×

Як стати успішним QA

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

для підняття настрою:
«Професія тест-інженера: Як стати успішним в галузі тестування програмного забезпечення?» www.postmaidan.info/archives/2220

то про життя і карьеру наших «молодших братів» і те як вони це бачать

трохи цитат:
гарний темп то головне — 2.5 роки і 4 фірми от секрет швидкого карьерного росту

Який досвід ти здобула у тестуванні, і де доводилось працювати?
Зараз я працюю в четвертій компанії. Досвіду сукупного в мене 2 роки і 4 місяці. За цей час встигла вирости до рівня «senior».
...
Вона працювала в таких компаніях як: GlobalLogic, SoftServe, AbtoSoftware і зараз співпрацює з компанією Skelia.

Вогник в очах в мануал тестера то кошмар для девелопера

Якби я проводила співбесіди, в першу чергу дивилася б, де в людини горить вогник в очах, і чи бачить свій розвиток через 5 років.
Я помітила тенденцію, що багато людей перекваліфіковуються на тестувальників і прагнуть працювати в цій сфері, тому що це високооплачувана робота.

ми також то помітили, треба вхідні фільтри посилити

А як щодо подорожей? Де вдалося побувати?
Ще з підлітковому віці в мене з’явилося два бажання. Надзвичайно хотілося водити власну машину і побачити весь світ.

машина вже на витяжці — пруф www.facebook.com/...​mment_tracking={"tn":"R«

Які країни тебе найбільше вразили?

яке відношення то питання має до «успішності тест-інженера»?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тема сисек не раскрыта! ©

Где тут хоть один абзац о

Як стати успішним QA

Нету:). Это, скорее, просто «записки одного qa»

Здається ваша проблема в зневажливому ставленні до мануальників.

Чтобы QA быть успешным, ему нужно стать SDET — Software Development Engineer in Test и колбасить автоматические тесты а каком нибудь ruby или java. А мануальщина в серьезных проектах не нужна.

взагалі то потрібні
в нас проект серьозний і багато що можно нормально протестати лиши вручну
але прікол в тому що куай можно ввести в курс справ за місяць а далі нехай клікає :)
тому від як тільки куай починає думати що вона «сініор» і ій мають більше платити то є сенс не заважати ій шукати краще місце і замінити на менш амбітну. Такий підхід багато де використовують
як думаеш чому поінтервьюваний екземпляр на першому місці досить двого був, а дали скакав по роботам кожні півроку?

Если у вас релизы раз в 3 месяца, то можно. А если каждую неделю или каждый день?

Опять-таки есть то, что можно автоматизировать и есть то, что не стоит. Всякую рутину — на здоровье. А если один qa на проект для недельного релиза можно не успевать за разрабами писать автотесты)

senior qa должен обладать хоть какими-то задатками автоматизатора. А еще странно, что у девочки развитием считается переход от лучших фирм к худшим (на сколько я понимаю).

Извините, спрошу у вас.
А что такое мидл qa, который не может в автоматизацию? В два раза быстрее на кнопки нажимает, чем джуниор?

меня больше интересует вопрос — а что это за синиор куа которая минимальный скрипт написать не может и даже по описаню не может сама протестировать что-то с помощью специальных утилит(или банального CURL/WGET). А у «лидеров аутсорсинга» таких полно

SDET и «колбасить» автотесты немного разные вещи. Да и QA это намного больше чем кажется

На третьому курсі, навчаючись і заглиблюючись в цю сферу, зрозуміла, що в Україні не те, що неможливо, але дуже проблематично досягнути серйозного успіху з економічною освітою. В мене була практика в банку близько трьох місяців і це було жахливо!
Дуже багато людей мене питають, як стати тестером? Дуже багато говорять, що це дуже легко. Є багато різних думок і купа людей хочуть в це влізти, тому що там водяться великі гроші. Нікому не подобається моя відповідь, але проституція теж приносить гроші! Якщо судити виключно з матеріальної позиції, то чому ти вибираєш тестування, а не проституцію?
Весело))))

серйозний успіх це обов’язоково гроші?

Ні, за грошима ж в проституцію треба йти! А тут напевно якась дуже високодуховна мета))

Вам не зрозуміло бажання самореалізації?

Звичайно що зрозуміло. І якщо питання таки не в грошах\печеньках, то що завадило самореалізуватись в банку чи ще десь, продовжуючи шлях економіста?))

Перечитайте ще раз цитати які ви додали, там є всі відповіді на ваші запитання.

Якщо ви про

дуже проблематично досягнути серйозного успіху з економічною освітою
була практика в банку близько трьох місяців і це було жахливо!
то де тут відповідь на питання: чому не самореалізуватись в своїй сфері а йти в ІТ?

Когда-нибудь эта херня с толпами охреневших от долларовых зарплат мануалщиками закончиться и все мы будем с ухмылкой вспоминать это время

Впрочем, это будет уже совсем другая история... ©

Да нет, я сам из этого племени в прошлом, но если объективно, то мануалщики это халявщики и бездельники, которые считают что ухватили бога за бороду — научились кликать по кнопкам, нахватались терминологии и сидят раздувая щёки. Для пущей серьезности организовывают и ходят на разного рода конференции, где переливают из пустого в порожнее, обсуждая темы вроде «как лучше протестировать карандаш», «как правильно заводить баг в джире», «в каком формате лучше хранить чеклисты — xls или xlsx» и всё такое прочее.

Підписатись на коментарі