Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Кому Open Source?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Перший пост тут, тому не в курсі на скільки такі питання тут рахуються, тому тапками не кидатись)

Справа в тому, що я активно підтримую кілька Open Source проектів, в багато сторонніх теж надсилаю issues/pull requests, і на даному етапі вже досить важко підтримувати все в актуальному стані.

Можливо, комусь буде цікаво долучитись?
github.com/nazar-pc

Проекти різні — є популярний jQuery плагін, є додаток для Firefox OS з використанням веб-компонентів та інших цікавих тежнологій, є движок для сайтів з веб-компонентами в ядрі та ще кількома цікавими фічами та не менш цікавими реалізаціями, є Docker контейнери для різних задач, кілька менших утиліт/бібліотек.

Інколи не вистачає часу фіксити баги, допомога з документацією це взагалі найперша складність в будь-якому проекті, інколи цінною буває думка людини зі сторони.

Готовий допомагати в освоєнні використаних, але ще не відомих вам технологій.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. Зацікавило ваше повідомлення. Можете надіслати більш детальну інформацію по проектам. Skype: shketkol

на скільки такі питання тут рахуються
тут можно ответить — то что вы написали конечно интересно, учитывая армию junior-в по любым языкам и технологиям.

Но с поста не ясно кто вам нужен, с какими навыками, что вы предлагаете в замен и что вы хотите получить в итоге. Если кратко: “тема не раскрыта”)

Люди разные с разными навыками. Есть как Backend, так и Frontend, так и HTML5 мобильное приложение, так и консольные утилиты — кому что ближе.
Обычно люди поддерживают и занимаются тем, что сами используют.
Взамен могу поделиться опытом, получить хочу человека, который будет участвовать в развитии интересного проекта как и я.

Автор, зробіть TODO, буде набагато легше.
Як ви бачите, що було б варто зробити і з якими проектами.

Основне TODO — в issues проектів — там баги і фічі.
А так проекти розвиваються по мірі потреб, важко сформувати конкретне TODO.

хотел бы поучавствовать в разработке(доработке) OpenSource проекта.
Если вам нужны люди напишите пожалуйста мне(скайп указан в профиле) с указанием деталей. Мне интересны технологии NodeJs, AngularJs, Html5+Css3

не очень понятно в чем смысл форкать десятки проектов а потом не успевать их делать и просить бесплатной (или нет?) помощи со своими проектами?

Если посмотреть — проекты далеко не форкнутые. Если вы принимали участие в Open Source разработке вам должна быть знакома ситуация, когда вы временно не обновляете проект, а потом вам пишет один из пользователей с другого конца света с таким тоном, как будто исправление багов это обязанность (хотя в некотором смысле так и есть), но при этом не желает исправить и предложить изменения сам.

Вы, видимо, из другой области.

часть — форкнутые — там так и написано.
что там требуют другие пользователи — их трудности — требовать может только тот кто платит деньги.
. Впрочем на моих проектах пока никаких других контрибюторов нет потому и проблемы нет.

Форкнутые — это я патчи присылал кому-то, там достаточно и собственных проектов, речь в любом случае не о форках была.
На счёт требовать — в целом да, но не все это понимают)

Это нормальный workflow там. Форкнуть, поработать, послать pull request.
После этого предполагается форк удалить, но это не все и не всегда делают.

Свои проекты — щёлкните Sources вместо All.

Я удаляю, но принимаются они тоже не очень быстро порой)
Вот и висят сколько нужно.

Форк можно удалять сразу после отправки pull request, сам request при этом остаётся висеть. Сам узнал об этом, когда надоело ждать ответа одного автора.

Обычно после отправки pull request я пользуюсь своим форком пока PR не примут, и при выходах новых версий делаю rebase, удалять форк несколько неудобно.

Які спеціалісти Вам будуть потрібні? Скільки часу потрібно (бажано) виділяти в тиждень на проект?

Написав вище — як сервер, так і клієнт, так і HTML5 мобайл, так і консольні утиліти є. Також буду не проти допомоги з дизайном.
Про виділення часу питання не зовсім коректне, бо це відкриті проекти, кожен вносить зміни які вважає необхідними, приділяє стільки часу, скільки може.
Проект обираєте самі, якщо щось цікавить, я допоможу розібратись. Це не традиційна робота, де хтось каже що вам робити, кожен вільний сам обрати.

Підписатись на коментарі