Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Будет ли спрос на программу?

Пишем программу а-ля Com Port Toolkit под QNX.

Она нам нужна для внутренних нужд. А может ли быть

на нее спрос извне? (я имею ввиду не то чтобы за деньги, просто количество скачиваний будет достаточно большим (> 100))?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Запости тоже самое на qnx.org.ru/forum чтобы целевая аудитория смогла оценить.

— Верхня межа 115200 — нестандартні налаштування по бодрейту (5...8b) підтримує — працює з усим, що має шлях /dev/ser... — там графічний інтерфейс, але можна разом з тим писати в файл. — макроси поки непередбачаю, але про «роз’єм» подбаю. — керування й перевірка DTR, RTS та т.д. передбаченне.
Серед іншого функціоналу — п’ять іноземних мов інтерфейсу,

визначення стану портів, та багато іншого.

— який максимальний бодрейт (чим більше тим ліпше, часто верхня межа 115200, а тре пару мегабод/с)?
-чи підтримує нестандартні наштування по бодрейту, паріті, 5...8 біт даних, різні опції старт/стоп бітів?
-чи працєю з віртуальними компортами?
-чи можна виводити потік на консоль (файл), в якому виді хекс, АНСІ коди і т.п. — макроси можна свої дописувати? — управління і перевірка ліній ДТР, РТС, Рінг і т.п.? — інший функціонал...

можнато розписати що передбачається по специфікації на програму?

в разработке. Но часть уже работает, тем кто пользуется QNX 6 могу прислать попробовать, с исходником разумеется

Я не думаю ее продавать, думаю никто за это не заплатит, так в качестве пиара, тем более она очевидно будет востребованна нашими разработчиками.
Есть правда один скользкий момент. Интерфейс у нее делаю содранным с виндового Com Port Toolkit, внутри все разумеется иначе. Хочу сделать еще

альтернативный один интерфейс, другую «мордочку», чтобы в настройках можно было выбрать каким пользоваться. На сколько это законно? Как думаете?

Я всю жизнь пользовался cat < /dev/ser1| hd, а под windows Cyclades Watch.

Врядли спрос будет очень большим, тем более если она будет платная... как раз где-то в районе 100 и будет.

Підписатись на коментарі