Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Психологічна допомога учасникам бойових дій в Україні

На Сході України відбуваються бойові дії, що торкнулися не тільки військових, безпосередніх учасників антитерористичної операції (АТО), але й волонтерів, медиків, представників ЗМІ та мирного населення: жінок, дітей, літніх людей.

Постійна загроза життю, смерть товаришів — побратимів, рідних, близьких людей, втрата здоров’я, вимушене переселення призводять до погіршення фізичного та психологічного станів.

Тривалий стрес позначається на кожному з учасників цих подій. Поширеним ускладненням, яке може розгорнутися через деякий час після переживання психотравмуючої події, є посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Таким чином психіка намагається захиститися від пережитих жахіть.

Раннє звернення за професійною підтримкою допоможе зберегти психологічне здоров’я, адаптуватися до цивільного життя, налагодити особисті, соціальні та професійні контакти.

Для кого працюю:

-Для військовослужбовців
-Для сімей військовослужбовців
-Для дітей військовослужбовців
-Для сімей загиблих
-Для сімей поранених
-Для волонтерів
-Для працівників різних служб, задіяних в зоні АТО
-Для вимушених переселенців

Як ми працюємо:

Мої контакти:
cell: +38 097 303 08 60

...статистика Американського бюро ветеранів засвідчила, що в США з 1,5 мільйона військових, які повернулися з Іраку та Афганістану, 834 тисячі звернулися по допомогу, з них 50 тисяч поранені, а 239 тисяч мають ПТСР. Отже, кількість людей, які стикаються з психологічними наслідками війни, в 4 рази більша, аніж фізично уражених.

PS: Волонтерський проект закрився. Проте волонтерю далі по цій тематиці. Звертайтесь — направлю до спеціалістів.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня! Дуже потрібна допомога психолога родній людині. Він зараз контактник, учасник операції ООС. Зараз у відпустці в Харкові. Дуже сильний стрес пережив. Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутись!!!

Шукаю допомогу . Сама з 14го року на фронті . Приіхала ось в Харків і намагалася знайти психіатра , але ціна одного прийому 400грн., у мене зараз зовсім немає грошей . Щось можете порадити ? Дякую .

Треба робити таку процедуру. У ванні відро води. Доливаете хоть чайну ложку Йорданської Води. І відливайтесь кружкою . Треба лити помаленько на себе — голова, груди, руки,ноги ,живіт . Без спішки -треба постійно бути мокрим. Коли у відрі лишиться мало води то долийте. і продовжуйте далі. Відлиєте за пів години 5 відер Святої Води — відчуєте ефект. Робіть цю процедуру і будете здорові.

Доброго дня. Великі проблеми в мені. Я учасник авто. Моя дружина хоче зі мною розійтись. Допоможіть мені будь ласка

Доброго дня, зателефонуйте, будь ласка. Перенаправлю до спеціаліста.

Доброго вечора,я учасник бойових дій прошу допомогти мені у моїй дисперсії!

Доброго дня, зателефонуйте, будь ласка.

Доброго дня. Я дружина учасника бойових дій. Мій чоловік брав участь з 2015р. у зоні Луганська та Донецька,повернувся у 2016р. На той момент у нього лишилося 2 зуба і вмовити піти до стоматолога я не знаю як. Зараз схуд, при зрості 176має вагу 65 кг. Зник апетит, знервованість,з’явилася відрижка, незалежно від прийому їжі. Допоможіть!!! На контакт не йде.

Наберіть мене, будь ласка

Йому треба скупатись в цілющих джерелах. Їх вистачає в кожній області. Я знаю кілька. я би порекомендував вам Джело Праведної Анни в с. Онишківці -це недалеко Від Почаївської Лаври. В ЮТУБІ Є БАГАТО ІНФОРМАЦІЇ.

Доброго дня мені так потрібна ваша допомога но у зв’язку з тим що я на передовій можу тільки по телефону

Напишіть, як з вами можна зв’язатися, або СМС-ку з вашим номером на мій телефон.

Хочу відзвітувати. Проект досі живий. Досі мені телефонують люди з АТО звертаючись про підтримку. Дещо змінилася внутрішня схема роботи, оптимізувалася по фінансам. А так приємно , що маю відношення до цього.

Дякую за підтримку.

Зібрали 35 000 з 70 000 . Хто ще може допомогти? Якщо перерахували частину — будь ласка — відпишіть мені в приват, або сюди.

Большое спасибо что отзываетесь.

Кто может поддержать проект переводом в 100 грн от компании?

Доповнив інформацію

Ще таке недавно з’явилось, можливо комусь згодиться:

Нове видання Українського Інституту когнітивно-поведінкової терапії — книжка «Перша психологічна допомога» — це переклад сучасного керівництва з рекомендованого доказового підходу Psychological First Aid (PFA). Автори люб’язно дали згоду на безкоштовне поширення та копіювання — тож просимо максимально поширити між ваших колег. Сподіваємося, ця книжка, без сумніву одна з найкращих на даний час на цю тему, стане важливим джерелом для зміцнення наших національних ресурсів надання кризової допомоги у ці складні часи...

www.ex.ua/92851772

Українського Інституту когнітивно-поведінкової терапії
католицький універ знову смалить дочірніми проектами...

Есть только одна проблема — посттравматический синдром это не психология, а психиатрия. Одной психологической помощи будет мало. Да и потом, консультации — не помогут, нужна групповая терапия и на достаточно постоянной основе.

Подолати психологічні психічні проблеми----є багато цілющих джерел. Наприклад Джерело Праведної Анни село Онишківці. На війні при стресових ситуаціях чіпляється злий дух і починає людиною крутити. Такі проблеми вирішуються сповідю-причастям і видливатися Святою водою. Плюс джерела цілющі . А їх досить.

А вы животных привлекаете? Психологи говорят, что коты и псы, кони и пони весьма отвлекают и позволяют раскрыть то, что засело глубоко.

Из пород знаю, что золотистый ретривер в ряде стран на государственном уровне привлекается к лечению не только душевных/моральных ран, но и физических (ДЦП, аутизм, прочее).

Не тот случай. Как раз для врождённых заболеваний всё это работает. Но не для военных.

Для военных, как бы смешно не звучало, больше подойдут компьютерные игры, особенно командные. Они могут клин клином заменить одну зависимость на другую, с которой и жить проще и которая сама проходит. А посттравматика сама быстро не проходит, без адекватной замены ей и десятка лет мало будет.

Ну это я по США видел, мол, когда военные после Ирака начали возвращаться с психологическими проблемами, и многие стали совершать суициды, — провели эксперимент, отправив нескольких в питомник для животных. Короче, там было около часа.

Это одна из методик. Когда ты взял себе питомца — то несеш ответственность за него. Ответственность — хороший ресурс.

Допомагати у психологічній реабілітації бійців АТО будуть спеціально навчені собаки

Вчора, 18 серпня, у Красилівці, Броварського району, на Київщині, презентували унікальний для нашої держави українсько-канадський проект по реабілітації бійців АТО — «Друг Героя» (Hero’s Companion).

Цей проект покликаний допомогти бійцям у подоланні посттравматичних стресових розладів та інших психологічних травм за допомогою спеціально тренованих собак. Така практика успішно діє у США і Канаді, зокрема, у подоланні «афганського синдрому» у бійців.

Участь у проекті беруть канадські тренери з «Courageous Companions», які протягом трьох тижнів проводитимуть спеціальні навчання з собаками. У рамках проекту також буде підготовлено інструкторів, які зможуть надалі самостійно проводити навчання.

Собак для проекту ретельно відбирають за здібностями та характером. Наразі відібрано вже 4 собаки, які в майбутньому стануть друзями для постраждалих бійців.

— Цю програму дуже підтримує українська діаспора Канади, — розповів керівник проекту «Друг Героя» Калина Кардаш. — Ми розуміємо наскільки важливо повернути бійця до повноцінного життя, тому вдячні кожному, хто долучився до проекту.

Окрім цього, канадські тренери проводять спеціальні семінари з тренування та підготовки собак, яких вчать знаходити та ідентифікувати вибухові речовини. Робота таких собак на фронті рятує життя як військовим, так і місцевим мешканцям.

www.facebook.com/....ua/posts/951825201546652

Видел.

А ещё, коты никогда не полюбят людей из-за собственной ДНК, которая со времён диких котов практически не изменилась.

Величезна повага вам. Нажаль, в нас люди не розуміють як це важливо, і вважають, що краще закритися у сараї та жрати горілку... До речі, як з клієнтами? Вони до вас йдуть? Який відсоток потенціних клієнтів просто шарахається вас і каже: «я не божевільний, щоб до психолога звертатись»?

Більше робота проходить з сім’ями (80% сім’ї , 20% — бійці. Приблизна статистика по центру в Хмельницькому). Зазвичай бійці-АТОшники — «Я що не козак?!», «Нащо мені це? Я сам справлюсь». Зараз проходить робота з ампутантами та їх реабілітацією. В Хмельницькому всеукраїнський центр по протезуванню. Роботи багато. За інші центри наразі сказати точніше не можу.

По клієнтах — складно так відповісти, дуже важливою є підтримка. В нас взагалі культура психології — тема яка була під табу. Мало хто знає про цю роботу, і що реально роблять психологи — багато хто взагалі в ілюзії живе відносно їхньої роботи. Якщо є підтримка — підтримка близьких, сім’ї, друзів; розуміння того, що хочуть допомогти , і людям на них «не насрати» — то йдуть. Або вже стається якесь лихо в сім’ї/стостунках — то теж йдуть, розуміючи що так далі не можна. Або продовжують відхиляти допомогу.

Підписатись на коментарі