Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Анонс: чати DOU.ua на Gitter.im

В рамках пілотного проекту, створив DOU-чати на базі Gitter. Короткий опис з поясненнями та лінками на різні кімнати тут: github.com/dou-ua/general

Сподіваюсь, вдасться створити живі під-спільноти українських розробників у форматі «ще більш живого» спілкування. Приєднуйтесь!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В мобильной версии сайта (конкретно — Chrome, Android) отсутствует вверху ссылка «ЧАТ». Появляется только если включить «Полная версия».

Чат это отдельная от сайта функция, так что вполне возможно, что через некоторое время этот пункт меню исчезнет и из полной версии.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Як щодо Баз Даних (SQL, NoSQL)?

А чому тут gitter.im/dev-ua виводиться список чатів з кількістю учасників,
а тут — gitter.im/dou-ua не виводиться?

В гіттері є чати-для-репозиторіїв, є чати просто як канали. В першому випадку зроблено через організацію та чати-під-репозиторії. Насправді не знаю, що простіше — попросити gitter зробити аналогічно, чи зайнятися конвертацію в подібну схему (акаунт dou-ua перетворити в організацію та створити репозиторії-чати).

Не лучше ли создать iOS/Android приложение? :)

Фи. Я думал об DOU-приложении, где можно было почитать/пописать, в т.ч. в чате.

не прогорит же идея..имхо
чаты были популярны во времена лан сеток же..

Большинство интернациональных чатов, в которых я присутствую, вообще на IRC (freenode-каналы), а «форумы» в виде mailing list’ов. Думаю, не в популярности технологии дело, а в желании помогать друг другу обучаться, надеюсь у нас достаточно для этого людей.

емм.. в чому відмінність від чатиків На Гіттері від dev-ua github.com/dev-ua ? Там є всі тематики
Кароч, спільноти вже є, їх не треба створювати)
Го, Лісточкін создал gitter.im/dev-ua і там вже дофіга народу snag.gy/vytNM.jpg

Так, /dev-ua вже є, зараз напишу про це в FAQ. Якщо коротко — в /dou-ua хочеться створити саме спільноту українських програмістів, а не інтернаціональну російсько-українсько-білоруську (в основному) як в /dev-ua, і не інтернаціональну англомовну як в різних інших IRC-каналах та чатиках світу.

Ладно, тоді я буду противником розділяти спільноту на українську і не українську. Удачі, шо лі

Особисто я буду «і там і там», і в англомовних IRC-каналах.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі