантію що ваш інтернет зможе мати МАКСИМУМ 100 МБ, чому немає 100МБ а тільки 12-40?Можливо ваш роутер можливо заслабкий або стару версію прошивки встановлена, і через це Роутер не набирає 100МБ. (P.S І наскільки я знаю, 12-40 МБ це ще нормальна швидкість для інтернету, а 100 МБ практично дуже складно набрати, можна сказати що її нереально набрати!)

Капець у вас проблеми у Львові. Он у мене в моєму місті провайдер нормальний є, 100 мбіт/с, 150 грн в місяць. Проблем ніяких немає, зривів ніяких немає, а коли бувають проблеми, то дзвоню в підтримку і там чемно пояснюють, в чому проблема. І це місто з 20k+ населення.
А ви у Львові знайти нормального провайдера не можете. Жах.

Це мені нагадує мою давню розмову з одним знайомим росіянином, який також живе у великому місті (щоправда, у приватному секторі) з 700k+ населення. Так казав, що один — єдиний провайдер у місті нормальний, і то провести його не зміг до себе в хату, бо у них на обладнання грошей немає.

Так ти врахуй, що в маленькому містечку ціна майже така сама як і у великому місті, але зарплати напевно в твоєму місті нижчі як і ціни. Я сам з Тернополя і мене здивувало багато різко негативних відгуків про різних провайдерів. Поки не провів дротовий користуюсь 4G Київстар... І я підозрюю, кращого варіанта не знайду

«Район» у Львові — поняття відносне :)
В старих будинках часто єдиний адекватний варіант — це «Воля», в багатоповерхівках часто є якісь маленькі провайдери — вони зазвичай більш адекватні ніж великі що по цінах що по сервісу.

Також варто мати на увазі що головне — це навіть не провайдер, а технологія.
Для прикладу — Укртелеком це ADSL (телефонні лінії), якість — непристойно низька.
Далі, 3G — якість не набагато вища (якщо вища), там зачасту ті ж 10мбіт на практиці (але працює не тільки вдома). Технологія поки що дорога по ціні та й по швидкості — не дуже. Для смартфона — дуже круто (не треба вайфай щоб глянути карту чи скачати програму), але для ноута — «не те», бо безліміт там — велика рідкість, серіал не подивишся.
Ще далі в нас DOCSIS (лінії кабельного телебачення) — друга версія паршивенька, третя версія — дуже навіть нічого так (в «Волі» реальна швидкість до 150Мбіт буває), недолік — низька швидкість «вверх», я питав спеців волі — сказали що більше ніж 1.5-3Мбіт не буде доки живі дідусі-бабусі з своїми совковими теликами.
Ну і оптимальний варіант це Ethernet (воно ж «локалка», спеціалізовані лінії) — швидкість 100/100 з потенціалом до 1000/1000 (в Києві вже є, в Сімферополі теж такі варіанти були).

Відповідно коли в інтернетах обсирають якогось провайдера — то треба враховувати що багато провайдерів мають різні технології. Скажімо «Воля» це зазвичай DOCSIS 2 на який всі плюються або DOCSIS 3 в якого теж бувають проблеми зі стабільністю, в мене ж в новій 9ти поверхівці від Волі Ethernet — особливих проблем з ним немає, хіба коли були «віялові» відключення то якось раз сидів без інтернету доволі довго (але то таке — там все зрозуміло).

Так що шукай хто проводить Ethernet і буде щастя, можна вибрати просто найдешевший варіант інтернету в будинку а потім змінити в разі чого.

А як у нас в Львові з гігабітним інтернетом? Чи є хоч хтось хто пропонує таку швидкість?

Чесно кажучи я ціленаправлено не шукав — мені більш-менш вистачає і 100Мбіт.
Колись був гігабітний Білайн, зараз більше ніж 100 є хіба в Астри — 250Мбіт, вони ще й оптику в особняки заводять.
Ну і в Волі до 150 але як я писав вище — порізаний апстрім і паскудна стабільність, тому не варіант. Ліпше симетричну сотку :)

Мені не привиділось, Воля це адекватний варіант? Це напевно самі більші неадеквати на ринку цих послуг, а по другому мене б тут не було.

А чем Киевстар не устраивает? Оптика в дом, медь в квартиру и пользуйся себе своими условными ста мегабитами. Ну и без адреса советовать провайдера сложновато как-то.

Киевстар хорош пока все хорошо. Был у меня как-то Киевстар (Симферополь) и в подьезде несколько раз подряд вырезали провода (по ночам с пятницы на субботу и с субботы на воскресенье) — так мелкие провайдеры чинили уже рано утром следующего дня (в 9 часов в субботу), а в Киевстаре это не считалось срочным делом — в субботу влом, в воскресенье — грех, а дальше — в порядке очереди, т.е. все клиенты Киевстара в многоэтажке дней 5 без интернета сидели (кроме меня конечно — я каждый раз с потерянных обрезков на скрутках сооружал себе «провод в интернет»).
Т.е. отношение к клиенту — максимально насирательское.

Не имел возможности побыть их абонентом, поэтому спасибо за отзыв. Вообще, я завел привычку заводить два инета везде. При текущих ценах, это довольно дешево, но спокойнее работать:)

Подписаться на комментарии