Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Eleks Engenering Camp Львів — що це було?

Зареєструвався на курс,пройшов англ.всьо гуд.Прийшов лист що 2.03 буде тестування в універі Франка,короткий опис завдань(про те що половина завдань по мові С# ні слова,але це не найголовніше).Прийшло дуже багато людей,контролю за тим хто пише завдання не було,тобто можна було замість себе прислати друга — сініора:)Вже під час того як писали,у Фейсбуку Eleks з’явилось,що завтра 03.03 буде ще одне тестування,вже у НУ ЛП для тих хто не встиг.Цікаво для кого це,якщо нові заявки після 28.02 не приймались,а всім хто пройшов англійську написали прийти 02.03??Може для знайомих працівників,бо маючи таку інфу наперед можна було сфоткати завдання,розвязати дома і на другий день написати все правильно,що багато хто і зробив.
В фейсбуку не пояснюють дану ситуацію,може на Dou щось проясниться??

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Думаю автор мав на увазі,що пройшли тестування ті хто мали відповіді,але тут немає нічого дивного, кумівство форевер :)) пора б звикнути.

Я вижу Вы потеряли пробелы. Вот, у меня есть лишние, мне не жалко — " "

Пробелы на месте, это браузер так отображает.

Вообще их украл браузер, и это так в html предусмотрено c2n.me/3vvi4YU

Нужно использовать тег pre:

|                                                       |

А      не натыкать? Мне так привычнее

И тут зрада против топикстартера...

так вы прошли тестирование или нет?

я думаю такі курси для навчання, який толк з того щоб за Вас хтось проходив курс? Це такий собі самообман, на роботі ніхто не буде за когось робити таски

Я думаю автор «кричит» о том, что люди обманным путем могут проскочить отбор, занять место кандидата посильнее с помощью «сеньора». Но мир не идеален и справедливость в нём «рандомная»)))
Точно так же как знаю случай когда кандидат может решать задачи с бинарными деревьями(никогда ранее с ними не сталкиваясь), но из-за незнания термина «агрегатные ф-и», ему вежливо отказывают. Хотя кандидат ими пользовался, но это банальное незнание некоторой терминологии которая в определенном кругу общения стирается за пару недель.

Ну должно же всё правильно и по книжечке говориться

Підписатись на коментарі