Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Тернопіль

--- видалено ---

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

QA Day — онлайн-конференция для QA, которая пройдет 19 декабря.
Деталі — dou.ua/calendar/9219

Також, якщо маєш

непереборне бажанням працювати
можеш писати в приват, ми зараз плануємо відкривати онлайн академію по JavaScript та MeteorJS, але це вже підготовка на вакансію розробника, а не тестувальника.

Краще я думаю зайти до тебе в кімнату і поговорити))

зараз плануємо відкривати онлайн академію по JavaScript та MeteorJS
на коли ви це плануєте, а також яка вартість?

Плануємо це провести на зиму, вартість — безкоштовно.
Я напишу деталі в приватні повідомлення

Есть еще вариант, хорошо знать английский язык. Некоторые компании берут без опыта, но с хорошим английским.

www.facebook.com/desperozy?fref=ts
Це мій хороший знайомий, проводить курси QA в Тернополі.

Forte Group. Ecodery. Magnetic One. Це перелік тих хто начебто шукає тестерів, колись бачив вакансії. Варто глянути на robota.ua

Дякую за інформацію, проте в ці компанії тестерів уже не потрібно, я з ними звязувався

Дякую, ця ивакансія закрита так як я до них приходив стажуватись на роботу, вони мене не взяли, судячи із усього вони нехочуть брати людей без досвіду

Ну всё, попал в мертвую петлю «Нет опыта, бо нет работы, а работы нет, бо нет опыта...»

ну они еще QA курсы проводят (или проводили)

Дякую , обовязково гляну

По мому прикладу ситуація складається таким чином що всі 4 роки я проводжу в процесі удосконалення своїх навичок в розумінні і створенні цифрових автоматів і взагалі техніки на мікроконтролерах програмуючи їх на мові VHDL чи Verilog
І Ви зібралися тепер йти в qa, та ще й я так зрозумів мануальне? areyoufuckingkiddingme.jpg
Ви пробували шукати роботу по спеціальності в інших містах, напр. в тому самому Львові — в попередній темі згадували про Cypress, ще начебто подібними штуками SiTime і Silego займаються.
Чи пошукати можливості в іншій країні н.п. Польщі, зрештою фріланс.
На мою думку, якщо Ви дійсно добре розбираєтесь і вам подобається працювати з цифрових автоматами і мікроконтролерах, не варто міняти, тим більше на qa

Я зрадістю займусь фрілансом, проте на деяких сайтах виставляють по своїй суті проекти які потребують виконання у певній компанії людей, хочаб людей з 2-3 в команді. Переїхати в інше місто не варіант позаяк я планую завершити навчання(я студент 4 курсу). Ось такі от справи. А вибрав QA тому що воно по суті не потребує глибоких знань в програмуванні, а так як я розумію логіку і фізику написання на всіх мовах програмування(це завдяки тому що я розбираюсь в самому процесі проходження коду в системі) але я немаю добрих навичок саме в написанні програмного продукту на мовах які відрізняються від vhdl, verilog тобто мов високого рівня

я планую завершити навчання(я студент 4 курсу).
dou.ua/...ta/articles/work-n-study
а так як я розумію логіку і фізику написання на всіх мовах програмування
тоді вже варто пробувати в програмуванні, з розумінням логіки вникнути буде не дуже важко в якусь конкретну
але я немаю добрих навичок саме в написанні програмного продукту на мовах які відрізняються від vhdl, verilog тобто мов високого рівня
То може спробувати подивитися в бік мов низького рівня... С чи С++ (на чому там дрова окрім асемблера пишуть), Асемблер? Хоча в Тернополі на Асемблері мабуть теж не програмують на кожному розі :D.

Ну а QA потребує знання всіляких понять QA`шних. Їх там вистачає. До того ж багато бажаючих... Ну і англійську достатнього рівня...

навчитись можна вдома, якщо крім бажання ще є і знання, то і з роботою буде ок

В чому вся суть, знання це поняття абстрактне, я багато чого знаю і у відповідності багато чого ні. Я готовий вчитись але мені треба знати що це не марне заняття. Як казала одна мудра лбдини «їжачок — птаха горда, поки не копнеш не полетить». От і я шукаю для себе того копанця

але мені треба знати що це не марне заняття
Удивительные глупости, їжачок.

Пни себя сам.

Так у багатьох і в тому проблема... найголовніша напевно. Переконаний, нічого марно не пройде і рано чи пізно можна влаштуватися на роботу, навчаючись вдома, але, так, потрібна віра, мотивація... Є варіанти, де можна підучитися тестуванню... Питання тільки в часі.

А так щоб і вчили, і гроші платили... Це варіант ідеальний, як на мене, але дуже рідкісний.

та нема за що...
А варіант — поїхати до Львова чи ІваноФранківська на три місяці, повчитися в академії СофтСерва — не підходить? А далі буде видно...

можливо це булоб найкращим варіантом, але це вже десь починаючи із зими

Раджу моніторити їх розклад, щоб не пропустити як мінімум реєстрацію. Ну і проходження їх курсів ще не означає 100%-ве втрапляння до них на роботу.

Ну і на рахунок зими... Є думка, що краще подаватися туди влітку — менше бажаючих, більше шансів пройти. Але на скільки вона істинна.. це вже не відомо. Просто, мати на увазі.

Ну і обов’язково покращувати англійську.

ще ЕПАМ має курси по джаві,
але поки я туда записувався, то два рази находив роботу,
при чому останній раз по джаві -)

Підписатись на коментарі