Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Питання по SWIFT платежам

Вітаю всіх! Ситуація така: Є два респонденти: в Штатах і в Україні. Потрібно зробити доларовий переказ. При позитивному розвитку подій на регулярній основі. Для цього було обрано SWIFT, як діючий в обох країнах спосіб переказів. Загалом потрібен Pay Pal, але ризикувати, втрачати відсотки і загалом користуватися PP через Муладхару ніяка зі сторін не бажає. Карту в Україні зі SWIFT реквізитами вдалось отримати без проблем, проблеми почались коли респондент в Штатах отримав реквізити Української сторони. Як виявилось, окрім стандартних SWIFT реквізитів там (в США) необхідно подати інформацію, яка включає юридичну адресу банку отримувача в Україні, та банку посередника в Штатах. При зверненні в банк в Україні, служба підтримки клятвенно запевнила що даних, які вони надали абсолютно достатньо і що ніяких даних про адреси банків подавати не потрібно. Американська ж сторона клятвенно стоїть на своєму. Цитую:

Your bank is incorrect. I have done international wire transfers multiple times in the past. Addresses of the banks as well as yours are REQUIRED. You should try to find them or find another solution.

Може я щось не так розумію, але який може бути вихід з даної ситуації?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

якщо при відправці свіфт платежа було вказано тільки банк кореспондент отримувач отримає гроші?

Підкажіть будь-ласка, чи є якісь проблеми з отриманням грошового переказу swift з Польщі в Україну ?

Не дивлячись на вирішеність питання і на повний перелік варіантів дій від бажаючих допомогти, я бачу тема не вщухає. Тоді пропоную перевести її в таке русло: SWIFT vs. PayPal. Чи є хтось хто користується Свіфтом як основним способом отримання та відправки платежів? Ну добре, хоча б отримання.

а как можно в Украине на палку принимать платежи без подвязки иностранной карты(хотя не знаю работает это или нет) или еще каких-то хитростей. Скорее надо ставить вопрос СВИФТ или Вестерн Юнион

Я знаю таких, хто користується картами польських банків прив’язаними до ПП. Якщо є в когось такий досвід і він позиивний — поділіться.

получал может больше десятка СВИФТ переводов и еще больше Вестерн Юнионом, небольшие суммы от разных людей из разных стран(интернет-торговля). В общем у каждого иностранного банка свои какие-то приколы. Даже было пару человек говорили что их банк не дает делать СВИФТ перевод в Украину, может врали, чтобы отказаться от товара. Но те кто хотел, те платили, просто некоторым для платежа в Украину приходилось делать чуть больше телодвижений чем они привыкли.

ТАК С ПРИВАТА И НАДО БЫЛО НАЧИНАТЬ!
самый худший банк, самый тупой саппорт, самый кривой ИБ у привата

Загалом в мене не було приводів на них скаржитись. Всі питання вони, як правило, вирішували вчасно, окрім цієї ситуації. Але врешті теж вирішилось. Більшість із тих хто скаржиться на Приват, як правило не хочуть віддавати кредит.

попробуй у 3700 узнать дату проводки операции по картсчету или курс, по которому расчитываются лимиты на снятие валюты.
ну и в прошлый раз я, провисев на линии 10минут так и не поднял лимит на снятие денег с карты, оператор просто пропал.

Це вже буде другий крок. Поки ще чекаю реакції від іншої сторони, але дякую)

Абсолютно противоположные впечатления.

Після чергового дзвінка в підтримку, питання вирішене, всім дякую за допомогу:

dou.ua/...orums/topic/15200/#788486

У ПУМБа, например, такая инфа есть у них на сайте pumb.ua/...espondent_banks/index.php.

Ну ось. Такої інформації і очікує респондент в штатах.

НАРЕШТІ! Тільки що ще раз зателефонував в Приват, запитав про SWIFT і пацанчік із клієнтської підтримки зробив наймудріше рішення, до якого не додумувались інші. Він переключив мене на спеціаліста по SWIFT, який і надав мені всю необхадну інформацію.

М-да ... совок неистребим :(
Симпатичная дама в слезах вбегает в кабинет гинеколога:
— Доктор, спасите мой брак! мой муж богат, красив, любит меня безумно, но в постели у нас ... не удовлетворяет :((( И ни один из его друзей тоже!!!! :((((
Мужик возился с большой лампой на ножке, посмотрел на мадам:
— Ну, давайте на гинекологическом кресле попробуем, может понравицца...
Вопщем, после пару часов экспериментов мужик поднимает руки и говорит:
— Сори, мадам, я пью и курю, больше не в силах ... вам надо серьезно проконсультировацца у специалиста...
— Как?!? а Вы?!?!...
— Я электрик, лампу чинил...

Можливо, вони насправді роблять трансфер не в свіфті, і тому їм потрібна додаткова інформація. Якщо робити переказ саме свіфтом, то потрібен тіки BIC and IBAN, ну і адреса і прізвище отримувача. Як мінімум, це справедливо для всієї Європи, я не перераховував гроші в штати і не приймав. В мене колись була обратна проблема, мені необхідно було відправити гроші індусам, а індуси ніяк не могли надати мені коректний IBAN або хоча б підтвердити той, що я знайшов самостійно виходячи з номеру рахунку що вони надіслали. Той, який вони надавали, не проходив перевірку, а інший, який вони надали пізніше, не розпізнавався як коректний у сукупності з BIC. Потім виявилось що їхній банк не підключений до свіфту і в кінцевому результаті я робив свіфт-переказ на номер рахунку у британському банку, при цьому додатково вказував адресу банку, номер рахунку і код банка індуського банка, куди потрібно було переказати гроші і ще адресу и назву компанії, на рахунок якої вже ці кошти мали бути зараховані, тобто спочатку це був свійт-платіж, але потім через корр-рахунки воно якось пішло до індусів. Боявся, що якщо щось переплутав, то грошам капут.
У Вашому випадку, можливо (це тільки припущення), їм потрібна інформація для переказу на корр-рахунок, звідки вже можна відправити свіфтом.

IBAN — это номер международного счета, зная IBAN можно напрямую послать деньги на счет не связываясь с банком корреспондентом через SWIFT. Через IBAN средства поступают в течении получаса, в то время как через SWIFT 3 дня и выходит дороже. У меня в Израильском банке LEUMI счет, есть IBAN, в Германии заказчику даю IBAN и большего ничего, он с этим IBAN приходит в банк и пересылает средства. Вот все.

“SWIFT bank transfers are available worldwide; SWIFT codes are similar to BIC. Free cross border IBAN bank transfers within EU countries. BIC + IBAN details are printed on EU/EEA bank statements.

BIC + IBAN is often the cheapest way to transfer money internationally and is now free of charge* in much of Europe under EU/EEA directive 2560/2001. BIC + IBAN international bank transfers are faster, more efficient, and low-cost as they are sent directly through the SWIFT interbank network without using intermediary banks (who deduct charges or fees for their service). IBAN will be progressively introduced in most OECD countries to allow Straight Through Processing of cross border payments.”

Ну так, дякую. А це Ви до чого?

Я просто подтвердил ваши слова, ибо дальше по веткам люди, наверное 6е понимают разницу между IBAN и SWIFT

Ваш пост змусив мене задати питання працівникові, відповідальному за SWIFT. Він запевнив мене, що цей спосіб дійсний по Європі і також йде через банк посередник.

SWIFT действителен почти везде, но он стоит больше денег, ибо идет все через банк корреспондент, а не прямую, по сути вы платите за SWIFT две комиссии — вашему банку и банку корреспонденту. Иной случай с IBAN — где делается все напрямую и занимает около получаса для транзакции, вместо трех дней.

Но я не уверен, существует ли в вашем банке возможность пересылать по IBAN сразу, я был клиентом VAB банка два года назад, и была схожая ситуация, и у них были возможно переводы только SWIFT

Вопрос стоящий изучения значит.

The International Bank Account Number (IBAN) originated in the European Union (EU) and identifies the bank’s country, the account number and check digits to verify it correctness. The IBAN code is used by all banks within the EU and in most European countries excluding Russia, Belarus, Ukraine and Armenia. Outside Europe, financial institutions in Israel, Kazakhstan, Lebanon, Mauritania, Mauritius, Saudi Arabia, Tunisia and Turkey also use the IBAN code to identify their accounts.
Отсюда: www.currencysolutions.co.uk/...ing-a-money-transfer.html

Так что IBAN это действительно хорошо, но работает отнюдь не везде.

Здається щось подібне мені хотів розповісти працівник Привату

Ох чую, что это не комплимент мне был :-D

Ні-ні, нічого проти вас не маю. Навпаки, працівник сказав що IBAN працює по Європі. У вас інформація правильна :)

Я пользовался услугами как минимум четырёх банков. Для международных расчетов все указывали только страну и город банка в реквизитах. С другой стороны юридический адрес банка стоит на всех документах. Выход — дать юр адрес, взяв его из открытых источников.

Upd: не сразу увидел и про корреспондент. Это странно. Из моего опыта никто в штатах не просил у меня даже реквизиты банка-корреспондента. Только получателя. А ты в банк обращался лично или звонил? На поддержке сидят часто не очень компетентные челы.

Дзвонив, але також дзвонив в інші банки. Всі кажуть одне й теж.

Сьогодні почув від одного оглядача термін: Гугл Валєт. Знаю що є піковий, бубновий, а от Гуглового ще не чув, Не думав що технології і туди зайдуть.

Я знаю як це читається, але «валєт» мені просто сподобалось :)

Идёте во все банки, куда вы ходили и спрашиваете SWIFT поля :56A и :57D. Они знают, что это такое, если не знают, то это не банк.

Мені дали відповідно документу: IBAN (UA*****), Account (цифровий код 16 цифр), також є Свіфт реквізити банку в Україні та банку посереднику в Штатах. А ще кореспондентський рахунок. А та сторона дає запит ще на адресу банку в Штатах. Ось в чому проблема.

Наверное, всё-таки они хотят юр адрес украинского банка, потому как по SWIFT коду банка-корреспондента всегда можно определить его адрес. Вот, например, по моему корреспонденту:

CITIUS33: www.swift-code.com/.../swift-code-citius33.html

Найдите на этом сайте и дайте им, посмотрим, что будет дальше.

Це вже щось дуже близьке до того, що мені потрібно. Дякую. Тепер головне, щоб гроші, підтверджені цією адресою не пішли в нікуди. Насікільки цей ресурс надійний, як вважаєте?

Этот похоже берёт напрямую из банковских справочных баз:
www.thebankcodes.com/swift_code/bycode.php

Я уверен, что оба выдадут одинаковую инфу.

Та я теж не сумніваюсь. За підказку вдячний.

Украинские банки это знают и всегда дают банк-корреспондет и свой юр. адрес. Уходите из этого банка, если не дай бог потеряется платёж и он у них будет на невыясненном счету, они его оставят себе.

Получал деньги по SWIFT’у из США в 2011 кажется году на счет в ПУМБе, реквизиты действительно включали в себя посредника и юридический адрес.

Тоді постає питання. Чому мене у всіх банках запевняли, що адреси не потрібні?

Дайти список этих всех банков.

Приват, Укрсиб, Кредобанк. До цих звертався. Всі кажуть що адреси банків не потрібні. У них у всіх різні банки посередники.

Насчет Привата ты чего-то недоговариваешь. Если у тебя в Привате счет, то просто заходишь в Приват24 и смотришь все необходимые тебе реквизиты, — ходить никуда не надо.

Я не недоговорюю, а хіба що чогось не розумію.

Получаю регулярно Свифт платежи через приват. Никогда проблем не было.
Адрес банка, корсчет , номер счёта в банке. Все это есть в п24... правда для юрлиц(чп)

А я пока как физ лицо, может в этом и вся разница?

Я на физ. лицо получаю. Ты смотрел реквизиты в Приват24 вообще?

Дивився, але нічого нового не побачив. Адреси їх банку кореспонденту не вказано. Ти читав тему? Від мене в штатах вимагається ще й юридична адреса банку кориспонденту, окрім адреси банку отримувача. Такої адреси там не вказано. Найближче до відповіді підійшов Mike Gorchak.

А ти взагалі певен що на той рахунок що ти відкрив зовнішні платежі можна отримувати? Бо люди таки діло кажуть у реквизитах які надає банк поповнення рахунку через свіфт усе вказано. А то мало лі шо воно за рахунок такий...

Доречі у «привата» як я пригадую немає окремих рахунків для безготівкового поповнення карток гроші йдуть через єдиний рахунок а номер картки вказується у призначенні платежу. Цікаво чи пройде це через бухгалтерію вже у американців...

Транзитные счета нормально проходят, просто если указывать получателя в полях получателя и в поле комментарий для платежа ФИО+номер карты, то для отправляющего вообще не понятно, то ли этот счёт принадлежит лично владельцу, то ли транзитный.

Посмотри адрес банка-корреспондента на сайте банка-корреспондента. Лодку готовить не нужно.

Я розумію що можна подвитись у відкритих ресурсах, скористатись дедуктивном методом і так далі. Мені власне і не залишається іншого виходу. Але по хорошому, це не той випадок, така інформація має надаватись офіційно IMHO. Не хочеться щоб кошти по лодке пошли втратились десь на шляху в результаті моїх суб’єктивних досліджень.

Для физ. лиц точно так же — все реквизиты есть в Приват24

Підписатись на коментарі