Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Активісти зняли відео про наїзди на IT компанії в Україні

За часів президентства Януковича силові структури намагалися відібрати найбільш ласі шматки цього бізнесу для «сім’ї». В країні відбулась Революція Гідності. Начебто мали жити по-новому.

Проте деякі силовики зі східних регіонів країни про це ще не чули.
Ми не закликаємо зробити IT «священною коровою», якщо хтось порушує закон — має відповідати. Але така значна кількість візитів правоохоронців до айтішників насторожує, і викликає підозри у додаткових мотивах перевірок.

Якщо ми дійсно прагнемо змін, європейських умов життя та праці, правоохоронці повинні згадати, що вони «охоронці права», а не місце для легкого заробітку на бізнесменах.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

надеялась увидеть какой-то репортаж, а тут опять лозунги...

«По-новому» — не завжди краще.

Активисты уже не знают, как еще испугать закащщикоффф...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Нормуль. Молодцы что снаяли — надо распространять — просмотров пока мало всего 7345

(картинка с котом, жрущим попкорн)

Поорал с названия их канала.

А что такое «неліцензійне ПО»? Намек на аббревиатуру.

А если пьяный электрик дёрнул рубильник и выключил свет, то розетку можно отнести к энергетическому сектору и название у неё тоже, такое, энергетическое.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Как то маловато комментов.

А вообще, почему никто, не думает о том что даже 100% от 0 это 0...

Да что эти ИТишники себе позволяют?

Слегка идиотский призыв в конце. Ни один кретин не будет думать про державу, когда есть возможность карман наполнить :) Сначала карман, а потом уже держава, пора запомнить.

А чого ви чекаєте? Стандартний менталітет пересічного українця, який не міняється століттями: «якщо у сусіда краще чим в мене, то потрібно не собі добитися кращого, а щоб в сусіда гірше стало». Якщо хтось виділяється, то його б’ють по голові, щоб був рівний з усіма. Нічого нового, так було завжди.
ІТ засильно виділяється — здебільшого: норм ЗП, не крадуть в держави, освічені, тверезі погляди в майбутнє, є цілі в житті, бувають по закордонах постійно — маса не признає в них своїх, а дотягнутися до того ж рівня в більшості своїй неспроможна.
Тому будуть клеймити, хоч скільки ви їм на пальцях не пояснюйте що ІT працює без копійки державної допомоги, залучає майже прямі інвестиції у валюті, як side ефект створює додаткові робочі місця, екологічно чисте, піднімає економіку, зменшує інляцію і т.д. — все це немає жодного значення. Тирса і вата в головах т(д)ухліїв і їм же подібних — добряче відсиріла.

Менталітет Ви кацапський описали, а не український. Підручники історії написані в кремлі гарно Вам підмінили поняття.

Оба менталитета описали.
Они разные, но именно в этом очень совпадают.

Да ніужелі?

Направду, в гірших своїх проявах вони тут схожі. Кріпацтво було на обох землях, а це якраз наслідок кріпацького мислення.
Просто кацапський менталітет, ще лютіший (там не просто думають і бажають, там активно діють аби «западлити»). Кріпацтво подекуди там і зараз вважається нормою.
Це, як знаєте, класична російська смертна кара, є «мерзавец» і «подлец», так от перший — це той, хто має померти через замерзання, а другий хто за своїм бажанням поливатиме його водою. Так що бути «подлецом» у багатьох в крові.
У нас, на жаль, поки що також багато люмпенізованого українства, серед якого часто зустрічаються «подлеци».

Поїдьте по селам і подивіться на справжній український менталітет. І ви не знайдете описаної вище підлості. Саме в селах живуть українці. Міста окупувала кацапня хромосомна, що навіть мовою не спроможна оволодіти.

Ваш коментар не зрозумілий. Роз’ясніть будь-ласка в чому я відстав.

Вспоминается одна сельская бабулька. На вопрос, почему в такую рань она уже вовсю работает на своем огороде, ответ был по смыслу следующий: потому что моя соседка, такая же бабця, уже копается на своем огороде, а я не хуже! Вот это и есть менталитет: моя хатынка, мой садочок должен быть лучше всех.

Бабушка зависимая от общественного мнения.
Работать, упахаться, потом лечиться, а то «що ж люди скажуть»

Це ж якраз протилежне. От якби вона сусідській бабці вночі на городі бур’яни розсіювали — було б саме воно.

Оце воно. Оце наша корінна ментальність.

Ого, як вас бомбануло, вже і кремль сюди приплели :)
А я з автором погоджуюся, бо менталітет сучасних _пересічних_ українців — саме такий, і за гречкою годинами стоять, і продаються за дешеві обіцянки на субсидії, і вибирають бидло у владу, бо воно на них похоже і говорить на одному рівні, на відміну від розумних кандидатів. Ось подиветесь як і за кого голосувати будуть на цих виборах. Чи мозок їм тоже кремль підмінив? ;)
Яскравий приклад — те ж нерозуміння хто і що таке ІТ, і бажання його притиснути посильніше, бо як це так, щоб я в лайні жив, а хтось жив нормально, та ще й заробляв чесно?? І навіть бажання не виникає розібратися. Одразу піна з рота, «бо вони податку мало платять». І пофіг, що 1% податку від зп ІТ більше чим 99% податку від зп державника (з бюджету взяв то 100%, а віддав тільки 99% назад).
(Читав колись не то Чорну раду Куліша, не то Сагайдачного — те ж саме на площі в Січі, коли гетьмана вибирали — як тільки появлявся хтось розумний і починав щось розказувати, його тут же присажували до рівня всіх «народ вибирає, не лізь зі своїми порадами!»)
Є, звісно, невеликий % українців, який поводиться інакше, але цього недостатньо, щоб змінити всіх і вся.

Справа в тому, що ми дожилися до того, що той кого Ви називаєте середнім пересічним українцем у 80% випадків виявляється кацапом, а не українцем. І хто в цьому всьому винен як не кремль, який насаджував віками нам мову, культуру, а разом з тим і ментальність північних дикунів? Я не заперечую, що менталітет сучасної України — робити западло, але це не український менталітет.

От тут я з вами не зовсім згідний. На ЗУ теж люблять западлянку зробити, не гірше чим в інших частинах України, тільки в меншій кількості (зате більш вишукано і вичурно, аж око тішить і душу радує, паньство :) ), а от культуру там далеко не кацапи насаджували століттями. Не думаю що за 50 років під совком можна аж так окацапіли, навіть завезених туди при совку 15% росіян, справу так докорінно не змінять — це тягнеться значно з глибших і темніших часів. І чесно кажучи, нічуть не радує.
Нам би більше німецької пунктуальності та американського капіталізму в голови — в купі з українською працьовитістю це був би прорив.. Та маємо он що кругом — цирк на дроті. І що раз, то все безглуздіший.

Дякую за аргументацію. Можливо Ваша правда...

Ви називаєте середнім пересічним українцем у 80% випадків виявляється кацапом,
Зафиксированно излучение в 100 Вышиват.

У мене показує 123,7. Вам треба тарувати своє мірило.

добре, що ви живете в іншій Україні, де щиро радіють успіхам інших і переймаються коли тиснуть на якусь меншість типу «зажравшихся айтишников»

Бозі-бозі, схось мріє, щоб його успіхам раділи.... Подякуйте, що сусід вам не ріже виту пару від заздрощів ))

так було завжди.
У нас було:
— моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!
А те про що ви кажете підміна понять про українську ментальність нашими «ex-братами»!

Какая разница — важно то, что имеем сейчас

Оце до речі теж кацапське — «Какая разніца»

А різниця в тому, що в наших предків були яйця і вони били москалям морди, а ми з вами панькаємося. «Раньше порядок був, не то шо січяз» © Лесь

Изобретите машину времени и перенесите предков из их века в наш.

те що ви маєте наразі? — ви не узагальнюйте, бо наприклад багато моїх знайомих і мій брат одними з перших пішли проти ворога на схід ДОБРОВІЛЬНО, тому я і маю де що інше уявлення про «имеем сейчас»!

Стандартний менталітет пересічного українця, який не міняється століттями: “якщо у сусіда краще чим в мене, то потрібно не собі добитися кращого, а щоб в сусіда гірше стало”.
Это менталитет лузера. И обладателей такового у нас в стране к сожалению большинство.
маса не признає в них своїх, а дотягнутися до того ж рівня в більшості своїй неспроможна.
может потому что “войти в АйТи”, не так просто как некоторым кажется + возраст + нежелание горбатиться.
+ как в последнее время выяснилось твой опыт и скилы может быть не такие уже и скилы и уже не настолько нужный опыт.
+ любители “перебирать харчами” отбивают желание “идти дальше”.
Тому будуть клеймити,
Потому что орать, митинговать и сеять хаос в стране (типа быть в новом тренде а-ля быть активистом) это проще чем сидеть и повышать уровень своих знаний осваивать новые фреймворки :)
Они школу/пту может окончили и всё... дальше таньга сама должна их найти и в карман упасть.
як side ефект створює додаткові робочі місця,
Не для обладателей этого менталитета, а потому им пофиг :)
тверезі погляди в майбутнє
Ще пів-року тому більша половина доу кричала «зрадофіли, хватить нить! дайте владі час! почніть з себе!». А зараз ці перемогофіли чомусь не хочуть насолодитися результатами роботи своєї улюбленої влади і емігрують в Польшу та Німеччину. Це по твоєму «тверезі погляди в майбутнє»? Ментально український ІТшник мало чим не відрізняється від умовного двірника.

Ну ловите самотест на менталитат: Ахметов с Фирташем и Пинчуком — это хорошо или плохо?
Раскулачить и посадить всех олигархов (без разбора кто там действительно олигарх и что это слово вообще обозначает) — кричим, требуем?
Почему тогда считаем, что грузчики не могут кричать то же про ИТ-аутсорсеров?
.
Это совок, один из главных его постулатов — «чтобы не было богатых».

Прекрасные напарники для разного рода начинателей с себя и прочей школоты средних лет, которые хотят строить Украину.
С приверженцами идеи «так и надо» с гарантией построить можно только 17-й год.
Сто лет прошло, а ментальность не изменилась.
Проклятое место.

До многих так и не дошло, какое гoвно их соотечественники.

Оптимизация налогов, пусть и законная, негативно влияет на имидж.

Дело даже не в оптимизации налогов как в таковой, а в том, что это криво выглядит со стороны. Кривизна эта заметна и способствует раздражению наблюдателей. Если ты предприниматель, то почему тебя отбирает специалист HR, т.е. специалист по ресурсам. Либо ты ресурс, либо предприниматель. Сотни таких предпринимателей, в случае наезда на их контору, ничего, по факту, предпринять в ответ не могут, кроме трактора. При условии, что они сконцентрированы в нескольких городах, не могут из чувства солидарности оперативно собраться под местом проведения маски-шоу, хотя бы покричать «ганьба».

Люди идиоты, им нужно показывать и рассказывать как хорошо, в европе это поняли. и все у них ок, у нас еще просто нет европейского мышления.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі