Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Блоги українських айтішників

В межах невеликого досліду дуже прошу всіх айтішників дописати у форму свій блог якщо ви його маєте.
Якщо ліньки — можна лишити посилання в коментарах

P.S. Під айтішниками маю на увазі всіх дотичних до галузі включно з ейчарами, сейлами і аспірантами які працюють в цьому напрямку. Навіть якщо ви за кордоном і ведете блог англійською, але все ж таки відчуваєте ментальний звязок з українським IT — заповнюйте форму
P.P.S. Цікаві будь-які блоги навіть не на технічні теми
goo.gl/forms/bkZHCHzcSM

Результати
docs.google.com/...​5feWw8sA/edit?usp=sharing

P.S.
Ви все ще можете добавити свій блог до списку

UPD.
Зробив простенький агрегатор. Наразі там 90+ блогів, помаленьку буду добавляти решту. Кому цікаво може читати www.subreader.co. Є можливість навіть лишити свій пост. Хто хоче може добавити свій блог у форму і я докину блог у перелік

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Плагину интеллекта от злоупотреблений по дате-времени-названию не хватает ipic.su/...fs/Screen1.1445145242.png, либо глюканул.

На основі блогів зробив агрегатор www.subreader.co

Допилите настройки плагина. Нормальное отношение при парсинге с subreader.co/...-эстрин-и-её-вкладе-в-ра, игнорирование замечаний в случае с subreader.co/...одуль-беспроводного-упра. Это касается всех записей.

Мій блог на Embedded тематику(розробка, програмування) : embedded.co.ua

Вёл блог — налетели тролли, начали гадить, я снял сайт с хостинга вместе с базой и всё на этом.

Описываешь, как работается в аутсорсе и даёшь советы новичкам — обосрали.
Ну ок, смотрите позитивные фотки из Фейсбука в стиле «шоколадная жизнь» и «вместе в кабаке»

Одних прогоняешь — новые лезут

ну мені дивно що через тролів можна перестати писати блог, ну але в кожного свій погляд. Я б казав пишіть — воно варте того, особливо якщо є що писати

Его бы до ума довести и можно на ДОУ обратно запостить. :)

я думаю проаналізувати погрупувати і зробити висновки, але не хотів відкладати публікацію списку — щоб програмісти ще більше не почали хвилюватись — а раптом це якісь рекрутери збирають інформацію))

Доречі хтось знає? якісь наші айтішні компанії ведуть змістовні нерекламні блоги?

Можна ще більше спробувати знайти тут:
habrahabr.ru/companies

А какой процент айтишников, или украинцев ведет блоги? Думаю очень мало.
P.S. Надо бы этот список собрать, и вынести в пост, или еще куда-то чтоб вместе были ссылки. Оформить результаты опроса.

Про себя — пробовал создавать айтишный блог. Но тем интересных не нашлось. Или некому читать. Не ясно.

список блогів викладу
судячи по результатах,блоги ведуть — одиниці((

60+ блогів наразі — скільки буде в результаті? хто які має думки?

До сотни )

песимістично))

Пора список выложить )

зараз лінкедін робить пятничну розсилку — надіюсь що ще трохи допишуть, тоді десь викладу

Вже час.

Есть повторы :). И при заполнении гугл-форм там вроде комментарий был.

забрав все крім лінків оскільки не знав наскільки це публічно, інфу не вичитував тому можуть бути повтори

Пару статей из моего блога было уже в QA digest automation-remarks.com

не совсем в тему но там почти одни айтишники: communa.dyak.com.ua — что будет если айтишники начнут строить дома

так тут про ІТшніків йшлось...
а Юра Паламарчук то окреме ізольоване Явище...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Это не ты прошел 100500 собеседований и описал их в блоге?

За последние пару лет я был на интервью раз 10, все успешно прошел.

як на рахунок топ компаній? є досвід?

Топ компании это Google, Amazon, Microsoft, Oracle, Facebook?

У меня есть четкое представление о том, в какую сторону я хочу строить свою карьеру, и эти, сугубо IT компании, представляют для меня очень маленький интерес. К тому же мне нравится в Чикаго!

Даруйте, Андрію, а напуркуа Вам блог «навіть не на технічну тему»? Скажімо, блог може бути абсолютно свідомо повністю відділеним від роботи — позаяк це все ж щоденник — але тоді яка цікавість? Просто пошукати авторів? Я зовсім не зрозумів Вашо мети...

це скоріше про всяк випадок, досвід показує що зазвичай люди які пишуть блоги навіть не на технічні теми є перспективними і в технічному плані + мені цікавий зріз не тільки технічний а й соціальний. Врешті наша робота не тільки по клавіатурі стукати, а й в певній мірі з людьми працювати

Ммм, цікава думка. Дякую за пояснення.

Святая простота. Выдайте мне авторов, да на блюдечке с голубой коёмочкой, с ФИО и email-ами. Всегда радует, когда очередной агрегатор считает своим долгом собрать базу. Ещё более радует потом убивать очередной email, когда эти базы оказываются потом у знакомых рекрутеров, потом у знакомых продавцов святой воды... Да, все клянутся что делать этого не будут. Но 3 из 4 в итоге сливают базу, специально или по глупости сказать не могу.

ок, давайте по пунктах
1) Хіба мета блогу не донести інформацію до читачів? Тобто якщо це агрегатор то це тільки плюс.
2) Мейл можна вказати не коректний чи навмисне створений для спаму чи взагалі не вказувати

Українським програмістам чомусь властиво вважати, що за ними всі полюють і що гірше вони вважають що це погано. В результаті пишуть блог/софт/будьщороблять так щоб ніхто не знав — відверто це параноя — я свій мейл лишаю всюди легко і якщо мені пише рекрутер приймаю рішення відписувати чи ігнорувати чи може закинути в спам.
[email protected]

як саме частина не властива українським програмістам :)
параноя попасти в списки рекрутерів
чи приховування того що вони роблять

прям кілька коментів зверху

Ещё более радует потом убивать очередной email, когда эти базы оказываются потом у знакомых рекрутеров, потом у знакомых продавцов святой воды..
Выдайте мне авторов, да на блюдечке с голубой коёмочкой, с ФИО и email-ами. Всегда радует, когда очередной агрегатор считает своим долгом собрать базу.

можна будь-що пояснити більш менш логічно
але важко заперечувати що багато програмістів вважає ледь не особистою образою коли рекрутер пише мейл чи стукається в скайп і вважає це вторгненням в особистий простір

ось зараз, наприклад, можна закинути Ваше ім`я в гугл і буде резюльтат по всім соц мережах. До того ж у Вас там однакові аватарки, що ще більше полегшує пошук ))) На Вашому місці я б звернула увагу на такі речі, якщо Ви так переживаєте про спам)

ви ж людині фобію загострюєте....

Ніякої параної, банальна статистика. Просто ти щонайменше маєш пояснювати, за яким ***** ти збираєш персональні дані і для кого. А також, що з того матимуть ті, хто тобі їх надав.

Я так розумію, що ти досить близький до рекрутингу. І тобі ці дані потрібні щоб спамити. І питання часу, коли ти віддаси базу цілком знайомим рекрутерам, а вони своїм знайомим, а ті взагалі продадуть як ліди.

0) пояснення десь отаке

Andriy Andrunevchyn це зараз важко пояснити, витають ідеї про консолідацію досвіду — щоб сформулювати чітко треба зрозуміти чи готове наше айті чи ми просто сировинний придаток чи все таки IT вже еволюціонувало трохи, DOU нажаль не дає такого розуміння або дає але не дуже втішне
для простоти можна це назвати «агрегатором»
1) я не збираю персональні дані — мейл / імя -необовязкові поля
2) ті хто залишать лінк на свій блог — потенційно отримають трохи більше відвідувачів
3) не завжди люди роблять щось і з вигоди — і це добре
4) навіть коли уявимо що я почну розсилати листи з пропозицією віагри, типовий жмейлівський інбокс відсікає 99%
5) навіть якщо я віддам базу рекрутерам (а я не віддам — обіцяю) що станеться злого?
6) Продадуть як ліди? серйозно?
7) близький до рекрутингу як і всі ніші програмісти — інколи мене шукають інколи я шукаю ну і так в мене дружина в минулому рекрутер, а вони як чекісти — колишніми не бувають ;)

Ти (якщо можна) насправді перебільшуєш потенційні небезпеки — лишив лінк лишив мейл та й усе, напишуть кілька рекрутерів — не біда, не напишуть теж нічого страшного. Насправді ти не один такий і це ок.

Как-то за последние пару лет большая часть моих RSS подписок (особенно русскоязычных!) тихо загнулась и/или мигрировали на ФБ/Твиттер.

так і є але це лиш означає що в нас майже не генериться оригінального контенту (( ну але подивлюсь скільки озветься люду

я не для доу це збираю

За фишки на ДОУ сейчас Сергей отвечает. Если есть какие-то конкретные идеи — давайте.

тему про ФОП, взагалі би було добре якось оформити окремо від дискусії, окремою статтею чи можна навіть веб-сайтом

у меня фид усох где то с 200т до 50ти с небольшим за последние годы
и похоже опять можно проверить\почистить

Підписатись на коментарі