Euroko 2015, альо

А чому всі мовчать про Хто був на Euroko 2015 ( www.euruko2015.org ) , яке було проведене в Зальцбурзі на минулих вихідних? Поділіться власними враженнями. Конференція була класна, кажуть перевірені джерела. Організватори з Дніпропетровська. Важлива подія.

UPD. Я у конференції участі не брала.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Конференція була шикарна. Організаторами були дійсно Дніпропетровці, за що їм велика пошана та супер величезна подяка :)

На конференції виступав Матц(автор рубі), що звичайно було дуже круто. Все писати довго, а конкретно не знаю що. Ще цікавим може бути той факт, що туди приїхало дуже багато українців. Людей 30 так точно.

Також з доповідей дуже вразив Joseph Wilk. Я навіть відео засняв — www.youtube.com/watch?v=NA25Zm0dRCg
В описі є лінка на його блог, кому цікаво.

Ну і звичайно сам Зальцбург це просто супер. Місто все як намальоване.
Якщо щось конкретне цікавить ще, можу росказати)

Мій друг (іноземець) сказав, що організатори зробили величезну роботу, але чомусь їхніх імен немає на сайті навіть. Вони мали б пишатись зробленою роботою і трохи прорекламувати себе :).

Звичайно, воно зробили величезний обсяг роботи, але вони відомі всім кому потрібно :)

Мало рубистов, наверное. Недавно в Лондоне прошла HaskellX — на ДОУ тоже ажиотажа я не заметил.

Да у нас вообще какой-то медвежий угол. Или конференция на тему «как хорошо работать в аутсорсе» или про разработку под веб.

все молчат ибо всем пофиг. вам тоже пофиг — даже линка не заатачили

А чому всі мовчать

А ты почему молчишь? Возьми и расскажи всем.

хочу, щоб розказав хтось хто там був

Підписатись на коментарі