×Закрыть

Візуалізація даних із MongoDB

Всім привіт!

Хочу представити наш власний проект по візуалізації даних із MongoDB — www.getdataforce.com. Зараз у вільному доступі тільки ДЕМО версія
Наша команда зіткнулась із проблемою побудови звітів для MongoDB, у когось була подібна проблема?

Користувач може вибрати декілька джерел даних

Інтерфейс побудови графіків

Дашбоард

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

прикольно — успіху!
але питання більше про архітектуру — як це все працює на великих обємах даний? коли варіант «в лоб» не працює по швидкодії і треба розбивати на колекції, оптимізовувати через індекси чи через преагрегацію?

Та я втупую все запихую в «R» и там строю шо хочу, будь то SQL или Mongo. Что то типа вначале :
library(mongolite)
con <- mongo(collection = «train», db = «mydb»)
Забрать коллекцию :
data.tn <- con$find()
или c MR :
data.mr <- con$mapreduce(
map = «function(){emit(this.Shit1, ... ) ;}»,
reduce = «function(key, ... ){return ... }»
)
или с агрегацией
data.agr <-con$aggregate( ... )

Да там вроде под все ЯП «дрова» есть, так шо просто запихнуть данные да и строй что хочешь. А штуки типа Tableau с ихней описательной визуализацией нужны токо один раз, когда с БД знакомишься, а то и вовсе ненужны.

Мегабайты и прочие «тренды» можно в Компасе смотреть (думаю, через год-два это будет основной ГУЙ для монги).

Так что первое впечатление — еще один построитель графиков без фатальных недостатков.

MongoDB Compass це в більшості йдуть аналоги для Robomongo, MongoChef. Для візуалізації монго рекомендує використовувати MongoDB Connector for Tableau

Подписаться на комментарии