C#8, .NET 5, DevSecOps, Azure Functions та мікросервіси на конференції .NET fwdays | Online

В марте начнет работу BrainTV — первый украинский телеканал об IT

AIN.ua пишет:

Фонд BrainBasket запускает первый украинский телеканал об IT, который получил название BrainTV. Телеканал будет идти 24/7, его сетку вещания составят телепередачи на украинском и английском языках. Главным технологическим партнером выступил Divan.tv, через который и будет совершаться вещание на первых порах.

Главным редактором телеканала станет Божена Шеремета, IT-журналистка издания KyivPost и маркетинг специалист компании Coppertino. “С появлением BrainTV украинские технологические компании наконец-то получают промо-площадку для видеорекламы, а украинцы получают оригинальный образовательный и развлекательный видео контент об ІТ 24/7”, — считает Шеремета.

Среди партнеров будущего телеканала также значатся крупные аутсорсеры Ciklum и Luxoft. Поддержку инициативе также высказал заместитель главы Администрации президента Украины Дмитрий Шимкив.

По словам создателей телеканала, дневной эфир будет наполнен преимущественно украиноязычным контентом, а вечерний — программами на английском языке, чтобы покрывать аудиторию за пределами Украины. Среди проектов канала планируется запуск реалити-шоу о стартапах, ТВ-акселератора, ежедневной службы новостей и подача образовательного контента от ведущих американских университетов.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
В марте начнет работу BrainTV

Вроде начал:
www.youtube.com/.../UCBFUzl9SQil9HwHxXsbGw-w

Дуже хороша ідея
так підніметься загальний рівень обізнаності з технологіями

Контент має бути якісним. Якщо це передача про геймдев — приклад має бути гарним, моделювання місцевості це, або об’єктів, або текстурування, щоб не так що кубик розмістили на трохи подеформованому ландшафті і сказали — ну от так воно робиться а далі робіть що забажаєте, а щоб на рівні skyrim, doom4, чи інших ігор, нехай там буде невеличкий клаптик локаціі робитися, але щоб дуже якісно.

Рубрики про unity3d, unreal engine, 3d моделюванню і анімації, по розробці 2d, 3d ігор, скрипти включно, по фреймворкам javascript і по дизайну мають бути щоденно. І бажано з можливістю знайти роботу, тестові завдання, конкурси, інше.

Идея просто супер!!!
Вопрос в реализации, если 90% контента будет о «гаджетах для блондинко» то это совсем не то.

рекрутеры теперь будут зазывать с телеэкрана?

А после 23:00 очень красивые)))

А будет что-то в духе Шустера c программой «С# vs Java» ?

Включил зомбоящик, полистал каналы. Наклацал один канал ориентированный на сообщество. Христианский который. Задумался

Остаточно утвердився в думці, що BrainBasket — це попил грантів, бюджету чи хто їм там дає гроші. То вони хочуть навчити 100млрд українців писати хело ворлд на джаві, то крутить іт-канал на тєліку. Можна ще в центрі великих міст почати роздавати листівки із закликами вчити програмування, от тоді точно станем першої іт-країною в світі.

Вы правда слышали про то, что мы пилим гранты? ;-) Можно тут подробнее?

Насчёт раздавать листовки в центре, то это неплохая идея. Готовы вас пригласить волонтером по этому проекту. Что скажете?)

Учитывая, сколько сейчас украинских каналов на 2-х основных спутниках, то я не сильно удивлён. Актуальнее, на мой взгляд, заводить новые проекты в страну, чем заниматься популяризацией тяжёлого и нервного труда. А то такими темпами через пару лет в обычном украинском офисе больше будут платит офисному планктону, чем начинающим программистам.

Люди, которые читают книги, всегда будут управлять теми, кто смотрит телевизор. © Ф.Жанлис

Ой, та ладно вам. Думаю, що с теперішніми темпами змін навколо, книга все швидше буде втрачати свою актуальність, це вам не 100 років назад...

Я ж пожартував, просто цю фразу багато хто говорить і думає, що вона дуже крута, ТБ тільки бидло і раби дивляться, якби таким чином своє ЧСВ підіймають, і дуже гордяться, що не дивляться ТБ

А, ви в цьому плані =), а зразу так і не подумаєш.

Погоджуюсь, що ВВВ (воно ж ЧСВ) багато хто піднімає за рахунок
— <моя мова програмування> vs. PHP
— Linux vs. Windows
— ...
— ну і телевізора.

Так — це правда.

А що ви останній раз дивились на ТБ і на якому каналі?

я, наприклад, позавчора дивився “Stephen Hawking’s Grand Design: Did God Create the Universe?” на каналі Discovery Science

Потім для дотримання конкурентності думок треба подивитися канал «Глас»))

тоесть если я и моя семья смотрим ТВ, то мы быдло?

Владимир, телевиденье предназначено для тех, кто предпочитает быть ведомым. Ведь программу телепередач составляет не тот, кто смотрит, а владелец канала и его команда. Следовательно, контент нацелен на достижение интересов именно этой группы.
Проактивный человек сам для себя определяет программу своего развития, круг своих интересов, авторов и книги, учителей.
Зачем смотреть телевизор с рекламой, если все то же самое можно посмотреть на YouTube без рекламы в удобное для тебя время и с любого устройства, подключаемого к интернет?

Пролетит как фанера над Парижем. Промах по рынку.

Гола оцінка — пусті слова.

По-моему, проект може бути успішним, бо таки «сири по 500 грн.» багатьох приваблюють. Це якраз продиктовано ринком. Якщо ви про «ІТ-шники не дивляться телевізор», то це ж не родове прокляття — будуть дивитись, якщо там будуть показувати щось про них.

Щоправда, у мене виникають сумніви що у проекта вистачить тем про що говорити, причому цікаво говорити, цілі сутки.

Конкретизую: СТІЛЬКИ часу айтішники сундуки не дивляться. Ніякий сир не примусить їх вмикати в цю зомбоскринку годинами. Навіть майбутніх джунів. Погодься, пограти в доту значно цікавіше.

Повністю погоджуюсь, що ТБ можна називати «Зомбоскринькою». Сам перестав дивитись безкоштовні канали ТБ як тільки для мене став був доступним інтернет. Хоча різні канали типу Discovery можу ще подивитись, але і там повторюються програми і реклама навіть просто своїх майбутніх програм, що також капає на мізки. Є таке.

Ефект від ТБ можна назвати зомбуванням зокрема через рекламу. Хоча найближчим часом, нажаль, не передбачається заборона агресивної реклами, але сподіваюсь через кілька десятків років таке станеться...

У вас тоже будет все хорошо, Алексей. Успех придет. Главное верить )

Верить? Не наш метод. Рынок исследовать надо, а не верить [в чупакабру]. В данном случае весь рынок присутствует на DOU.UA — и что? Где пилотные видео? Где опросы? Где хотя бы приблизительное понимание — ДЛЯ КОГО, ЧЕГО и СКОЛЬКО вы производите?

Да и потом, а что считать успехом? Количество просмотров если не хватит — организаторы ботами накрутят дабы не позориться. Ведь рекламу-то продавать надо, а значит надо больших цыфер обещщять.

Цікаво, чим канал на Youtube не підходить?

YT будет тоже работать

Відчуваю стриманий оптимізм, по-швидше вже б почали мовлення. До речі, цікаво коли планується запуск.

UPD:

В марте начнет работу первый украинский телеканал об IT

Раніше домогосподарки і напудрені лохудри дивилися «Дом-2» та ненавиділи його учасників, а тепер дивитимуться реаліті шоу «створи стартап, зароби мільйон, свали в америку111!!» та ненавидітимуть ІТшників :)

brainbasket.org/...niy-kanal-pro-it-braintv

За словами директора фонду BrainBasket Володимира Люльки, канал розширить інформаційне поле українців, які цікавляться ІТ. «Гравцям українського ІТ ринку важливо мати місце в медіа, де можна знайти схожих по мисленню та прагненням людей, де можна тусоватися, спілкуватися, радіти успіхам і розповідати про свої радощі у країні та за її межами.Люди, яких цікавить ІТ сектор, але які доки мають дуже приблизне уявлення про те, як він працює і який у нього потенціал, зможуть дізнаватися більше про нього через канал. Також вони зможуть навчитися програмувати та надихнуться прикладами українських ІТ підприємців через BrainTV», — коментує Люлька.

Подписаться на комментарии