Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Вулиці міст України на GitHub. Який формат? (End)

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Вітаю.
Є в мене маленький домашній проект datab.com.ua
Почалось з того, що колись потрібно було в інет магазині реалізувати автодоповнення, але бази не було. Зовсім не було, навіть придбати. Або я погано шукав.
Роки через 2-3 народився цей сайт.
Маленькою командою у вільний час ми шукали джерела вулиць міст, конвертували в sql та заливали на сайт.
Українська версія вулиць віддається безкоштовно для популяризації української мови в інтернеті.
Але зараз часу все менше на цей проект, і вирішив викинути його на github.
Але ще не вирішив який формат туди викласти: plain-text, або ж sql dump, а може ще якійсь?
Отож вирішив запитатись в товариства)

(Оновлено)
Всім дякую. Обрано csv. Нарешті закинуто на github:
github.com/...​nko/ukrainian-streets-csv
Кому потрібно — користуйтесь )
* я й не знав, що гітхаб так гарно відображає csv

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

locator.ua/ru/list/kyiv/streets/n1 Ще є от таке. І там по багатьом містам. А ще можна переключати мови і список буде відповідною мовою (для найбільших міст так точно)

Дякую за інфо! Дуже знадобилось

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А що дає така база тільки назв? Немає координат (хоча б «центра» вулиці), альтернативних назв. Коллізії назв між простором Києва і окремих сіл зі своїми просторами назв (Жуляни, Бортничі, Троєщина) без указання конкретного села, це тільки те, що миттєво згадалось. Тільки перевірка адреси для сайтів замовлень?

Мені такої бази не вистачало саме для автодоповнення назв вулиць.
Запит на такі списки є, але в чому їх використовують — я не знаю)

Всім дякую. Обрано csv. Нарешті закинуто на github:
github.com/...nko/ukrainian-streets-csv
Кому потрібно — користуйтесь )
* я й не знав, що гітхаб так гарно відображає csv

А зачем один? Поддерживайте в одном, любые другие можно билдить автоматически. Для гита берите то, что легче мерджить, тот же csv.

CSV — усі зможуть розпарсити, незалежно від мови програмування та СУБД

А можливо хто бачив повну базу адресних класифікаторів?
У росіян є КЛАДР, щось таке є в нашій країні?
Пробував використовувати базу Нової пошти, но там дуже багато помилок, а також відсутні райони.

Да це якийсь жах, тільки росіянам таку базу давати, щоб заблукали...
Як ці назви можна так було зробити? Де поняття що це село чи пгт, чи місто.

Огіївка (Кіблицька сільська рада)
Павлівка (Кузьминецька сільська рада)
Рахни (семиріцька сільська рада)
Рахнівка (Чечелівська сільська рада)
Розівка (Жерденівська сільська рада)

Можете брати з OSM.
І в OSM викладати.

Хіба в OSM можна отримати список вулиць?
І хіба їм потрібен список вулиць без прив’язки до координат?

Ага, парсинг та трохи магії і можна отримати список. А самому OSM може бути корисний переклад назв вулиць.

Викладати в ОСМ назви вулиць, отримані з різних джерел з різними ліцензіями — погана ідея. А використовувати як джерело можна.

Приклад запиту, після мінімального парсингу можна отримати порядка 5.6к внесених в OSM назв вулиць: overpass-turbo.eu/s/aqf

перепрошую, це цифра з дублікатами :) якщо почистити, то в списку залишиться 2037, але краще перевірити двічі

але бази не було. Зовсім не було, навіть придбати. Або я погано шукав.

Плохо искал, есть где купить. Другое дело, что ценник там может быть вполне себе такой... =)

Подскажите, где можно купить такую базу?
Если знаете, я тоже, судя по всему плохо ищу.

Помогите и мне найти)
Я тоже плохо ищу

Просто оставлю это здесь, если кому-то надо. Для парсинга удобство так себе, но всё же самый полный список улиц Киева, плюс к тому же официальный релиз так сказать. У вас где-то на 500 меньше в базе:
kga.gov.ua/...idnyk-vul/dovidnykvyl.pdf

Дякую за лінк. Коли робилась перша версія по Києву — електронний довідник тільки анонсувався. Це добре, що вже є офіційні дані.
Але зараз по Києву намічаються зміни назв вулиць і не має бажання декілька раз робити правки.

Підписатись на коментарі