Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чати /dev-ua на гіттері

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

UPD: чати виявилися «пост-радянськими», а не українськими, тому я своє запрошення знімаю, а ви поступайте на свій розсуд

Всім привіт!

Якось я це пропустив, але ж виявилось, що існує ціла низка чат-кімнат, де тусуються українські програмісти: gitter.im/dev-ua

Всіх туди запрошую, особливо в gitter.im/dev-ua/FP для тих, хто цікавиться (або хотів би цікавитись) функціональними мовами програмування та просто Computer Science, може вийти доволі не кепсько.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

dev-ua чатики(gitter.im/dev-ua) выросли из нашего FrontendUa скайпчптика и Украинского фронтенд коммунити. Основными принципами чатиков и то что позволило их оставить вполне живыми техническими коммунити без лулзов и флейма есть 3 правила
no trolls, no flame, no offence
Т.к. большая часть ± либеральных взглядов, не пускать русских и белорусов мы не можем
Однако, никаких преференций русскому языку тоже нет и не будет

Ну, «не пускать русских и белорусов» вообще глупость, которая не должна приходить в голову. DOU.ua — форум украинских разработчиков, тем не менее русских сюда не пускают разве что сами русские (роскомнадзор, кажется).

Вот список больше чатов: github.com/mr-mig/ru-it-chats

А почему бы не сделать чат dou на slack с приглашениями по инвайтам для программистов?

так ж є вже чат доу на доу... форум називається ;)

Чат в слэке может быть закрытым, с модерацией доступа, без HR, без залетных стартаперов, без желающих в IT, без фильтра отзывов о компаниях. Если бы на dou сделали подобный раздел, я был бы только за.

Я вот лично всячески против закрытых чатов. Все вопросы решаются правилами модерации и созданием отдельных комнат для офф-топиков.

Тогда этот чат действительно не имеет смысла, как заметил hs выше.

Саме до цього я «і веду». Сподіваюсь знайти час, завести акк /dou (або /dou-ua) та домовитись зробити це офіціальним чатиком.

Я имел ввиду немного другой чат. Посмотрите, ответил выше.

Шо ж таке, або україномовна, або всіх в купу збирають з росіянами і білорусами. Невже нема державної тусні :)

Коментуй не читаючи правила, це завжди працює.
Вирізка з правил нашого чату:
Мовна терпимість — повідомлення, написані іншою мовою — не привід для образ та агресії. Офіційною мовою нашої спільноти є українська, проте більшість учасників вільно володіють російською та англійською, тому за бажанням ви можете вільно користуватись цими мовами. Використання інших мов також не забороняється.

«Коментуй не читаючи всієї дискусії, це завжди працює», так само хамством можу відповісти вам я.

Правила — це просто прекрасно, та все ж в чат-кімнату не за читанням правил заходять, а за аудиторією та тим, що там є «де-факто».

«Коментуй не читаючи всієї дискусії, це завжди працює», так само хамством можу відповісти вам я.
На це я навіть відповідати не буду)
Правила — це просто прекрасно, та все ж в чат-кімнату не за читанням правил заходять, а за аудиторією та тим, що там є «де-факто».
А там де-факто те ж саме, що й в правилах, в чому проблема?
pp.vk.me/...5041/cfe8/-zsl4×2wdxE.jpg

Добре, вибачте тоді за непорозуміння, мені здалося.

Там тусуются программисты со всего постсоветского пространства, не только украинские.
gist.github.com/...hkin/c81c198a2b7b044a0dc5

Оу, дякую за роз’яснення. Якось навіть не знаю, схоже на спробу відтворення СРСР якусь. Треба буде подумати.

Гадаю, СРСР тут нi до чого. Це просто спільнота розробників. Там усім будуть раді.

Ну то й добре. Все одно хотілось би суто-українську спільноту та окремо суто-російськомовну, думаю так було б краще. А то відповідати росіянину українською, наче, не чемно, білоруської я не знаю, локальні міт-апи обговорювати теж, наче, не туди. Де-факто, думаю, назва має бути dev-rus і краще вже попросити всіх писати там російською.

Зачем? В этих румах вполне себе толерантное отношение к любым языкам, насколько я знаю.

Я ж щойно написав :) Ну не хочу я росіянину українською відповідати, або ж забивати їм чат обговоренням укр. мітапу. Ну і мені неприємно, що навіть в FAQ російська, українська та білоруська виставляються першосортними, а всі інші — «можєтє канєшно пісать, но вас жє нікто нє поймьот». Так за такою ж логікою і мою українську там ніхто не зрозуміє (точніше, в FAQ пишуть про «більшість», але ж я не вірю, що більшість знає білоруську та українську). Короче, навіть FAQ сам собі суперечить, бо очевидно, що просто захотіли російськомовні пацани зібратися і сколотити рус-укр-бєл чатик (точніше він таким став сам по собі).

Практика показывает обратное, все прекрасно общаются на доступных языках, и украинские митапы обсуждают, и на технические вопросы отвечают, и даже шутки шутят. И никто не акцентирует внимания на языках.

В общем, если для вас форма настолько важнее содержания — тогда да, я не думаю что вам эти чаты подойдут, в них слишком много атмосферы взаимопонимания и сотрудничества. :)

Неясно, чи ви образити мене хотіли цією фразою про зміст і форму, та я дійсно не вважаю зміст важливішим за форму. Але це не для цього обговорення питання, думаю. Про те, що ніхто не акцентує на мові — ну і чудово, побажаю успіхів учасникам.

Отнюдь.
Просто выразил свое предположение ;)

Ага, в дитинстві ще казали “— Ты дурак?
— ...
— Та ладно, я ж просто спросил” :)

Підписатись на коментарі