Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Портфоліо JS developer

Всім привіт. Поділіться власною думкою, досвідом про те, з чого повинно складатись портфоліо js розробника і які відмінності від портфоліо веб розробника.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Как выглядит портфолио по js джуниора, мидла, синьора?

Доброго времени суток. Интересует следующее.

Может ли быть в портфолио только native js, только jquery или какой-то другой фреймворк?

Что должно быть реализовано в портфолио джуниора, портфолио мидла и портфолио синьора?

О требованиям к портфолио по другим языкам так-же интересно было бы прочесть.

По сути небольшое количество тестовых примеров, которые ты сможешь объяснить.
Настоящие проекты на JS достаточно сложны. А потрфолио нужно только там, где легко оценить невооружённым взглядом.

Лучшее портфолио по JS — это ОДИН проект, в котором код писал именно ты, и в котором этого кода много. Как правило, это геймификация или сложная логика переходов. Возможно какие-то время-зависимые действия типа анимации.

Мой совет: если уверен в своих силах, не заморачивайся. Просто стыбри чужое. Визуально его не опознаешь. Единственное требование — ты должен понять код, то есть когда тебя спросят объяснить что делает воон-та строчка. Так что поищи код попонятнее: где коментов побольше, а действия попримитивнее.

свои проекты на GitHub — лучшее портфолио, имхо

Спрацювало на 100 відсотків

У меня его никогда не было, и то же сработало на 100 процентов

— потрібно лише лише для того щоб вперше знайти роботу. Не знаю інших usecase-ів. Хіба що як лінк в профілі на upwork — але також для того щоб швидше отримати перші декілька fixed-price замовлень.
.
— обираючи з тих кого запросити співбесіду в першу чергу запросять того у кого воно є. А як по іншому визначити рівень кандидата ДО співбесіди? Всі пишуть в резюме js/hml/css/{ваш фреймворк}, але знання кожного з кандидатів дууже відрізняються. Наявність робіт — гарний показник.
.
— обираючи між двома однаковими кандидатами візьмуть того у кого воно все-таки є. Порівняйте 2 відповіді на питання «Який маєте досвід?»: а) «писав проект з друзями, код показати не можу — залишився локально на компі» з б) «ось лінки на те що я робив. А ще це демки — можна поглянути як це працює»


PS. це все відноситься для пкандидатів на посаду junior-а

В свій час у мене було ось таке портфоліо. Багато vanilla JS, мало верстки + open source проект на ангулярі (лінка на нього там відсутня). Спрацювало на 100 відсотків )
На мую думку таким воно і має бути.

1)

growing as a front-end developer
?

2)

Feell free to contact me.
(2 l в слове feel)

дякую! неуважність...
лінків на це портфоліо всеодно ніде немає, дуже воно вже застаріло.

Підписатись на коментарі