Навчання для переселенців та АТОшників Coding for Future

Друзі,
раді повідомити що фонд BrainBasket запустив проект з навчання постраждалих від військового конфлікту на сході України мовам програмування. Проект дозволить переселенцям та учасникам АТО адаптуватися в нових умовах, опанувати нову популярну професію і отримати роботу в провідних українських IT-компаніях. Основними напрямками підготовки стануть найбільш популярні мови програмування — Java, PHP, C#, JavaScript.

Відбір учасників програми навчання проходить у три етапи. На першому етапі здійснюється прийом заявок від охочих пройти навчання. На сайті BrainBasket відкрилась спеціальна форма, у якій необхідно вказати особисті дані, виконати кілька логічних і математичних завдань і заповнити розділи з мотивації. На другому етапі проходять індивідуальні співбесіди з найбільш підготовленими і мотивованими учасниками. Третій етап передбачає формування навчальних груп і запуск навчання.

Навчання відбуватиметься на базі навчальних центрів партнерів фонду. Періодичність і тривалість навчання залежить від програми викладача, у середньому три рази на тиждень у вечірній час протягом трьох місяців. По закінченню навчання найбільш академічно успішні випускники будуть рекомендовані до працевлаштування у великі IT-компанії України.

Якщо ви — переселенець зі сходу або учасник АТО — запрошуємо вас на навчання! Реєструйтесь за посиланням brainbasket.org/coding-for-future і у разі позитивного проходження відбору ви отримаєте повідомлення на поштову скриньку.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Отличный был PR ход, а потом кинули где-то процентов 90.

Днепр, отзовитесь!))) Кто-то получал письма? ... уже просто любопытно)))

Юхуу, мне сегодня позвонили, пообещали прислать письмо-приглашение, пока ящик молчит ! Но хоть что-то!! Кому-нибудь еще?

Мне тоже позвонили, но предложили другой ЯП — Swift, хотя записывался на C#. Все же отказался, но приятно что вспомнили))))

Kate, подскажите, получили ли Вы письмо?

Мне звонили) В декабре 2015)))

Добрый день! Я — новый PR-менеджер Фонда BrainBasket. К сожалению, долгое время не было человека, который поддерживал коммуникацию, потому накопилось некоторое количество вопросов. Мы обновили информацию по программе на нашем сайте — brainbasket.org/coding-for-future .

Учебные группы уже стартовали в Киеве и в Харькове — 20 и 11 человек, соответственно, в каждой из групп. До сентября 2016 года в Киеве и Днепропетровске обучение пройдут еще около 100 участников. Они будут отобраны среди тех, кто подал заявку.

Как указано на сайте, мы получили очень много анкет, поэтому, к сожалению, не все участники смогут попасть в учебные группы. Если Вы зарегистрировались и Вы будете выбраны для прохождения собеседования — ожидайте письмо до конца июля 2016.

То есть ждали 4 месяца и еще подождете? А вообще и не факт что попадете? Круть!

Сейчас очень популярна статья Д.Люльки по поводу BrainBasket (ain.ua/2016/03/22/639423 ). Мне вот стало интересно, хоть кто-то из здесь присутствующих получил реальное приглашение на обучение и прошел его?

я прошла в Itea (видимо их партнеры), в марте закончился курс.

а какой там курс проходили? как впечатления?

php базовый, училась в обычной коммерческой группе с «платниками», и это определенно большой плюс (есть с чем сравнить, был опыт). Курс, процесс обучения и организация в ITEA очень понравились, планирую продолжать, так как ООП мы лишь затронули на последних уроках, только еще не решила — дома учиться или идти еще на курсы (цены для меня кусаются).

Это отлично) Главное начать, а дальше будет легче) А мне вот за 4 месяца никакой информации(

А если им позвонить, написать? не отвечают? Я так понимаю, что проблема может быть в двух вещах — то ли организаторы не смогли договориться с нужным количеством партнеров, чтобы всех обучить, или партнеры «ответственные»

если по Днепропетровску, то они только набирают преподавателей: brainbasket.org/...future-u-dnipropetrovsku
Они добавили эту запись 17 марта:
www.facebook.com/brainbasketfoundation — на этой странице можно посмотреть
Обновили данные- brainbasket.org/coding-for-future

Мне по Киеву. Но тишина...

Ну и хорошо что не отвечают. Вчера сходил на «урок», был слегка шокирован. Это было второе занятие (первое пропустил) вроде по языку С. Какой именно С понять было трудно, потому что сам лектор походу не вкурсе. Поговорил с учениками. Оказалось эти курсы сводятся к тому что учеников просят зарегистрироваться на онлайн программу CS50 харврда. Это «харврад» для стран третьего мира, потому что им на целую неделю (НЕДЕЛЮ, карл!11) дали три задачи. Для примера, одна из задач это зашифровать текст методом цезаря (на Java такой код умещается в одну строку). Если такими темпами учить то и 3 лет не хватит, а не то что 3 месяца, за которые обещают ввести в айти наивных студентов.

Так это другая их программа, не coding for future. На нее я тоже подавалась — написали не прошла рендомный отбор. Кстати этот Гарвардский курс Prometheus предлагает онлайн из дома всем.

Т.е. они продают чужой бесплатный курс? ))
Блин, вот не зря у меня появилась идея продавать решённые задачи по курсу джавараш))

ну не продают, а предлагают бесплатно. Но да, этот же курс доступен не только у них)

Неа, нет , так я в январе же начала учиться, а 7го марта закончила

здорово, значит это уже второй набор? или третий?.. у BrainBasket уже 41129 активистов, а информации своевременной ноль...

написав їм листа пару днів тому, але вони не відповідають... Можливо це просто піар-акція і все?

Как я понимаю всех кинули?

Прямо как в песне: «Крикну, а в ответ — тишина»))))

Екатерина, может Вы что-то скажите об обучении?Хоть кто-то уже учится?

Судя по коментам, то только не отвечт

А в Киеве уже учится кто?
Меня проигнорили, так может хоть за других порадуюсь.

Мне прислали первое письмо и уже 2 месяца тишина. Писал им на почту, но они «ничего не знают»

Всем привет. Интересуюсь по Днепропетровску — кто-то получал письмо с приглашением или с отказом? может уже кто-то учится?))

Сегодня получил письмо... с еще одной регистрацией... и без Днепра!!! Как так??? Бедапечаль!

добрый день хочу попасть к вам на обучение

Всем привет!
Кто то получал уже письма, приглашения в Днепре? Или уже всех пригласили?

Привет. Нет не получал((( Сам жду

Привет, я тоже ничего(

Кто нибудь с получивших письмо о прохождении первого этапа отбора участников дождался звонка от партнеров с приглашением на собеседование для прохождения обучения в городе Киев?

да, я дождалась звонка от партнера, была на тестировании у них, прошла его, правда кокретно на обучение еще не приглашали.

А харьковским приходили письма?

Нашовні учасники проекту Coding for Future,
початок навчання у Харкові та Дніпропетровську було відкладено з технічних причин, і розпочнеться 25 січня 2016 року.

А коли буде починатись навчання в Києві?

Ті, хто пройшов первинний відбір вже отримали листи і наразі отримують запрошення на співбесіди. Чіткої дати старту навчання у Києві немає, оскільки загальних груп під наш проект немає, учасники проекту будуть вчитися у групах нашіх партнерів-освітніх центрів, і їхнє навчання стартуватиме одночасно з усією групою. Тобто дати індивідуальні для кожного, хто пройшов співбесіду. Це стосується Харкова та Києва.

мне не пришло письмо. ни с отказом, ни с приглашением. как быть?

Анна, если давно подавались — скорее всего вы не прошли.
Если недавно — значит, мы ещё просто не успели обработать вашу анкету.

т.е. точный ответ я могу так и не получить? вроде как собирались всех поставить в известность о любом результате.

Ті, хто пройшов первинний відбір вже отримали листи
не успели обработать вашу анкету.
как-то не складывается.

Мы принимаем заявки до сих пор. Если вы отправили её полчаса назад (тут я утрирую конечно) — мы физически её не успели обработать.

нет, я отправляла больше месяца назад. хотелось бы все-таки получить какой-то конкретный ответ. может быть заявка вообще не дошла или была потеряна?

Чогось тільки вже довго не телефонують(

Катерино, я вже місяць чекаю запрошення на співбесіду. Воно все ж таки буде?

Николай, Ви отримали листа 4 грудня, і співбесіда з Вами відбудеться в будь-якому випадку. Нажаль, точну дату повідомити не можемо — адже навчання проводять наші партнери-навчальні центри, и співбесіди проводяться ними ж по мірі появи вільних місць у групах, і це важко передбачити.

Катерина, я уже 2 месяца жду письма с результатом отборочного этапа. Оно все-таки придет?)

Мне пришло. но только толку...писал им и на сайт, но ответ один — ожидайте.

А листи вже всім прийшли, хто пройшов первинний відбір для навчання в Дніпропетрвську? Чи їм ще не відправляли? Бо листа не отримав і не розумію чого, або не пройшов, чи у зв’язку з перенесенням дати навчання... Дякую

Дніпропетровську ще ніякі листи не відправляли.

А що робити одеситам, які отримали запрошення на співбесіду у Київ? Це якась помилка? Отримав листа 15 діб тому, з того часу лише тиша.

я получил письмо 2 апреля 2015 года от BrainAcademy с приглашением.. вот все жду ответ на мой запрос «а когда прийти то можно» :) расслабьтесь — как будет так и будет...

Ответы пришли, обещали связаться.
Сижу жду

Ответ пришел на мыло.
Указывал Одессу, пришло приглашение в Киев. Не только у меня такая проблема, с чем это связано никто не говорит

Получил письмо.
Указывал Одессу, как место жительства (один из их центров находится в Одессе )
В письме сказали, что свяжутся для собеседования и дальнейшего обучения в Киеве. Каким образом я должен попасть в Киев до сих пор не ясно. Дальше тишина.

m.vk.com/wall-68158751_12979
как то так в Одессе можете попасть...

не привлекает меня сайтостроительство, к сожалению

так или иначе это все «сайтстроительство».. enterprise-сайтостроительство или SOA(SaaS) сайто-строительство.. но в конечно итоге это клиент-сервер веб-приложение.. (судя по предложенным программам этой программы если речь о Java, C#, PHP, JavaScript).. вряд ли это будет гейм-дев или программирование микроконтролеров :) разница будет только в том Вы будете строить фронт-енд сайта (JS/C#/ASP.net), бэкэнед сайта(Java/C#) или и то и другое вместе(PHP/JS) :) то есть «сайты» строить придётся по любому через нехочу ))) и будет у Вас выбор между корпоративным веб-приложениями или не корпоративными веб-приложениями :) it is all about web :) если бы в списке был C++ то тогда бы были варианты не сайтостроительства.. а так это все «сайты» в конечном итоге :) sorry если Вас чем то расстроил :)

С С++ знаком — это моя основа, вот и хотел дополнительно освоить С#, чтобы расширить возможности, посмотрим, как оно выйдет

Тоже самое у меня, только я указывал Винницу, хотя там центра нет, но выбрать Винницу при регистрации было можно. Письмо пришло неделю назад, с собеседованием и обучением в Киеве. Теперь жду звонка.

Здравствуйте! Я переселенка, о проекте узнала буквально только что...Есть шанс что мою анкету рассмотрят? Ведь уже декабрь месяц.

Мне сегодня пришло письмо от них.

Надеюсь результат положительный. Удачи

Да, сказали что первый этап прошел. Ждать звонка)

Ну как дела? Хоть кому-то написали, позвонили? Смотрю еще один проект запустили, а этот переносят и переносят...

Тишина. Думаю проект корректируют, много желающих, причем много с городов, не указанных в проекте. Новый проект Technology Nation, который плавно вытекает из Coding for Future, лишен географических привязок по Украине, возлагаю большие надежды на него.

Да, тишина полнейшая.

Всем привет. Скажите, пожалуйста, кто-нибудь получал уже письмо с отказом или приглашением, может кому-то звонили? Thank you advance

Привет, пока тишина. Каждый день проверяю, даже в Спаме пусто...

сам такой же)) говорили, что всех оповестят по результатам... Будем ждать. До конца ноября недолго осталось)))

Тишина полная, никому не писали и не звонили еще... Я регулярно интересуюсь у других!

Чувствую, что скоро перенесут на начало декабря :)

Ну и конкурс — 15 человек на место (из учета 70 чел прошлого раза)...

а можно по теме но альтернативный проект для Одессы и Полтавы? m.vk.com/wall-68158751_12979 «Frontend-developer: учебная программа для переселенцев» — возможность переквалифицироваться в IT-шников
Заявки на участие принимаются с 9 ноября. Освоить современную и востребованную профессию переселенцы могут в Одессе и Полтаве. Самые лучшие ученики будут трудоустроены.
Программа реализуется в рамках Проекта Программы Развития ООН «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине» при финансовой поддержке правительства Японии.
Сама программа состоит из нескольких блоков, среди которых: " HTML, основы создания сайта на WordPress«, «Уроки английского. Фокус на разговорной речи», «Карьерное консультирование», «Стажировка в успешных IT-компаниях», «Трудоустройство для лучших выпускников».
Заявленная продолжительность курсов 3 месяца.

Доброго вечора! А ще не пізно зареєструватися? (можливо є шанс).

Яно, доброго вечора! Реєстрація триває!

Добрый вечер!
Подскажите, пожалуйста, а уже кому-нибудь звонили с приглашением на собеседование?

А какие критерии отбора?

Добрый день! В первую очередь мы будем оценивать уровень мотивации кандидата, а также его шансы на успешное окончание курсов — т.е. обладает ли он логическим складом ума, какой уровень английского и т.д.

Хотел еще спросить — а те, кто не пройдет отбор будут как-то оповещены?)

К сожалению, у нас нет такой технической возможности.

А уже есть какие-либо результаты?

Сейчас проходит отбор участников! В случае позитивного результата вы получите письмо.

Извините, а сколько еще будет идти отбор? Просто хочеться знать, когда уже не стоит ожидать письма... Спасибо

Здравствуйте, Михаил! Так как новые группы скоро стартуют, а прием новых заявок мы не закрывали, обучение будет идти параллельно с набором новых участников. Мы приняли решение в ближайшее время разослать письма тем, кто не прошел, так что максимум в течении двух недель вы будете знать результат.

То есть, если заявку подавали давно, то можно ожидать уже письмо отрицательным содержанием?

Извините, я просто к тому, что если заявку подавала давно, а первые группы уже сформированы, то я 100% получу отказ. Эх..

Катя, совершенно не обязательно. Мы ещё никому не отправляли ни писем с приглашениями на учёбу, ни отказов. Удачи Вам =)

Спасибо огромное, будем надеяться дальше=)

Скажите, а уровень мотивации будет определяться по заполненной анкете, или предполагается дополнительные звонки или иное общение с кандидатами?

Именно так, кроме анализа анкет будет ещё одна стадия отбора — собеседования.

В начале ноября будет начинаться обучение или результаты будут известны?

Примерно в начале ноября будут известны результаты отбора.

Добрый день. В описании проекта указано, что одним из оснований участия является пребывание в конкретных городах — Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск. В то же время анкета допускает выбор иных городов Украины. Скажите, есть ли шансы у переселенцев, которые находятся не в Киеве, Харькове, Одессе, Днепропетровске?

Александр, теоретически у нас в любой момент может появиться компания-спонсор, которая предоставит возможность провести учебу еще в каком-то городе кроме уже указанных. Заполняйте анкету — вдруг удача окажется на вашей стороне!

Спасибо за ответ. Анкета заполнена уже давно. Просто я думал, что возможно будет дистанционное обучение для подобных случаев... Будем надеяться на лучшее!

Мне вот интересно, а вот АТОшники будут в одних группах с переселенцами заниматся?

Мы не будем делать специального разделения по группам АТОшники-беженцы.

Честно — нет. Мы считаем что если эти люди достаточно взрослые и самодостаточные для того, чтобы принять решение о смене профессии, то это не в их складе характера и мировоззрения — конфликтовать на политические темы в учебной группе. Учёба в команде наоборот всегда объединяет и создаёт дружественную атмосферу :)

Дай Бог, чтобы именно так и было. Потом расскажете, как все прошло

В пилотном проекте всё было ок по этому поводу. Расскажем =)

когда заканчивается приём заявок?

А можно как-нибудь узнать, дошла ли анкета?

Здравствуйте.Скажите, пожалуйста, как узнать прошла ли моя анкета.Я ее отправляла неделю назад.Спасибо.

Здравствуйте, Елена! Окончательные результаты отбора будут известны в ближайшее время, примерно в начале ноября.

Здравствуйте.Скажите,пожалуйста, как узнать, прошла моя анкета или нет.Отправляла анкету неделю назад.Спасибо.

А есть какое-либо ограничения? Может возраст и т.д. И как долго ждать ответа, после отправки заявки?

Никаких ограничений нет. Если вы прошли отбор, то в ближайшее время вы получите об этом письмо на электронную почту.

Kateryna, а ви не підкажете скільки потрібно чекати на листа після подання заявки, а також чи надходить лист якщо не пройшов відбір. Дякую

А в яких містах буде проходити навчання? Дякую.

Навчання проходитиме у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі.

Kateryna, а ви не підкажете скільки потрібно чекати на листа після подання заявки, а також чи надходить лист якщо не пройшов відбір. Дякую

Михайле, якщо пройдете відбір — листа чекатиме недовго, тому що навчання почнеться через доволі короткий проміжок часу після закінчення відбору. На жаль, в нас немає технічної можливості надіслати листи усім, хто не пройшов, через велику кількість бажаючих.

може мене б і називали за цю ідею засранцем, але я б ті курси вів виключно українською, з відповідями на всі питання теж нею...
якщо вже люди вчать одну мову — чого б не вивчити дві..

Це складне питання. BrainBasket опікується IT-освітою, для розробки мовної політики в нас малувато ресурсів =)

звичайно, але коли ті переселенці переїзджають скажем до львова, їх від сили 15% можна впізнати по вигляду, але 100% по мові та стилю розмови (і йдеться не лише що це російська, а те як і що говорять)
проблема того ж типу як і інтеграція турків в німеччині — а їх нах не впало інтегруватись, вони ізолюються і живуть далі турками.

Ви підняли важливу і глибоку тему, яка хвилює багатьох, проблема асиміляції безсумнівно включає в себе мовне питання. Це тривалий процес.

Так обучение же в Харькове, Днепре, Одессе и Киеве. Разве нужно выходцам из Донбасса как-то по-особенному там ассимилироваться? Такие же русскоязычные города, примерно такая же ментальность (в первых трёх — точно), чего курсы то на украинском?

Ладно, Львов и прочая западная Украина... Не понимаю. Уже совсем пугал каких-то из этих переселенцев сделали несчастных.

Такие же русскоязычные города, примерно такая же ментальность
знаєте що найцікаіше? те як ви тільки що опустили 3 з 4х міст що легко ввійдуть в 10ку найпатріотичніших в україні (харків нажаль все ще аномалія)

Артем, по мнению Фонда люди, решившие сменить место жительства не по своей воле, а в силу обстоятельств [потому их и называют «вынужденные переселенцы»], нуждаются в помощи, и это наш способ помочь им. Инициатива Фонда направлена на приобретение беженцами новой профессии, и языковой вопрос здесь вторичен.

це все залежить від точки зору.
людині яка точно хоче пройти співбесіду, лізти вверх по карєрі, і з часом звалити в гугл — тут англіська на першому місці.
якщо ж ми хочем інтегрувати безробітних представників або бідосі(працювати не хочу, дайте бабла побільше), або військових з фізичними та моральними травмами — тут питання локальної інтеграції в пріоритеті, а не підготовка трампліна до гугла.

Якщо ви хочете інтегрувати — то краще це робити за допомогою більш спеціалізованих ініціатив типу
www.facebook.com/MovaKursy

ці курси — добровільні, людина скорше за все не захоче туди йти просто так і витрачати час.
у випадку якщо бачитиме перевагу від знання мови — таки за неї візьметься.

Ну можете спробувати — знання української і .NET у Вас уже є, залишилось їх передати кільком або хоча б одному підопічному. Було б цікаво побачити результат.

Було б цікаво побачити результат.
насправді мені теж цікаво.. але одразу після одруження не те що часу на це нема, а його нема взагалі...

Так я і думав, на словах усі герої і експерти, а на ділі далі порад мало хто може або навіть хоче щось робити.

Так я і думав, на словах усі герої і експерти
з однієї сторони десь так і є, через обставини чи лінь — не має значення... а з іншої — уявіть ситуацію, що коли б кожна людина щомає думку про те як щось зробити — бігла і сама це робила, а не ділилась думкою з іншими — як би це виглядало?

новина на міському каналі — на вулиці ХХ прорвало трубу, за 20 хв 5к глядачів пригнали туда на бетономішалках, з лопатами, ломами, і починають щось херачити, кожен щось своє... через 3 хв по радіо в бетономішалці передають що в зоопарку не вистачає хавчику для бегемоту — вони кидають роздовбану дорогу з фонтаном і біжать в продуктовий, закупитись від ковбас і консерв до цибулі і крекерів...

імхо, публічне обговорення ідей таки має сенс, хоча б для того щоб потім хтось з натхненням(і скілами для дотягнення до мети) взяв найкращі і зробив, але щоб він був один з сотень і тисяч, а не кожен з ідеєю

Выходит что человеку надо учить 3 сразу — украинский, ЯП и английский. Я вот хожу на английский 2-3 раза в неделю. Преподаватель говорит по украински и у меня от вынужденного перевода рус\англ\укр реально пухнет голова.

и у меня от вынужденного перевода рус\англ\укр реально пухнет голова.
а знаєте в який момент це пройде?
коли ви зможете «думати» кінцевою мовою, переключаючи мови в голові а не у вухах.
стосується і мови програмування також

Согласен. Пока продолжаю учиться :)

Когда при учебе пухнет голова — это хорошо. Хуже, если она не пухнет, тогда что-то не так с учебой. У меня вообще был препод, который ни на украинском, ни на русском ни бэ, ни мэ. Только на английском. Было тяжко, но как потом оказалось, достаточно эффективно. А у вас по-украински шпрехает, уже лафа.

А русскоязычные воины типа побоку? Что за идиотизм!
Мой папахин с Донбасса не говорит по-украински, имея украиноговорящих родителей. Такова была политика партии, он тогда рос. И так же его одноклассники. 2 пошли защищать меня и вас, умирать за вас, будучи для этого весьма преклонного возраста, 60 лет им, и их потом тягали мерзким парадом по их Донецку (где они расли, любили девок, женились, рожали детей и работали) мерзкие рашисты. У вас поднимется рука отказать им по причине «не говорения по-украински»? Хочу на это посмотреть.
ЗЫ. Вы — засранец. сорри.

А русскоязычные воины типа побоку? Что за идиотизм!
ніразу. але на всі їх питання отримуватимуть відповіді українською.
якщо в них рівень ідіотизму (як ви згадуєте) достатній щоб не розуміти що їм говорять державною мовою, спілкуючись якою їм хочеться — то вибачте, сенсу їм йти на ІТ курси?
У вас поднимется рука отказать им
ні. читайте уважніше — лишатись чи йти за таких умов — суто їх власний вибір.
не говорения по-украински
ні. «не розуміння української» — це може бути їх власний мотив, або щоб піти і її вивчити, або зайнятись чимось простішим.
якщо в них рівень ідіотизму
В них нема ідіотизму. Він у ваших думках присутній.
ні. читайте уважніше — лишатись чи йти за таких умов — суто їх власний вибір.
Їх власний вибір був — захищати вашу дупу і Україну ціною власної шкіри, і навіть гідності (бо те що з ними зробили, паплюжить людську гідність, і нормальним людям боляче). А ваш вибір — віддавати шану, чи бути засранцем.
ЗІ. Я — двомовна людина. але я знаю багато таких, хто такими не є. Їм реально важко. Але, вибачте, це ви їм винні, а не вони вам (мова йде про російськомовних воїнів). Ви їм винні, як земля колгоспу. І ви, як порядна людина, повинні на хрест порватися, і я з вами, щоб цим людям було добре, я так думаю.
ЗІЗІ. www.youtube.com/watch?v=eSkEgWjIgNQ харьков, східний корпус. Яка мова? Підете туда в окопи вчить правильною мовою розмовляти?
В них нема ідіотизму.
ахха... почитайте ще раз заголовок. а тепер згадайте які саме переселенці часто зустрічаються в підїздах,магазинах, транспорті? і далеко не всі хочуть, а часто нажаль і можуть, що вивчити нову (як не дивно) для них мову, і тим більше нову професію, де думати треба (а не лише бабло раз на місяць своє рахувати)
А ваш вибір — віддавати шану
стоп. ви хочете їм шану віддавати, чи дати бонусний шанс попасти в ІТ?
якщо перше — так простіше їм просто щомісяця відсипати з зп і не замахувати якимось навчанням.
якщо таки шанс вивчити щось нове — то тут не зайве перевірити здатність це робити.
Їм реально важко.
ви хочете їм допомогти, чи їх нянчити? зробити окуєнних ІТшників, чи сплавити недо-джунів по блату на когось іншого, щоб він з жалю далі їх нянчив?
якщо перше — то їм МАЄ бути важко, їх має щодня приходити в рази більше НОВОЇ інформації ніж будь коли до того — тільки так мозок може здатись лінуватись і перейти на новий рівень роботи, вчитись ненапрягаючись, робити щось нове з задоволенням.
Яка мова?
нецензурна путлірівка. еффективна на війні, але ніразу не наша.
ахха... почитайте ще раз заголовок. а тепер згадайте які саме переселенці часто зустрічаються
Ми ту не за переселенців, а за воїнів. Хоча навіть переселенців я б москалям не віддавала б. Пішли в дупу. Це наші люди. Як є хоч найменша надія і шанс, то нехай краще тут народжують дітей, заробляють гроші і будують дома, ніж в москалів, де вони заробляють гроші, на які нас вбивають. нє?
стоп. ви хочете їм шану віддавати, чи дати бонусний шанс попасти в ІТ?
Шо хоште. ми всі їм винні. як земля колгоспу. і навіть якшо ви їх втягнете в АйТі — ви їм винні.вони за вас віддавали життя. ВИ ЇМ ВИННІ. ЗАРУБІТЬ НА СВОЄМУ НОСІ!
нецензурна путлірівка.
Знаєш шо, киця, на цій мові (руських матюків) за тебе вмирали. І не тобі судити. Ой не тобі. Не позорься.
Ми ту не за переселенців, а за воїнів
Навчання для переселенців та АТОшників
і чого я думав що не єдиний вмію заголовки читати.
Хоча навіть переселенців я б москалям не віддавала б. Пішли в дупу.
от власне. або ми з них робим тих, ким потім можем гордитись, і щоб давали такий же приклад дітям — або вони тут роблять нам всім дупу.
іншого не дано.
ВИ ЇМ ВИННІ.
як там було «ніхто нікому не винний», чи то світліше і бульбашковіше — «я винний лише бути щасливим»?
вина лише береться на себе добровільно, але ніразу не насаджується зовні. НІКОЛИ!
Знаєш шо, киця, на цій мові
...так само просили за поребрик, хапали надію савченко і посилали лісом майдан з практично телеекранів.
з поправкою на кількість шкоди завдані з її допомогою ЛИШЕ ЗА ОСТАННЮ ПЯТРІЧКУ(!!!!), є сенс дистанціюватись від одного з основніших транспортів дези, безкультуря, та ватно-настроїв в україні і ззовні.

Как автор топика, позволю себе влезть в дискуссию. Мы принимаем заявки абсолютно от всех переселенцев с Востока и воинов АТО. Ни о какой языковой дискриминации речь не шла, не идёт и не будет идти.

а тем кто с Крыма, можно подавать заявку?

К сожалению, нет. Программа рассчитана на помощь тем, кого затронула АТО.

Новина про Coding for Future була 11 місяців тому:
dou.ua/...a/news/coding-for-future

яких успіхів уже досягнуто за ці 11 місяців?

Доброго дня! Це була новина про першу хвилю проекту, а зараз стартувала друга. Щодо результатів: в минулу хвилю навчання пройшли 70 переселенців та учасників АТО, багато хто вдало працевлаштувався.

А де саме про це можна прочитати детальніше,
наприклад який процент тих, хто пройшов навчання, працевлаштувався,
яка вийшла пропорція переселенців та учасників АТО, які спеціальності чи мови програмування виявились найпростішими для працевлаштування і т. п.

Про проект трошки писали тут igate.com.ua/...lo-ajtishnikov-do-100-tys
Супер-детальну статистику ми не проводили, але знаємо напевне про 30% працевлаштованих випускників. Торік ми обрали для навчання напрямок QA, цього року — мови програмування.

Подписаться на комментарии