×Закрыть

Яка є зручна онлайн ОС, або сервер для розробників?

Вітаю. Цікавить безкоштовний і стабільний онлайн сервіс у вигляді ОС, де було б можливим запустити графічний, текстовий редактори, бажано редактор на кшталт notepad++, або якийсь безкоштовний сервер з лінукс з віддаленим робочім столом де можна було б встановити редактор html js і графічний редактор?

Також цікавлять онлайн засоби розробки ігор, редактори 2d мап з тайлів, зручні редактори js html, бажано рохрахованні під мобільні девайси, редактори спрайтів з функціями створення покадрової анімації, всілякі сервіси на кшталт створення тайлсету персонажа, як для 2d, так і для ізометричної проєкції.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В Амазона є так званий free tier: дають тільки на рік: читати більше тут: aws.amazon.com/free
Якщо коротко: реєструєтесь, йдете у розділ EC2, створюєте новий сервер з тих біля яких побачите позначку «Free tier eligble». Крім власне віртуальних машин там є багато чого включно з RDS (SQL), NoSQL, S3 (storage) тощо.

Також цікавлять онлайн засоби розробки ігор, редактори 2d мап з тайлів
бажано рохрахованні під мобільні девайси
слышал / читал, что вот этот редактор 2D-карт www.mapeditor.org хорош)
насчет мобильного и/или онлайн аналога самому интересно)

Також шукав, онлайн чи мобільного такого не зайшов поки що. Так, за скрінами гарний.

эм, а как без наличия компа выйти в интернет и использовать удаленный сервер ? О_о

Під самим андроїдом можна боляче, але прогать.

Я дивився html js редактори на андроід, не сподобалися, хоча певнтй функціонал є, і autocomplete навідь у якомусь бачив. Але поки що взагалі не обрав жодного, хоча висновок не остаточний, ще не один раз тестуватиму усі що є безкоштовні.

Но там же не клавиатуры, а палец хреновая замена мышки. Я как-то попробал на планшете прогать — это извращение. Максимум что можно какую мелочь поправить в коде.
Уж лучше тормознутый комп и дешевый. Всегда можно накатить туда какой мини-линух и вполне сносно програмить в приличном текстовом редакторе gedit, sublimetext и т.п.
Б.у. какой взял и работай, баксов в 150 вложишься.

Все так, якщо б ще робота була чи тимчасовий заробіток, але що єто то є.

Ну на Андроед же у тебя денег хватило? А мог взять телефон за $10 и за $150 комп бэушный.

Я ж кажу, що є то є, і зараз шукаю роботу і середовище або середовища для більш-менш зручного користування.

Уж лучше тормознутый комп и дешевый. Всегда можно накатить туда какой мини-линух и вполне сносно програмить в приличном текстовом редакторе gedit, sublimetext и т.п.
поддерживаю) у меня старенький б/у нетбук — установил себе мини-линукс SliTaz и вполне норм)
Т.е. подозореваю, что даже даже старый нетбук/ноут в плане коддинга удобнее планшета будет, хотя вроде есть специальные клавиатуры для смартфонов.

Глянувши на кілька коментарів нижче, щодо сайту і так далі, вирішив спитати:
а що ж вам таки потрібно і для чого?
може достатньто просто знайти собі онлайн сервіси для всіх цих функцій? і окремо тримати статичний/динамічний сайт?

Розглядаю всі можливі варіанти, бажано щоб зручні, бо для мобільного кожна зручність має значення. Наприклад віртуальна os (якщо така взагалі є), була б зручною щоб у віконцях відкрити редактор коду, редактор зображень, файловий менеджер, браузер для прев’ю.

А ты просто у гугла спрашивал про free VPS? Таких море, только у каждого свои возможности и ограничения. Кстати, если уж решил изучить все варианты, то сделал бы обзор их и выложил результаты здесь. Народ бы тебе спасибо сказал.
Подобные обзоры-то есть в инете, но они устаревают очень быстро.

Намагався, з першого разу не вийшло знайти, але ще спробую. На рахунок огляду, можливо, якщо буде матеріал.

писать целый обзор на мобильном, это помойму боль...

А чому б просто не скачати програми спеціально для Андроід, які це вміють і працювати зі своїми файлами на GitHub, Dropbox чи ще щось.
Набагато дешевше і зручніше. Ще й можна буде продовжувати роботу на ПК.
Або якщо вже так сильно хочеться мати IDE в хмарі, яке вміє все й одразу, спробуйте codeanywhere.com

Рекомендую c9.io все кроме

онлайн засоби розробки ігор
там имеется

cloud9 — думаю то что вам надо

Всегда хотел серверок с 16-32G памяти и ядрами 8-ю. Может кто даст ссылку, где нахаляву такое раздают.
А да, еще забыл хочу тарелочку с голубой каёмочкой и лямом баксов на ней. Подайте-люди-добрые.

Для дуже невеликого проекту було б досить і 512 ram і 800 mhz. Хоча так, з наведеними Вами характеристиками те ж було б добре. Не думаю що сьогодні можна розраховувати на такі параметри у безкоштовних пропозиціях, бо тоді б довелося, мабудь, будувати дуже великі дата-центри.

Для дуже невеликого проекту було б досить і 512 ram і 800 mhz.
Ну такого говна за бесплатно море, но хрен ты там даже CI поднимешь. Так страничку кривенькую слепить-потренироваться.
А вот более ни менее приличный проект хрен соберешь, не говоря уже о выполнении тестов.
А вот то, что было бы действительно интересно, я выше нарисовал и тот же Амазон предлагает такие конфиги, но ценник уже конский становиться и выгоднее комп с такими характеристиками купить или несколько и в кластер их собрать.
Берем 4 амдэшки 8-ми ядерные, засовываем в каждый по 32G и вот мы получаем кластер из 32 ядер и 128G за вполне приемлемые деньги. И облака идут своим путем в качестве инструмента передачи больших файлов на другой конец света или для хранения фоточек.

Саме так, для невеличкої сторінки.

лише для сторінки ? (з опису трохи інше виходить)
Якщо сторінка статична (лише готові картинки та текст), то для цього краще підходить static site generator (e.g. Jekyll, Middleman etc.). Те що він нагенерить можно або на S3 класти, або якщо це проект на GitHub, то GitHub Pages взагалі безкоштовно ....

Можно купити сервер на Digital Ocean від 5 баксів в місяць з лінуксом і до скільки треба (буде дешевше ніж в Амазона, але і набір сервісів інший)

Я вот всё не пойму. Ты вечно вынужден собирать какие то крутые проекты на крутых платформах (я упущу сейчас нерациональный подход к некоторым сервисам :), но у тебя вечно баттхёрт из за нехватки оных. Ты фрилансер с амбициями или на ветхой галере?

Не все фрилансеры сайтики рисуют.
А галера — прошлая была ЦРТ, но так как к блэйду была очередь, то мы в подразделении просто на офисных компах кластер сделали (на 24 ядра), благо матлаб на это заточен. А задачи я делаю приблизительно те же, что и в ЦРТ делал, в той же области. Как ты думаешь сколько времени TIMIT обсчитывается на 6 ядрах?
К сведению в американских универах подобные и большие базы обсчитывают на кластерах из 512-1024 ядер, что позволяет им больше думать не о том, что нечто будет 8 часов считаться, а за 10 мин посчитает и покажет результат.

OpenCL требует дохрена времени на его юзание и идет лесом. Матлаб его сам не поддерживает. Пиши либы сам и юзай. Вот посему им пока очень мало кто пользуется, только в редких случаях, когда заказчик захотел.
А для Куды нужна приличная видеокарта за приличную цену и всё одно код под нее нужно модифицировать, что время.
Кластер же слепить на том же матлабе дело 0.5-1 часа. Что-что, а распараллеливаемость задач в матлаб великолепна. Обычно упираешься в нехватку памяти, чтобы все имеющиеся в распоряжени ядра задействовать.
Кроме того, сильно проще писать код под универсальный процессор, чем затачивать под куду или прости господи opencl.
И получается, что дешевле поставить еще один комп рядом (500 баксов за 8 ядер и 16G), чем c GPU возиться, причем само GPU не сильно дешевле выйдет.

P.S. Если АМД проснется и договориться о подддержке OpenCL производителями числодробилок (в первую очередь с mathworks), профинансирует написание библиотек для R, Python, то возможно это направление c GPU получит второе дыхание.

Вот вся поддержка opencl в матлаб www.mathworks.com/...0109-opencl-toolbox-v0-17. Уже как 4 года проект мертв.
И arrayfire.com/welcome.
Итого, если тебе нужен GPU юзай NVIDIA CUDA и не дури мозги с АМД. Проще забить и использовать универсальные многоядерные процессоры — они дешевле и легче масштабируются.

Для хорошего перформанса там все весьма непросто

Грант можна отримати, ну і на kickstarter спробувати.

Проще заработать на такой комп и не страдать. Я тут прикидывал, сейчас это будет стоить $600-700. Причем до устаревания еще лет 5 отработает, сравни с ценником того же Амазона.
Но нахаляву всегда приятно.

не совсем OS, всего лишь онлайн Ide codenvy.com, работает через браузер, предоставляются текстовый редактор с подсветкой синтаксиса и сборщик, поддерживается работа с гитом и даже есть запуск приложения на выделенном енвайрменте, но есть ограничения по ресурсам, которые можно снять за плату, может еще не все идеально но сервис активно развивается

Дякую, codenvy після створення нового пр проекту не відкрилася, спробував ще cloud9, там відкрився проект але дуже дрібно усе і повільно нажаль

А можете сказать какой проект создали и что не открылось?
Разработчик в Codenvy.

Вночі відкривалася dashboard і там щось було про створити проект, я обрав перше, після того білий екран, а зараз не відкривається dashboard, пише loading і на цьому усе, однаково у різних браузерах. Так само зависало на loading і вночі, з першого разу зайти не вдалося.

зайшов, так само як і перший раз зависає на екрані loading а якщо оновити цей екран то відкривається панель керування, і перший блок синє і помаранчове вилазять за межі блоку, як би їх трохи менший розмір шрифту, бо на пів екрану 000

те що зліва від gigabyte hour до 20 gb free трохи вилазить вліво, а помаранчове remove limits і включно з кнопкою add вправо вилазить

а стосовно проекту, проект blank, відкривається сторінка завантаження, індикатор доходить до 5 включно тобто повністю і далі нічого не відбувається

Скоріш за все блочиться JavaScript. Можете спробувати в анонімному вікні? Краще буде, якшо напишете на helpdesk.codenvy.com, шоб тут не засмічувати коменти.

У приватному вікні мозіли не залогінився. Можливо пізніше напишу.

можливо на стадії білого, точніше світло-сірого екрану варто було б додати невеличкий лейбл з статусом завантаження, щоб більш точно сказати що завантажується а що ні

безкоштовний і стабільний онлайн сервіс у вигляді ОС
Ця штука називається VPS.
Всі безкоштовні варіанти, що я зустрічав, мають занадто слабку конфігурацію, щоб там ваші штуки пускать без лагів.

Я шось схоже робив на замовлення. На базі windows або ubuntu desktop. Безкоштовних таких сервісів не бувае.

Подписаться на комментарии