Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

subreader.co — агрегатор блогів українських айтішників

На основі попереднього топіка запиляв таку сторінку:
http://subreader.co/

Наразі там десь половина блогів, які вписались в список.

Як гадаєте потрібна така річ? Чи не дуже?
Ображає когось що їхній контент так брутально репоститься чи ні?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Система ниппель в OFF/

По прошествии, из статистики могу констатировать, что в сравнении с аггрегатором и Dou больше посетителей ко мне приходит с ресурсов электроники и форумов программистов, что и неудивительно. Украинский ИТ больше ориентирован на WEB, чем разработку железа и контроллеры.

Насчет 161 блога. Ранее пессимистично прогнозировал до сотни, результат оказался выше на процентов 60%, что радует. Парсер yadi.sk/d/NdNmHsBmoqFz7 дает 157 несовпадающих. На самом деле это только начало, ибо попадаются полезные ресурсы соотечественников, которых еще нет в аггрегаторе, по разным причинам.

По прошествии, из статистики могу констатировать, что в сравнении с аггрегатором и Dou больше посетителей ко мне приходит с ресурсов электроники и форумов программистов, что и неудивительно. Украинский ИТ больше ориентирован на WEB, чем разработку железа и контроллеры.

А откуда мог взяться трафик DOU-трафик? Из страницы dou.ua/users/sergey-badlo ?

Например из моих ответов.

а можна мені скидувати такі ресурси або наприклад зразу докидувати сюди subreader.co/add-blog
Доречі вже 175 блогів

Добавил +2 в форму навскидку.

Доречі вже 175 блогів
доречi, согласно парсеру 172.

спробую пошукати але там є кілька авторів що мають по два блоги, мож через це, дякую за блоги :)

Нет, эту ситуацию я продумал. Для сравнения в парсер передается суммарная строка из автора и блога, поэтому даже если и автор один и несколько блогов, то парсер это будет считать уникальной записью.

Как пример уникальных записей:

90. ig0rexa — sys-admin.in.ua
91. ig0rexa — ig0rexa.livejournal.com

Добавил еще +3 в форму навскидку.

за пів року 161 блог subreader.co/aggregated — відвідувачів не дуже густо, що в принципі пояснює чому мало блогів в українських айтішників. Одне з найбільших джерел трафіку ДОУ — що означає — рекламуватись на ДОУ в українському ІТ максимально ефективно. Пройде рік подивлюсь яка буде статистика

Есть баг в счетчике комментариев. 0 комментариев при subreader.co/...t-framework-чистка-рядов

Так понимаю, в игнор ушли. Настоятельно рекомендую ограничить грабинг с моего ресурса до 70-100 слов, как это соблюдается для репостов с ресурса имена уа. Число 70-100 не от балды, именно столько в среднем занимает краткое представление материала в аннотации.

Также было бы неплохо отделить в аггрегаторе новостные ресурсы с множеством авторов на любые темы от реально технических блогов.

поміняв на 100, соррі був у відпустці

Периодически наблюдаю за процессом. Складывается впечатление о ручном наполнении агрегатора. Автоматизация не предусмотрена?

p.s.: к слову, блог у меня технический, а не без категории )

Наповнюється автоматично за допомогою плагіна, кілька разів міняв формат, і пости попередні видаляв всі. Плюс тільки післявчора додав останні 50 блогів у список. Тепер там 142 блоги — subreader.co/bloglist
А взагалі в планах напсиати щось кастомне, єдине що я джавіст і мені весь оцей юай далекий, так що доведеться пошукати якогось дешевого індуса який зможе це зробити :)

Мой парсер говорит, что из 142-х — несовпадающих лишь 134 uafile.com.ua/get/143426

пошукаю дуплікати

Чего их шукати, на блюдечке список. Могу скинуть парсер, если нужно.

так звичайно — давайте парсер

божечки божечки какой же все таки вротпрес ужасный
дизайн с плашками ужасный — даже fprog.ru/planet читать приятнее а там дизайна нет вообще

зате мегашвидко

скільки часу потратиться пізніше ;)

якого такого пізніше? неясно чи це взагалі комусь треба, от гілка на ДОУ непопулярна, знову ж таки в країні де 99% юзають піратський контент — основні коменти це чому весь пост здер а не просто лінк а оригінал. Так що тільки сьогодення

Все-таки, як було згадано нижче — агрегатор має бути агрегатором!
Це не ваш контент!
Ставте посилання на реальні статті, зробіть по ним пошук — і буде вам щастя ;-)

так і зробив

не бачу, все як і було так і лишилось...
клацаю на статтю, відкривається ваш «агрегатор», а повинен ніби блог автора

всередині посту 300 символів статті і лінк на оригінал

з таким самим успіхом можна просто гуглити,
і мати ~300 символів і лінк на оригінал...

можна навіть проклікувати гуглдоку яку я зашарив і читати, це навіть легше ніж гуглити

В процессе выявлена интересная особенность — плагин видимо путает символы со словами. Статистика — вещь упрямая (в офисе любом перепроверить можете, в ворде там или OpenOffice).

Идем по любой из ссылок, к примеру subreader.co/.../виртуальный-рабочий-стол (ipic.su/...fs/Screen2.1441813084.png ). Смотрим чего напарсил плагин — ipic.su/...fs/Screen0.1441812922.png, практически весь текст из оригинального поста, а если точнее = 306 слов (2566 символов). Или вот subreader.co/...htranslatespeech-dll-инт — ipic.su/...fs/Screen1.1441812935.png
Все то же, и так во всех.

На 300 символов слабо похоже. Предлагаю перечитать ман по настройке плагина и скорректировать граббинг.

Я не давал разрешения на полный дубляж записей моего блога, например subreader.co/...ие-паяльника-на-ионистора ( скриншот ipic.su/...ezymyannyj.1440761942.png ), и вообще любых постов. Это воровство. Вы даже не потрудились уведомить меня, контакты мои вполне доступны.

О порядке размещения публикаций написал тут же в топике ниже. Аггрегатор должен быть аггрегатором, а не ридером полного текста. Например посткриптум в вышеуказанной записи добавил только сегодня, ваш граббер уже его отобразил.

ok дякую за фідбек видалю ваш блог і ваші пости, вибачте
upd. витер і потер

Вы должны понять, что хорошим тоном считается хотя бы поставить в известность авторов. Про ст.21, п.1 о порядке и объеме цитирования в законе об авторском праве напоминать ведь не надо.

Вы каждый раз будете вытирать при отзывах или все-таки направите уведомления всем адресатам, не ставя перед фактом постфактум? Ничего ведь не мешает привести в соответствие с требованиями и все будут довольны.

я не маю всіх контактів та й не думав що айтішників репост їх текстів так хвилює, але зауваження резонне так і зроблю. Розішлю листи.
Оце авторське право на пости в інтернеті взагалі дурня яке на мене принаймні до того часу поки репостер не видає тексти за свої
Ну але то таке dura lex, sed lex

Ви або дуже спокійна людина, або не розумієте, що робите.
Приберіть тексти. У вас буде купа проблем з цим, як від авторів, так і від Гугля.

support.google.com/...asters/answer/66359?hl=en

However, in some cases, content is deliberately duplicated across domains in an attempt to manipulate search engine rankings or win more traffic. .... In the rare cases in which Google perceives that duplicate content may be shown with intent to manipulate our rankings and deceive our users, we’ll also make appropriate adjustments in the indexing and ranking of the sites involved. As a result, the ranking of the site may suffer, or the site might be removed entirely from the Google index, in which case it will no longer appear in search results.

Це вважається за дуже брудний seo-шний трюк.

Оце авторське право на пости в інтернеті взагалі дурня яке на мене принаймні до того часу поки репостер не видає тексти за свої

Ага. “... By admin”.

окей я розумію про що ви і розумію проти чого, задумка була сколектати блоги які пишуться в Україні щоб була платформа де можна зайти і побачити хто чим цікавиться і займається. Такі речі існують не тільки в нас (www.javacodegeeks.com) Хоча таки правда що я це роблю без дозволу на відміну від інших і ці репости без дозволу невідомим мені чином ображають авторів
Хоча для мене зрозуміло що такі колектори збільшують трафік на блог а не зменшують

Знизу кожного поста є автор — сайт і лінк на оригінальну статтю

Не путайте божий дар с яичницей. Одно дело сделать как положено аггрегатору в виде заголовков-анонсов и ссылок и это действительно дает приток посетителей и полезность для ИТ сообщества в виде структурированного дерева, другое дело — “крутити що хочу, то и ворочу” за счет чужого труда.

То что есть линк (неактивный на сайт, но активный на материал) и ссылка на автора безусловно хорошо и это уже было отмечено. Но репост без уведомления авторов допускается лишь в объеме цитирования, а не всего авторского материала.

Оце авторське право на пости в інтернеті взагалі дурня яке
дабы вы понимали, не все посты в Интернете есть посты в обычном понимании. Часть материалов могут быть ранее опубликованы в изданиях и размещены в блогах по согласованию с издательством. А тут вы такой Д’артаньян. Вы хотите судиться с издательствами вдовесок ко всему? Сомневаюсь, что вы об этом думали даже.
Такі речі існують не тільки в нас (www.javacodegeeks.com)

Уважно прочитайте їх умови.
www.javacodegeeks.com/join-us/jcg
Оригінальні автори можуть за своїм бажанням публікувати самі свої пости на JCG. Це модерований колективний блог, або електронний тематичний журнал, навіть з редактором якщо я їх правильно зрозумів. Це на агрегатор.

Знизу кожного поста є автор — сайт і лінк на оригінальну статтю

Ну і навіщо той рядок by зверху тоді? Щоб можливість подвійної інтерпретації була? Або показати, що адмін не здатен вирізати його з темплейту Wordpress’а?

ми співпрацюємо з www.javacodegeeks.com вони питають дозволу і тоді тянуть повністю контент, не знаю чи рандомно чи є модератори які вибирають що тянути але так виглядає що рандомно

за дві години — 200 відвідувачів — не інстаграм але незле

Не, ну на хостингере сайт держать это сильно. DOU-эффект уже

Лимит процессорной памяти превышен

перейшов на платний акаунт — не думав що буде аж такий інтерес

пошукаю плагін, я ж не юайщик

Андрей, тут что-то пошло не так:

Error establishing a database connection

спробуйте рефрешнути — це наразі фрішний хостінг і фрішний плагін — проба пера так би мовити. Якщо буде зацікавленість вкладу якісь кошти щоб народ читав і сторінка не лягала

Ображає когось що їхній контент так брутально репоститься чи ні?

Приберіть повний текст, ставьте посилання на оригінальний пост.

посилання там вже є, повний текст зручніший читачу

Если автору удобнее было бы размещать свои материалы в полном объеме на вашем аггрегаторе, а не в своем блоге, он бы их размещал. С точки зрения автора читателю удобнее читать текст в блоге автора. А так это будет восприниматься как воровство контента. Ничего не имею против аггрегатора как такового, но до той степени пока он именно аггрегатор, по типу RSS-ленты.

И потом, у вас почти в каждом репосте разнобой в стиле: то аккуратненько проставлены в начале источник и автор (кстати ссылка на ресурс неактивна, активна только ссылка на материал в конце), то где то в конце при нажатии подробнее. В итоге пролистывая заголовки постов непонятно кто автор, то ли некий by admin, то ли таки есть реальный автор. Источник и автор должны указываться в начале репоста.

Последующий ваш комментарий про «сенс» не оправдывает игнорирование авторского права. Якщо платний плагiн, не використовуйте його.

ви звичайно праві і впевнений багато поділяє вашу думку, я мишлю трохи інакше і ніколи не заперечую ріпостів моїх текстів якщо під ними є автор

Главное, чтобы не промышляли. Ваше право делать с вашими материалами что угодно, но экстраполировать свое «имхо» на международное право и чужие материалы, мягко говоря, наивно.

навіть не заперечую, спробую щось поміняти. Хоча сервіс зручний і потрібний нашому ІТ

Було б логічно на головній сторінці замість «By admin» виводити адреси чи назви блогів.

це платний функціонал плагіна, якщо буду бачити що є сенс і subreader читають — куплю плагін і виведу коректного автора

Підписатись на коментарі