×

Посоветуйте книгу по C#

Professional C# 5.0 and .NET 4.5 Нейгел К., сойдет для начинающего?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Практично всі кажуть що саме головне це ознайомлюватись із самим останнім що зможете дістати. Ну і ознайомлення на мові оригіналу, та це не є головним, а лише породою.
Наприклад:
C# 5.0 and .Net 4.5 for Professional — Neigeil & Co. www.wrox.com/...productCd-1118833031.html
CLR via C# Forth Edition — J. Richter www.amazon.com/...667454/?tag=ebooks0056-20
— знайдете новіше користуйтесь.
Також це проби всіх кодів на що приводяться в книгах на практиці, це є основоположним, ну і після розділу спроби написати щось що включає все прочитане і т.д.
Сам наразі це читаю, + відео курс навчальний. Шилда читав навчальний курс та наразі хоча там і простіше він все розписує(хоча як і завжди в його книгах), та книга була не надто нова. І розумію що чим новіше тим краще, для основ зійде(типи, цикли, умовні оператори, основи побудови класів) але чим дальше тим потрібно новіший матеріал.
Вам якщо вже маєте базові навичка в С++ буде дуже просто освоювати складніші книги, чим книга Шилда, по крайній мірі мені знання по плюсах допомагають.
Ще мені дуже сподобався відео курс від ITVDN по С# і приклади зрозумілі та показують всі що потрібно, і лекції непогані, мінус що потрібен абонемент(та на пробу є безкоштовні лекції, що дає можливість зрозуміти чи потрібно це тобі).
Вибирайте що вам зручніше і що іде добре, це саме головне, тому що дехто каже що Ріхтер погано іде, а комусь навпаки, та саме головне щоб вам було зручно вивчати.

На ITVDN англоязычный C# Starter в свободном доступе полностью — itvdn.com/...u/video/csharp-starter-en. Все видео и практические материалы. С него многие начинают.

найгел -> ріхтер, поступово з кожним розділом експериментувати.
обовязково — в оригіналі, англіською, в найгела вона достатньо проста і ненапряжна, а звичка до англомовної термінології ще не раз вам допоможе в гуглі і на співбесідах.

обовязково — в оригіналі, англіською
самое тупое что можно посоветовать, читать нужно на том языке, на котором понимаешь, а не совмещать улучшение/изучение иностранного языка с освоением программирования

Шилд, Троелсен. После этого Рихтера. Также есть отличный ресурс, по которому сам учился — metanit.com/sharp/tutorial
Очень хорошо все расписано.
Так что удачи в изучении C#.

Professional C# 5.0 and .NET 4.5 Нейгел К., сойдет для начинающего?
цілком, можна ще Шілда або Троелсена. Особисто мені колись Нейгел не пішов, тому читав Шілда, а потім Троелсена.

та прікол в тому, шо я в Шилдта розімую ті речі, з якими раніше стикався у С++... того й шукаю інше джерело, але думаю зупинитись на варіанті: спочатку Шилдт, потім Нейгель

ну Шилдт просто дуже всі основи гарно розжовує, це звичайно не рівень, але на старт піде

metanit.com/sharp/tutorial
цей ресурс теж непоганий
После этого Рихтера
на рахунок цього скажу, що потрібно для початку невелику аплікацію зробити, бо навіть просто прочитавши шілда, троелсена — у ріхтера не в’їдеш.

аплікація? це шо? (вибачай, якщо питання занадто вже ... )

тьфу ті, так би й відразу :)) дякую

Підписатись на коментарі