Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Мобільна техностудія для дітей

Мене звати Владислав Кушніров. На сьогоднішній день — я один з тих, кого називають «освітніми волонтерами». Я довго працював у міжнародних великих компаніях, а з липня 2015 року почав навчати дітей основам робототехніки у м. Полтава.

До посту тут мене надихнув Іван Шихат-Саркісов, коли ми з ним обговорювали проект створення мобільної техностудії для дітей...

Суть проекту — це «мобільний клас», оснащений для сучасних занять з технічних дисциплін: набори робототехніки Lego, сучасні ноутбуки, 3D-принтер. Даний клас можна буде розгорнути на будь-якому майданчику: школа, дитячий садок, сільський клуб, та проводити заняття із роботехніки, програмування, 3D-моделювання тощо.

Метою проекту є залучення максимально можливої кількості дітей у сучасні технології.

Буду вдячний всім, хто зможе підтримати проект: biggggidea.com/...​ct/mobilna-tehnostudiya

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сьогодні у ініціатора студії відбулася зустріч із одним із доброчинців, результатом якої стало поповнення матеріальної бази проекту на 2 нетбуки та 1 планшет. Ми просто не можемо виразити тієї подяки, яку б нам хотілося...

Тому тепер мета запуску «Мобільної техностудіїї» стала набагато ближче: biggggidea.com/...-tehnostudiya-/blog/1139

Про проект і навчання дітей робототехніці із перших вуст: biggggidea.com/...-tehnostudiya-/blog/1010

За 8 днів 30 доброчинців внесли 20% від суми. Дякуємо за підтримку проекту!
biggggidea.com/...-tehnostudiya-/blog/1007

Пройшло перші 5 днів від публікації проекту. Сказати, що ми вражені — не сказати нічого. За ці 5 днів зовсім не знайомі до цього нам люди зробили підтримку нашого проекту вже на 15%. Від кількох гривень — до кількох тисяч гривень. Дякуємо Вам всім!!!
biggggidea.com/...-tehnostudiya-/blog/1001

Отличная идея. Детей развивать надо. Надо выявлять их интерес к чему либо на ранних стадиях и затем развивать его. Надо показывать им возможности, чтоб они могли потом стремиться к чему-то большему! Успехов в проекте!

Дякую за підтримку. Сподіваюсь виправдати надії — і обов’язково поститиму всі успіхи дітей у мережі...

Підписатись на коментарі