Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Потрібні ідеї для сюрприз вечірки

Привіт.
Потрібно нагенерувати ідеї для сюрприз вечірки для дівчини на її ДР. Але декілька моментів: відкидаємо екстрим і посиденьки в ресторані. Кількість людей: 10-15 чоловік. Все дійство відбуватиметься в Києві.
Дякую за допомогу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Передати дані учасників-потенційного мобілізаційного ресурсу в воєнкомат і запросити з повістками представників на вечірку

Маски шоу предлагали уже? есть такой сюрприз как «подставные» маски шоу. Незабываемые впечатления и тонны кирпичей гарантированы.

А є якась ссилочка на тих хто таке робить?

Обратится к профи?

http://quest.events/services/

??

Я тоже думаю, что лучше к профи! У них это все лучше получается:) и по деньгам почти один в один выходит!

Заповнити всю стелю кульками з гелієм, до кожної прив’язати серпантин, можна з побажанням чи просто якимось жартом, чи навіть підказками, де шукати подарунки від гостей. вийде щось на зразок вже згаданого квесту

Ну кульки і метафан будуть. РОзриваюсь зараз на тему місця.

Посидите у входа в ресторан. На все вопросы отвечайте «Ненене, все ок, просто сидим, ждём весну».

Пригласить и не прийти — запомнит на всю жизнь, гарантировано.

в костюмах сантехников приходите

А її в костюм принцеси і башту. Залишилось знатйи гриби і черепах.

Вистачить знайти правильні гриби — цього уже буде достатньо для сюрприз вечірки. Головне щоб гості менше ніж за добу вийшли з тріпу.

костюм сантехника из того немецкого фильма?

Главное, чтобы хозяйка квартиры, куда он придет чинить кран, была из того немецкого фильма :). Ну, по крайней мере, в ее наряде

Найти готовый квест, распечатать подсказки, всем раздать и пусть бегают, ищут, решают )

А для сюрприза выкинуть несколько шагов, чтобы он был нерешаемым.

Ага. Поставити купу камер і транслювати в перископ.

Не поможет, все равно разгадают, даже если оставить только первый и последний шаг.

Таким монстрам я бы предложил заняться разгадкой нерешенных квестов в математике.

Підписатись на коментарі