Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Посоветуйте настольный кронштейн

Ребята, подскажите настольный бюджетный кронштейн пожалуйста.
Могу купить б/у.

EDIT[1]: Всем спасибо за инфу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Недоліки майже всіх перелічених (окрім ерготрону) — відсутність «легкого» регулювання висоти. Сам користуюсь ось таким (тільки на 2 монітори) www.ebay.de/...89669?hash=item1c42e07185
уже 7 місяців. Довольний як слон. Стіл — лакована ДСП. Штовхався декілька раз — ніяких проблем.

На роботі були еплівські (чи рекомендовані еплом) тримачі з регулюванням висоти на штанзі, так монітор просто «плавав» по горизонталі.

Якщо моніор легкий — брав би собі дерев’яний запропоноваий раніше. Дешево і сердито.

Хочу предложить Вам вот такой вариант youtu.be/9VSgcAFtNmU Кронштейн оснащен газовыми пружинами и рассчитан на максимальный вес монитора 5кг. Стандарт крепления VESA 75×75 и 100×100мм. Также есть настенное исполнение. Фото в черном цвете — yadi.sk/d/NPHPmXC1iAYZW Стоимость 350грн.

woodenarm.jimdo.com

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Якщо монік великий, тобто позиція в кінці столу цілком влаштовує — я б взагалі не морочився с кронштейном. А взяв струбцину (а краще дві) та шмат ДСП, і поставив мертво. Конструкцію замовив би там де меблі замовляють. В майбутньому якщо зміниться монік — це не проблема зробити ще кілька дірочок в ДСП.

Така конструкція приваблива вже тим, що тримає навантаження. Не лише самого моніка, але й імпульсу коли ти ненароком штовхнеш стіл.

Якщо стіл твій вдома, можна і без струбцини чипляти, а на звичайнісінькі металеві уголки.

Кронштейни добре працюють лише коли на стіну. Все що кріпиться до столу — лише питання часу коли встаючи штовхнеш стіл, та інерція + важіль зроблять свою справу, тобто зламають струбцину.

Якщо хочеться металеву — просто візьми дві планки. Щось на зразок отакого профілю. Кріпити краще скобами за нижню або верхню поверхню, а краще просто на довгі (100мм) шурупи в обидві. Шурупи мають бути «по металу» — чорні, міцні, з великим шагом різьби, щоб вони працювали на навантаження. Проте дсп все ж краще — тримає більшу вагу.

Краще за все — поговори з мебельниками на замовлення, вони запропонують варіанти.

Якщо ж питання в понтах, або це в контору — все одно бери мінімалістичний варіант. Бо надійність — це головне, що простіша конструкція то вона краще працює.

Мой вариант ниже на фото. Я и сейчас бы выбрал тоже с длинным плечом, из-за моего мобильного стола. Но если условия позволяют — то лучше с меньшим плечом. За 2 года ни разу не падал, не соскальзывал, хотя столом я очень активно пользуюсь и катаю его по комнате очень активно, но если есть опасность присутсвия людей с огромной «удачей» — то такой хайтек не проживет и месяца! При неправильном вывешивании вся конструкция грохнется.

минималистический вариант не подходит. так как ширина стола где-то 45 см — 50 см.
DIY тоже не подходит, хочу что бы выгдлядело эстетично.

www.amazon.com/gp/product/B002R9HQLI
тоже не подходит так как монитор один. Мне нужно уточнить вопрос наверное :)
Но в любом случае спасибо :)

Какое отношение имеет ширина стола? Стол даст нормальный противовес. А минималистичность — стабильность. Всё равно двигать ты его в процессе не будешь, уверяю.

DIY выглядят вполне эстетично. В конце концов, это всего лишь конструктор. И если заказывать мебельщикам, тебе на станке нормально выпилят под линеечеку и по размерам рассверлят. Могут даже полочку для котэ сверху прикрутить :)

Но если есть возможность крепить к стене — выбирай именно этот вариант. Выиграешь место на столе.

Как вариант — поставь на кусок монолитного поликарбоната. То есть полностью впереди себя панель или уголок, дающую тебе шумоизоляцию, и на неё — моник повесить на 4 дырки или настенный кронштейн. Материал не шибко дорогой.

Можно такой kvado.com.ua/...shtejn-kvado-k-102#idTab5
Единственный минус — придётся сверлить стол.
Он идёт под заказ, делать его будут максимум 2 недели.
Можем отдать за 650 грн.

не. спс. Стол сверлить не буду.

зовсім бюджетний краще не брати взагалі. Вони не дуже добре позицю моніка тримають
Бери лапу від Ergotron

У нас дорого.

Я заказал с Нидерландов 2 штуки www.ebay.com/...-174-300-00-/381304018031

У нас они в 3 раза дороже чем бу и в 2 чем новые

Пользуюсь во таким 2ой год для 24″ монитора: a-techno.com.ua/44470.html
Ни разу не сорвал крепление, хотя столешница скользкая.

спасиб. Самый подходящий вариант.

А цена то нормуль еще, я свой за 6хх брал.

Есть такой же, только на одно плечо меньше. Нормально работает.

Користувався ось таким, тільки у мене був на стінку www.amazon.com/...unt-LCD-Arm/dp/B00358RIRC чудова якість, гарний бренд, замовляв з американського амазону, бо було дешевше ніж у Києві значно, було це вже років 5 тому.

дорогой. Приблизительно 3000 грн. Но спасибо.

Кронштейн для чего? Монитора? Модель какая?

Підписатись на коментарі