Безкоштовний курс по JavaScript від Techmagic + працевлаштування (Львів)

Компанія TechMagic оголошує набір у JavaScript Training Center!
На курсі, наче під лупою, будуть розглянуті провідні технології і мови програмування — JavaScript, Node.JS , FB React, Angular.JS, HTML 5, REST, Postman, JWT, MongoDB та інші.
Навчання є безкоштовним, практичним, проводитиметься в офісі компанії у Львові.

Старт: 01 квітня. Курс складається з двох частин:
1) Інтенсивні заняття протягом 2-ох тижнів. Лекції + практичні завдання.
Студенти будуть займатися цілий день (8 год) під супроводом наших менторів.
2) Студенти, що найкраще справляться з завданнями перших 2-от тижнів, будуть запрошені на повне 3-місячне стажування в компанію.

Реєстрація на курс розпочнеться з 1 березня та завершується 15 березня.

Що таке JS Training Center?

— це фулл-тайм інтенсивне навчання протягом 2 тижнів
— практичні завдання під менторством досвідчених Javascript Ninjas
— можливість стати частиною нашої JS команди

Кращі студенти отримають стипендію на час 3-ьох місячного стажування.

Навіщо Тобі цей курс?

— відчути справжній workflow
— набратись знань від досвідчених JS Ninjas
— приєднатись до команди TechMagic

Ми маємо ким пишатись:

Віктор Кісь

Прийшов в TechMagic як trainee, а зараз на крутому проекті!

Андрій Кузьмич

Маю більше 10 років досвіду і готовий ділитись!

Теми, які будуть розкриті на курсі:

— Development process, working with QA
— HTML, CSS, responsive design
— Javascript, ES6, Javascript code style (github.com/airbnb/javascript)
— Git, Github, npm, bower
— Angular.JS
— HTTP, REST, Postman, JWT, Hosting environment
— Node.JS fundamentals
— Express.JS
— MongoDB
— Mongoose

Як потрапити на курс?

Щоб стати студентом JavaScript Training Center, потрібно зареєструватись, відіславши свої контакти (резюме вітається) за адресою [email protected]

Кращі випускники за результатами стажування будуть запрошені на роботу в компанію TechMagic!

З нетерпінням чекаємо на знайомство!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коли будуть ще проводитись подібні курси?

Доброго дня, Настінька. Новий набір стартував декілька тижнів тому, група вже сформована. Підпишіться на нашу сторінку, щоб бути в курсі наших новин: www.facebook.com/TechMagic.co

А есть ли такой курс удаленный?

Привіт. Ні, віддалено не практикуємо. Навчання+практика проходять в нас в офісі.

Насправді Training Center в Techmagic дуже толковий.
Мав змогу у цьому переконатись на власному досвіді.
Після двохтижневий курсів, як і обіцяли, найкращих студентів взяли на практику(позиція trainee).
І що цікаво, незалежно від того чи ти на курсах чи ти trainee чи повноцінно працюєш, ти завжди відчуваєш себе частиною дружньої команди(а це особливо важливо на перших кроках).
Тут тобі завжди готові допомогти порадою, порев’ювати код чи просто зіграти партію настільного тенісу:)
Однозначно крута команда, і я вдячний за знання та навики якими з нами поділилися.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Хахаха,мене теж відсіяли без пояснень і тестувань.Скоріше всього резюме і портфоліо навіть і не дивились,а знов понабирали знайомих,дітей знайомих і т.д.

Привіт, Олена! Шкода, що у Вас був в минулому такий досвід, коли набирали знайомих чи дітей .... Ми переглянули всі резюме та портфоліо, відібрали і запросили 100 людей на тестування. Нажаль, Вас серед цих людей не було. Наступного разу пощастить ! Успіху!

Я можу і помилятись,проте ж зазначали нижче що зв’яжуться з кожним))Ну звичайно,компанія має право міняти умови як хоче і тд.,але все ж цікаво за яким принципом обирали.Просто складається така думка що або учасників вибрали рандомно,або за якимось іншим критерієм,тільки не за професійними якостями.

Короче відсіяли навіть без обіцяного тестування)

бо ніхто не чекав, що буде стільки бажаючих =)

Привіт, Олег! Ми переглянули всі резюме та портфоліо, відібрали і запросили 100 людей на тестування. Нажаль Вас серед цих людей не було. Наступного разу пощастить ! Успіху!

Зрозуміло. Думаю цікаво не тільки мені: 100 на тестування і яка кількість людей потрапить на курси?

привіт, Олеже! На курс потрапить біля 10 людей.

Пані Оксано коли буде наступний раз?

На жаль , не отримав повідомлення , хоча , здається , вже дехто отримав . Можливо мені ще почекати ? Буду дуже вдячний за відповідь : )

емейл досі тільки я не отримав?))

ні, мені теж нічого не приходило...

Привіт, всі отримають імейл.

По скайпу яким чином буде тестування?

Привіт, Олег! Щодо всіх подробиць проведення тестування — кандидат отримає детальний імейл.

Не можете підсказати, коли орієнтовно будуть приходити такі імейли?

це все дуже круто, але розділ «Ми маємо ким пишатись» виглядає, як «досвідчений користувач ПК» в резюме програміста

Привіт. Курси в будні дні і по 8 год кожного дня?

Привіт, Ірино! Так, кожного дня окрім вихідних. Заняття триватимуть 8 год.

Привіт, ці курси триватимуть 2 тижні в будні, і кожний день по 8 год?

Скажите, пожалуйста, что из этой программы изучается в первые две недели? имеет ли смысл приезжать на две недели во Львов, дабы просто посетить эти курсы?

Привіт, Phoenix Bird! Нажаль, зараз не готова відповісти які саме будуть перші лекції.

просто коммунизм какой-то у вас во Львове...

есть ли возрастные рамки? Мне 29. Всегда нравился этот город.

Привіт, Євгене! В першу чергу ми звертаємо увагу на рівень англійської та технічну освіту.

Тогда все отправил — жду вашего звонка =)

Якщо не помиляюсь, Ваша фірма розраховує щонайменше на upper :)

Пропозиція дуже приваблива, та на превеликий жаль, лише Львовяни зможуть його прийняти. В пропозиції немає оплати проживання, немає варіанту дистанційного навчання. Якщо врахувати витрати на життя та необхідність брати відпустку на 2 тижні, вартість навчання з «безкоштовно» перетворюється на «дуже дорого». Якщо точно, мені дешевше піти на платні курси на 3 місяці, ніж на 2 тижні їхати у Львів.

В той же час, не бачу технічних перепон у влаштуванні дистанційного навчання у вигляді матеріалів, відео лекцій і практичних завдань, доступних усім бажаючим (або лише тим, хто зареєструється).

нах ім то все надавати? Люди просто пробують закрити вакансіі джуніор розробників а не займатися благочиністю
Навіть якщо хтось приіде на два тижні, відвадає ті курси і поіде назад — який в сьому сенс для організаторів? Це не допоможе ім відібрати людей яких можно буде взяти на роботу

То чувство, когда живешь в мухосране.

Но не летят туда сегодня самолеты
И не едут даже поезда... =)

онлайн же курсы, не?
отсюда возьмите список компонентов и — вперед!

А якщо відправив вам свої дані, має бути якась відповідь про прийняття/відхилення ?

А якщо відправив вам свої дані, має бути якась відповідь про прийняття/відхилення ?
Так, з кожним з Вас зв’яжуться протягом тижня і повідомлять коли можна прийти до нас написати тест — на базові технічні знання та англійську. Кандидати з інших міст зможуть пройти тест по skype.

так ніхто і не зв’язався :(

Саме так :) Всі отримають листа із детальною інформацією про подальші дії.

Почекайте трохи) заявки приймають до 15.03, а потім вже будуть їх обробляти. Мені так здається. Майте терпіння :-)

Привіт, нажаль мені так і не прийшов лист а знайомому прийшов про те що завтра тестування, що це може означати ?

Доброго дня, який має бути технічний рівень самого студента що подає до вас заявку. Тобто що вже потрібно знати щоб потрапити до вас на курс?

Я щось погано собі уявляю, як можна за два тижні(!) осягнути те, що тут перерахували.

Навіть добре знаючи С++, це просто фізіологічно нереально на належному рівні осягнути стільки нового матеріалу за такий короткий час (на мою думку, звичайно).
Під «належним рівнем» я маю на увазі інтуінивне розуміння задачі і способів її вирішння, а не просто повторення завчених методик.

Марк, привіт! 2 тижні — це тільки перший етап (попередній відбір). Читай:

Кращі студенти отримають запрошення в компанію на 3-ьох місячне стажування (на реальних проектах) + стипендію.
Тому, вважай, що повний курс «ніндзя» — це 2 тижні + 3 місяці)

Ех...( жаль що не в Чернівцях, а то я JavaScript знаю ну і jQuery, less, css3, html5! Хотілося б до вас потрапити але навчання...( боюсь на 2 тижні мене ніхто не відпустить тим більше на стажування(((! А в чернівцях ви найближчим часом проводити не будете??

Привіт, Тарас! Нажаль, найближчим часом ми не плануємо проводити курс у Чернівцях.

Підтримую питання Roman Fedyshyn — чи буде якась інформація про зарахування? Я сам з Херсона, але приїхав би до Львова на курси. Хотілось би знати про зарахування заздалегідь...

чи буде якась інформація про зарахування? Я сам з Херсона, але приїхав би до Львова на курси. Хотілось би знати про зарахування заздалегідь...
Привіт, Артем. Вітання Херсону! Для зарахування на курс потрібно буде пройти тест (на базові технічні знання та English) — в нас в офісі або онлайн. До кінця тижня тобі прийде повідомлення з точною датою.

Привіт, Тарасе! Рівень знань студента повинен бути базовий (HTML, CSS), рівень 4-5 курсу університету (технічних факультетів).

Привіт, Оресте! За цією адресою [email protected] потрібно надіслати резюме до 15 березня. Найближчим часом всі отримають листа із детальною інформацією щодо подальших дій.

Підписатись на коментарі