×

Випробовуючи Microsoft Azure

Я мабуть почну постити свої матюки про #Microsoft #Azure сюди. Це, звичайно, буде цікаво далеко не всім, але тримати матюки в собі дуже важко для моєї хворої психіки :)

От наприклад: створюю нову чистеньку віртуалку (віртуальну машину, ВМ), підключаюся по RDP, вказую там DNS connection suffix, і реєстрацію на DNS, більш не чіпаю нічого — підключення пропадає і більше не відновлюється. Все, гаплик.

Але можна ребутнути ВМ з порталу Ажура, і після перезавантаження вона буде доступна, абсолютно робоча, з вказаним ДНС-суфіксом, наче нічого поганого й не сталося.

Перевірено неодноразово.

При створенні ВМ (віртуальної машини) в Azure її можна створити з готового шаблону. Зазвичай я створював «чисту» Windows Server останньої доступної версії. А тут мені знадобилися термінальні сервери. І я знаю, що в Marketplace є такий шаблон. Ну, беру шаблон «Windows Server Remote Desktop Session Host on Windows Server 2012 R2» (від Microsoft!) і розвертаю пару віртуалок... ба, навіть треба три.

Заходжу в них потім, а там ярлик «Administrative tools» не відкривається. Каже «немає такої папки». Мабуть в цьому шаблоні тека стала абсолютно непотрібною. ;)

Ото й по всьому. Видалив і створив три «чисті» ВМ заново. :)
Навіть розбиратися не став.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі