Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Деталізація предмета договору

Пробую працювати за інвойсом-офертою, що не потребує актів, окремих договорів та підписів клієнта: dou.ua/forums/topic/13808

У шаблоні предметом та наданою послугою вказане просте та лаконічне «software development».

В цьому є практичний сенс: я працюю на онлайн-біржі, подібній до Апворку. Інвойси виставляю, щоб отримати гроші з її віртуального рахунку — і ці гроші можуть бути доходом із частин декількох різних проектів. Крім того, назва проекту може бути закрита за договором про нерозголошення.

Я відправив шаблон договору в банк на перевірку, і, поміж іншого, отримав таке зауваження:

в описании услуг не написано какая именно программа была разработана

Я не знаю, що з цим робити. Шановна спільнота, підкажете?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Запитав у юридичного консультанта Таксеру, той відповів:

Доброго дня!

Так, НБУ спростив процедуру зарахування грошей на розрахунковий рахунок, але не скасував вимогу підтверджувати дохід первинними документами. Інвойс (аналог рахунку-фактурі) не є первинним документом (sfs.gov.ua/...ih-osib/print-64174.html. Хоч інвойс містить всі необхідні реквізити передбачені ст. 9 ЗУ «Про бухоблік», але він не фіксує сам факт надання послуги, тому його не можна використовуватися для підтвердження доходу.

Схема роботи для фріласнера — інвойс для зарахування грошей на рахунок для банку, а акти і договір для підтвердження доходу для податкової.

В договорі достатньо прописувати — надання послуг з програмування. Не обов’язково вказувати назву програми. Достатньо вказати вартість однієї години роботи та кількість потрачених годин.

TL;DR: про інвойс-оферту у Таксері нічого не знають, писати назву програми не потрібно.

Страна дебилов, прости господи. Казалось бы, какая им разница, как называется программа.

Обучение терминаторов посредством нейронных сетей

Це ж не відповідає дійсності. Хочеться, щоб з дотриманням усіх формальностей.

Мне кажется вы слишком заморачиваетесь с правдой.
Пишите, что всегда верстаете (без обид) шаблоны на вордпресс, и все. Какая разница, если это необходимая формальность для банка?

Розробляв лендінг пейдж для..
перевів внутрішні комунікації на заєць-емкю
пофіксав баги в тому і тому

я суджу з того що бухгалтера в актах виконаних робіт пишуть. Для банка то не має 100% відповідати дійсності

заєць-емкю
Вам в соседнюю тему (про переводы) :D

Підписатись на коментарі