Будь ласка, покритикуйте ідею проекту

Доброго дня, форумчани! Давно хотілось зробити щось корисне.
Був би радий почути критику з приводу такого проекту:

Додаток який надає поради як себе поводити у тих чи інших ситуаціях соціально-свідомим та прагнучим до європейських норм та стандартів громадянам. Розвиток ідеї «почни зміни із себе».

Поради подаються у вигляді картинок з текстом по типу соціальної реклами. Користувач має можливість визначити як часто та при яких умовах вони будуть показуватись.

Користувач має можливість подивитись, скільки інших користувачів наприклад «не паркуються як «муда*» або сортують сміття і т.д.

Дякую за приділений час!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всем привет.
Представляю ИТ инкубатор.
Финансирование стартапов — инвестиции до 1 млн. дол. в одни руки, участие долевое.

Предложения и детали по емейл [email protected]

личный емейл для комуникации, не более того

спасибо за совет-))))
никогда не поздно, душа не стареет

Ідея дохла як те опудало в мавзолеї. «Соціально-свідомим та прагнучим» поради не потрібні. Принаймні, я за все життя не зустрічав з них бодай одного когось, хто б дійсно вважав би що йому потрібні поради. Ти ж сам мабуть був на майдані та мав можливість зустріти усіх.

Іншими словами, ти маєш нульову аудиторію. Тобто, матимеш витратити немало американських грошеняток на кожного щоб він бодай зголосився спробувати встановити твій додаток. А щоб почав користуватися — треба витратити грошеняток на піар. А щоб вийшов у постійний режим користування... таких може й набереться з десяток. То навіщо все це, просто знайди собі +10 друзів та спілкуйся із ними без зайвих додатків.

Зовсім інша справа, якщо ти піаритимеш власне ідею. Не 100500 порад, а одну ідею. Одна ідея — один додаток.

PS. Практично жодна з твоїх ідей не реалізується через поради. Сортування сміття зокрема потребує інфраструктури та механізмів примусу. Тобто, це державна ініціатива. Паркування — це масштаб місцевої влади, якщо там на це кладуть болт — то власне місцеві чиновники і стають першими мудаками що подають дурний приклад.

Без вивчення мат.частини тобі не варто цим займатися взагалі. Якщо не розумієш, як саме проходять ці процеси в інших державах, як вони народжувалися та розвивалися — не варто давати поради іншим. Вивчай досвід. И лише коли зрозумієш — об′єднуйся, дій, і роби саме те що дійсно потрібно.

Показові понти — це те, що потрібно найменше. Тому що вони знищують бажання щось робити в подальшому. Так само, як написи на пачках сигарет насправді роблять зворотну функцію: примушують курців змиритися з небезпекою та продовжувати палити. Це щоб ти розумів, наскільки неочевидною буває необізнаність в психології, і наскільки масштабними та дорогими є наслідки марних зусиль.

В качестве примера рекомендую zumi.pl — может что-то полезное выцепите оттудова

Ідея цікава. Непогано було б ще додати закладку де можна дізнатись про пункти прийому макулатури, використаних батарейок, або, наприклад, про громадські роботи, можливо хтось захоче зробити більше (зазвичай така інформація не має широкої реклами). Є дуже цікавий сайт www.climateinfo.org.ua

Поради подаються у вигляді картинок з текстом по типу соціальної реклами. Користувач має можливість визначити як часто та при яких умовах вони будуть показуватись.
т.е. это будет что-то типа интернет-сервиса с социальной рекламой и возможностью поставить лайк к той социальной рекламе (картинке), которую поддерживаешь, и возможностью посмотреть, сколько человек также поставили лайки? и чем больше лайков, тем чаще показывается эта картинка?
или на таком сервисе можно будет предлагать свою “социальщину”, например, “занимайтесь спортом!” ?

Так це планується як інтернет-сервіс соціальної реклами який буде працювати на принципах інтервальних повторень. І так, думаю, було б доціально дозволити пропонувати свої варіанти.

ясно)
ну тогда следует подумать о раскрутке, ибо если сервис будет малоизвестным, то от него будет мало толку.
А так идея в целом хорошая)

Варто обдумати дадаток не тільки з продуктової сторони(що він зможе робити), але й з сторони користувача:
— Чи багато є людей, які прагнуть до європейських норм свідомо, але не свідомо погано паркуються або викидають сміття куди попало?
— Як вони будуть його використовувати? Тобто чи будуть користувачі після паркування діставати телефон і звіряти чи правильно вони запаркувалися(при парковці мобільний додаток не варто юзати) і чи перепаркуються, якщо побачать що погано запаркувалися?
— Якщо просто нагадувати про норми паркування, коли користувач дома або на роботі буде не дуже доречно, краще нагадувати коли вони в автомобілі, хоча це теж відволікає від кермування.

— Чи багато є людей, які прагнуть до європейських норм свідомо, але не свідомо погано паркуються або викидають сміття куди попало?
Скільки таких людей у відсотках від усього населення, на твою думку ?

Нажаль, у відсотках не знаю і знати не можу, але якщо судити по людях яких я знаю (втч по собі)-якщо викидаю сміття на узбіччя — я усвідомлюю, що бикую.
Так само про погано запарковані, дорогі позашляховики, не думаю що у власників не достатньо коштів, щоб оплатити собі навчання ПДР.
Щоб додаток був ефективним — він повинен впливати на поведінку людей/перевиховувати. Відповідно треба виявити той момент коли людина порушує щось і їй дорікати у правильному тоні)

Відповідно треба виявити той момент коли людина порушує щось і
бити електричним струмом

Все новое — это хорошо забытое старое.
Вот так решали вопрос

як себе поводити у тих чи інших ситуаціях соціально-свідомим та прагнучим до європейських норм та стандартів громадянам.
лет 30-70 назад.
glavcom.ua/photo/10884-1.html
Только сегодня новинку социальной пропаганды тех времен — “шершавый язык плаката” © заменили на новинку социальной пропаганды наших дней -"шелковые нити соцсети“. Суть-то не изменилась. Думаю — как и КПД такого “обучения”.

А что за европейские нормы/стандарты, если не секрет? А то я не особо в курсе.
Правильная парковка, что ли? Так это не стандарт, это штрафы и постоянно патрулирующие авто/скутеры с камерами.
Сортировка мусора? Ну так для этого ставят специальные урны + камеры наблюдения, чтобы меньше ошибались, хехе. Ну и форсят это все с помощью соцрекламы.

А деньги где? Без монетизации ничего не будет

Хорошая идея! Было бы хорошо добавить еще базовые вещи из этикета.

Мне кажется, потенциал есть у этого приложения. Особенно, если получать ОС от сообщества после каждой маленькой итерации в начале.

И было бы хорошо придумать, чем это приложение будет отличаться от групп в социалках и других «конкурентов». Например тем, что можно сфоткать без инета, чтобы приложение отправило фотки позже? Или другими мобильными фишками.

Англоязычные аналоги поискать хорошо было бы для идей. Может есть всякие LetsHelp?

Почему я думаю, что есть потенциал: вдохновляюще видеть как много единомышленников делают вместе полезное дело. Не просто лайкают, перепощивают и т.п. — это уже воспринимается как ни к чему не обязывающий чих. А что-то более реальное, например, как предложили ниже, сделать фото своего поступка.

Хорошо было бы собрать дополнительно мнения у не айтишной аудитории. Все-таки наше мышление весьма предвзято.

+1 к идее о том, что лишний мусорник или даже пластиковый мешок, закрепленный на дереве на выходе из парка — более полезная в этом смысле идея. Толку предлагать клиенту помыть руки перед едой если в забегаловке нет воды или вааще нет туалета :( - ?

Дякую. А якщо б мішок вже був закріплений, а люди всеодно у нього не викидали мусор, що б ви зробили ?

Проблєми вирішуються поступово, крок за кроком. Знаю конкретний досвід, коли після м-м-м обладнання старих дерев такими мішками вилазила трабла не така як Ви написали, а як ті мішки своєчасно вивозити і-або замінити на шось що виглядає бліжєє до європейських норм.

зачем делать приложение, разве мало бложиков-сайтиков подобной тематики? вряд ли перед каким-либо действием походом куда-то/парковкой/выкидыванием мусора etc я буду спрашивать совета у приложения
Впрочем, еду я тоже не фоткаю

Дякую. Думаю, що тобою ж контрольовані нагадування ефективніші аніж блоги або сайти.

Очередная попытка подмены конкретных действий чем-то иным. В вашем случаи тыканьем кнопок на мобилке. Очень многие на этом и будут заканчивать своё самосовершествование.

Хотите делать общество лучше, дайте обществу возможность быть лучше. Приведу пример. Например, поставьте на входе в парк, где выгуливают собак, стендик с бумажными пакетами для сбора какашек.

Возможно, я не до конца понял вашу идею. Если решить её развивать, то посмотрите в сторону интвервальных повторений.

Дякую! Можна детальніше про

интвервальных повторений
?

Не соглашусь. Когда тебе каждый день будут напоминать, что ты европеец, а следовательно, должен мусор в урну кидать, знать гимн своей страны, улыбаться, учить английский и т.п., то результат будет.

Ваше право так считать. Продолжайте считать, что из самоидентификации следует обязаность, так вами будет проще манипулировать. Обязательно привейте это вашим детям.

Я с Вами согласен, но у нас (украинцев) сейчас, как раз нет маяков, для самоидентификации, соответственно нет объединяющего фактора. Людям нужно объяснять, что к чему, что такое демократия, какие поступки должен совершать интеллигент и т.п. Да, это в каком-то манипуляция, но это манипуляция, которая приводит к положительным результатам. А развешивая кулечки с какашками, вы выполняете ту же задачу, что и бабушка, которая кормит под домом голубей.

Вроде айтишник, а логика рассуждаете как у пенсионера пересмотревшего телевизор.

Людям нужно объяснять, что к чему
Кому именно это нужно?
это манипуляция, которая приводит к положительным результатам.
Положительным результатам для кого?

И напоследок самое мощное:

нет маяков, для самоидентификации, соотвественно нет объединяющего фактора
Я это даже не буду коментировать. У нас с вами слишком разный уровень подготовки в вопросе управления массовым сознанием.

Резюме: Я считаю, что необходима проактивная жизненая позиция, т.е. выраженная в конкретных действия. Вы, очевидно, придерживаетесь другой позиции.

Никита, возможно у Вас лучше «уровень подготовки в вопросе управления массовым сознанием», все же я ИТишник.

Кому именно это нужно?
Это нужно той молодежи, которая бросает бычки у меня на лесничной клетке и не знают, что это нехорошо.
Положительным результатам для кого?
Для общества.
Я считаю, что необходима проактивная жизненая позиция, т.е. выраженная в конкретных действия. Вы, очевидно, придерживаетесь другой позиции.
Проактивная позиция это хорошо, но этого мало.
Это нужно той молодежи, которая бросает бычки у меня на лесничной клетке и не знают, что это нехорошо.
думаю они бычки бросают не из-за того, что не знают, что это плохо, а скорее потому, что им наср@ть и им влом искать урну или мусорник (да и вообще — эти бычки рано или поздно все равно кто-то уберет, так что зачем напрягаться...).

и тут надо говорить не об абстрактной «европейскости», «демократии» или «интеллигентности», а о том, что дает (в т.ч. и для этой самой курящей в подъезде молодежи) поддержание чистоты.

Нет, они реально не знают, что это плохо. Тут сознание, ограничивается пониманием, что у себя в квартире я убираю сам, а на улице убирает, кто-то. Но то, что мусорить не хорошо, они не понимают.
Да вы выйдите на улицу, народ не знает, что в общественном месте материться не хорошо. И как бы вы не развешивали кулечки с какашками (т.е. проактивная позиция), этих людей это не изменит, т.к. он даже не понимает, как это убрать за своей собакой.

Тут сознание, ограничивается пониманием, что у себя в квартире я убираю сам, а на улице убирает, кто-то. Но то, что мусорить не хорошо, они не понимают.
но ведь дома у себя они не мусорят) а если мусорят, то потом все равно убирают САМИ (хотя некоторые нанимают уборщиц, если самим времени нет убираться).
Так, что тут все-таки скорее подход «не моя хата — значит похрен, уберет дворник (техничка, дежурный по подъезду)». Особенно, если это не их подъезд)
он даже не понимает, как это убрать за своей собакой.
ИМХО, если собака справила нужду в кустах (или под деревом), то не вижу смысла убирать ее г@вно в этом случае. А то если следовать подходу «убирать каждую какашку где-бы она не лежала» — так давайте и за бездомными и дворовыми собаками г@вно везде убирать и под кусты за этим делом лазить))
Вот если собака наср@ала посередь дороги (или посередь двора), то это только говорит о том, что ее хозяин не приучил ходить по своим собачим делам в кусты или под дерево (т.е. в негативном свете выставляет ее хозяина).
P.S. сам не собачник, поэтому не в курсе, как там на самом деле надо поступать.

мені вистачає зарплати=)

а станет ли хватать когда на сайт понадобятся деньги? ведь никто на него не пойдет просто так, нужно платить тем кто будет его раскручивать, ну и развивать да суппортить

тогда думай про монетизацию сразу, реклама не особо вариант, попрошайничать как википедия не получится, продать нечего, выгоды никому сайт не дает, я не вижу способа монетизировать, увы, если просто пописать сайтик хочется — ок, но сделать что-то большее скорее всего не выйдет

Дякую, за коментарі. Забув додати, що після показу поради користувачу будуть доступні кнопки типу «уже так роблю», «пізніше» =) та «ні, дякую». На основі цих відповідей можна підкоригувати тематику видачі порад і т.д.

Идея классная. Технический вопрос: а как вы будете делать поиск ситуации для которой вы будете давать рекомендации?

Дякую. Думав почати з загальних порад типу як про паркування та мусор далі якщо буде сенс розвинути та ввести категоризацію і т.д. Користувач буде мати можливість вибрати які розділи йому цікаві. Інше питання звідки брати ці поради ? =) Думаю додати кнопку «Запропонувати».

Користувач має можливість подивитись, скільки інших користувачів наприклад «не паркуються як «муда*» або сортують сміття і т.д.
прочитанный совет еще ж не значит, что после его прочтения человек перестанет парковаться как м*.

Вообще довольно интересная идея. Я бы себе с удовольствием поставил на мобилку. Лишним уж точно не будет :)
Только вот как Вы будете отслеживать сколько юзверей сортируют мусор или что-то еще? Возможно, я придалбываюсь, но доверять на слово юзеру не стал бы :)
Успехов!

Можна зробити, щоб Юзер підтверджував це своїм фото)
Наприклад, 10 фото де його машина припаркована на правильному місці і коли такий користувач закине 10 фоток допустимо для інших відображається що він — кросавчік і «урок усвоїв». а далі лайкі, коменти, share in FB, VK. + на фотки можна автоматом приклеювати лейбли якісь)

Так, це рішення наче повинно спрацювати. Але аудиторія буде невеликою. Людям більше подобається фотографувати їжу чи ще якісь нісенітниці :)

хмхмхм, як би то їх зацікавити...

в голові крутиться ідея з «Атлант розправив плечі». Про спільноту «інших» людей всередині України, але то таке...

Вот эта идея нравится. Чтобы социалки пестрили фотками как хорошо делать. Насчет медалек — не уверен, они не должны затмить главную мотивацию.

Підписатись на коментарі