Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Мнения о дизайн-среде Projector

Привет, ребята!

Многие наверняка слышали о дизайн-среде Projector, которая открылась в Киеве на Подоле около года назад. Место быстро стало популярным в первую очередь как коворкинг и среда для встреч/общения/выступлений творческих и успешных людей из дизайн-индустрии.

Кроме того, Projector предлагает внушительный набор всевозможных обучающих программ на любой вкус. Начиная от каллиграфии и заканчивая JavaScript и специализированным английским для дизайнеров.

В этой связи вопрос: Кто-нибудь имеет опыт обучения на длительных курсах в Projector’e? Больше всего интересует Основы веб-дизайна, но в принципе, интересен и важен любой опыт.

Буду благодарен за любое мнение в разрезе качества обучения, перспективы трудоустройства после обучения и общих впечатлений от преподавателей.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ні разу не боти, особливо ті, які лишили по 2 однакових повідомлення підряд

Минулого року навчалась на курсі «Strategic Leadership». На курс пішла із-за старту роботи у новій позиції керівника, це був для мене перший досвід і відверто не проситий так як за виконання завдань та результативність ти не відповідаєш на пряму і просто доопрацювати не варіант, потрібно було вибудовувати команду та клімат у ній.
Найціннішим з курсу були практичні завдання та обговорення болючих питань у групах. Перш за все це дало розуміння, що у нас всіх однакові проблеми та є коло однодумців. Робота із домашнім завданням була складною її було багато але при цьому дуже корисною вже тут і зараз адже домашнє цей й була робота із твоєю командою та робота над нею.

Загалом дуже задоволена і з часом планую пройти повторно курс або невеликий вокршом, думаю це дасть змогу подивитись на все під новим кутом.

Минулого року навчалась на курсі «Strategic Leadership». На курс пішла із-за старту роботи у новій позиції керівника, це був для мене перший досвід і відверто не проситий так як за виконання завдань та результативність ти не впливаєш на пряму і просто доопрацювати не варіант, потрібно було вибудовувати команду та клімат у ній.
Найціннішим з курсу були практичні завдання та обговорення болючих питань у групах. Перш за все це дало розуміння, що у нас всіх однакові проблеми та є коло однодумців. Робота із домашнім завданням була складною її було багато але при цьому дуже корисною вже тут і зараз адже домашнє цей й була робота із твоєю командою та робота над нею.

Загалом дуже задоволена і з часом планую пройти повторно курс або невеликий вокршом, думаю це дасть змогу подивитись на все під новим кутом.

Мав дуже позитивний досвід навчання на курсі Sales Basic! Структуровані навчальні матеріали, багато практики на заняттях, активна і дуже досвідчена кураторка — в цілому дуже серйозний підхід до навчального процесу. Мої очікування збулись повністю!

Проходив курс SMM for Business з кураторкою Катею Бондаренко — залишився дуже задоволений.

Програма курсу дуже насичена, все по суті і без води. Багато практики + робота над смм-стратегією для реального замовника — просто золото.

Фідбек від кураторки допоміг закрити прогалини і розставити все на свої місця. Катя дуже вкладалась на вебінарах і при перевірках дз.
Зараз ці знання допомагають креативно закривати збори для ЗСУ.
Однозначно рекомендую!

Проходив курс SMM for Business з кураторкою Катею Бондаренко — залишився дуже задоволений.

Програма курсу дуже насичена, все по суті і без води. Багато практики + робота над смм-стратегією для реального замовника — просто золото.

Фідбек від кураторки допоміг закрити прогалини і розставити все на свої місця. Катя дуже вкладалась на вебінарах і при перевірках дз.

Зараз ці знання дуже допомагають креативно закривати збори. Однозначно рекомендую!

Мені так сподобалося, що я би пройшла курс по сейлз ще раз, ми дуже не хотіли, щоб наше навчання закінчилося!
Кураторка Олена та велика кількість практики = крутий результат.
Хочеться покращувати свої навички, тому однозначно повернуся в Проджектор ще раз

А багатьом так сподобалося, що відгуки по два рази постять. Бо не боти, а від душі!)

Шикарная рекламная тема. Или не рекламная, но докручена, в связи с новым набором в продже (не могут добрать на курс людей). И тут — всплеск комментаторов, по паре стабильных комментов в день, уже неделю. Количество комментов у авторов отзывов? Один, о продже. Дата регистрации? Свежая, плюс-минус пара месяцев. Наличие других комментов у авторов? Ноль. И тут — целая неделя ежедневных отзывов в теме, которую забыли в ноябре. Нет, ну честно, продж, ну можно как-то более завуалированно это делать? Это не прогрев, это абсурд.

Вітання!
Ми справді нині просимо наших студентів ділитися відгуками на платформі DOU — так само, як додавати відгуки на нашу сторінку в Google та заповнювати внутрішній фідбек після курсу.

Більшість наших студентів — початківці в своїх напрямках, які ще не мали нагоди активно поспілкуватися на форумах DOU. Усі вони в свій час пройшли навчання та з власного бажання прийшли поділитися досвідом. Ви також можете завжди написати нашим студентам в соцмережі та уточнити всі можливі питання щодо навчання.

Обожнюю навчання в Проджі всією душею ♥️ Я проходила курс Graphic design beginning, Poster design та Typo Logo. Я не знаю де ще можна отримати таку кількість не просто теоретичних знань, а саме навичок та практики! Вже після першого курсу (прийшла на навчання абсолютно нульова) я могла брати перші замовлення! Я вже володіла не тільки технічними та візуальними навиками, а й знала як спілкуватись з клієнтом та які етапи співпраці мають бути (це виявилось надзвичайно важливими скілами). Я справді обожнюю навчання в Проджі, як би складно не було, бо це завжди про результативний ріст, мотивацію і таку потрібну підтримку та допомогу зі сторони кураторів.

Курс по Highload Software Architecture просто топ, 10/10!
Мені дуже сподобалося навчання, було багато корисного + постійний зворотній звʼязок від куратора. У групі було небагато людей і це був великий плюс, оскільки кожному приділяли достатньо уваги. Щоб отримати сертифікат треба захистити курсовий проект і здати всі домашки, це мотивує)

Навчався на двох курсах, JTBD Стратегія та Product Analytics.

Обидва є дуже корисними у робочому повсякденні, оскільки управляю маркетинг і продакт юнітами. Щоправда аналітику не вдалось закінчити із дипломом, не вистачило концентрації. До видачі дипролуму там ставляться особливо дотошно.
А от уже курс JTBD у Михайла Траверсе, закінчив із дипломом.

Ставлення лекторів до процесу навчання надзвичайно серйозне. Не відчувається байдужості «і так піде» немає. Те саме у менеджерів програм, завжди на зв’язку, завжди відповідають.

Хоч не навчався на їх ключових курсах, як дизайн і моушн. Та неодноразово вже рекомендував друзям і всі виходили з однаковою думкою, інтенсивно і результативно.

Я проходила курс з IT PM влітку 2022 року і мені дійсно сподобалося! Моя менторка, Марія, була дуже компетентною та завжди давала конструктивний фідбек щодо моїх домашніх завдань. Дякую за якісний та добре організований курс!

В лютого закінчила в Projector курс по HR Basic у куратори Валерії. Це був мій перший досвід онлайн навчання і дуже рада що він стався саме в Проджекторі. Кураторка закохала у цей напрямок та всі знання що давала бути дуже корисні, на вебінари проходили в зум і у вечірній час, що давало змогу вчитись після роботи, багато практики та домашок. Місцями було складно, бо дуже насичене навчання, але воно того вартувало 100%. Сама організація навчання на вищому рівні, менеджерка на курсі була дуже дбайлива.
Дякую велике за цей курс, він закрив мої прогалини в HR процесах, та допоміг зрозуміти вектор розвитку. Тому скоро піду ще на один курс в ПРоджекторі, зараз обираю який саме.

Минулого року проходила курс IT Project Management.
Куратор Анна Сахарнацька — просто топ!
Була з нами на зв’язку майже 24/7, все супер доступно пояснювала та щоразу доповнювала лекції додатковим матеріалом.
Цікаві домашки, дуже ретельна перевірка робіт, здати з першого разу домашку не вдалось ні разу)).
Два проекти з реальними замовниками, з якими на практиці можливо було пройти всі етапи роботи PM.
Курс дуже інтенсивний і на період навчання, можна забути про вільний час і відпочинок,
але однозначно рекомендую, бо за 3 місяці ти вивчаєш всю базу, розбираєшся в всіх важливих процесах, та практично відпрацьовуєш здобуті навички.

Навчалась на курсі Strategic Leadership у кураторки Наталі Тачинської. Курс неймовірний! Дуже раджу для усіх лідерів та тімлідів. Дуже надихає зануритись у своє власне розуміння менеджменту та роботи з командою. Після курсу ще півроку відчувала позитивні зміни в собі і своїй співпраці з тімкою, особливо допоміг блок по роботі з конфліктами. Курс точно не легкий і вимагає багато роботи, але чим більше в нього вкладаєш, тим більше отримуєш. Дуже подобається, що працюєш саме з аналізом своєї команди, але при цьому отримуєш можливість почути про особливості інших компаній і перебрати прикольні практики. Ще окрема любов кураторка! Дуже енергійна, уважна і занурюється в твій кейс.

Проходила в Projector аж 3 курси. Зовсім давно «стратегічний маркетиг» — доволі непогано, але саме для новачків. Якщо шариш шось з маркетингу, то краще йти на серйозніший рівень.
Вже під час повномасштабної пройшла «web design beginning» і це було дуже кайфово! Було супер цікаво, багато інформації, практики. Насправді, я не очікувала від себе таких результатів, але на виході пишалась собою.
Після цього курсу одразу пішла на UX і не змогла довчитись, бо тут мені стало нудно. Але то вже мої особливості сприйняття інформації, куратори були гуд.
Взагалі я не дизайнерка і не планувала нею бути. Я проджект менеджерка, яка хотіла вивчити новий для себе інструмент. Знання з web допомагають зараз виконувати прості дизайнерські таски у Figma не чекаючи черги до дизів і апруву їх тімлідів.

Проходила курси з Стратегічного, Інтернет- та Продуктового Маркетингу у 2022-2023 роках.
На всіх було дуже цікаво. Заглиблювались у стратегічно-дослідницьку та growth частини, але й проходились по базових речах типу концептів маркетингу та діджитал інструментів

На усіх курсах були ретельні відгуки від кураторів, а на двох з них працювали над задачами для реальних українських компаній

Хоч і деколи було складно, але куратори і організація процесу зробили досвід безцінним:)

Навчалась на курсі з менеджменту Strategic Leadership
Було дуже багато домашок, лекції і вебінари передивлялась по декілька разів)
Нуль води, всю інформацію можна застосувати на практиці.
Кураторка давала детальний фідбек на домашки і в цілому сподобалось, що було відчуття підтримки постійно
Класний курс, залишились тільки хороші враження

Вчився на 4 курсах Projector — відеопродакшн , фронтенд , пайтон та таргетинг. 3 з 4 курсів були прямо на найвищому рівні — куратори давали розгорнуті фідбеки, постійно взаємодіяли зі студентами і завжди допомогали, якщо були питання. Курс по таргентингу проходив більше 2 років тому і мені просто було не так цікаво, але з усіма інструментами на той момент розібрався. Курс по пайтону крутий, але для мене це був чистий експеримент, тому було трохи складно. А от відеопродакшн і фронтенд — нереально класні курси. Лада Сабова і Таня Мельник навчали на найвищому рівні, за що їм дуже вдячний

Проходила декілька курсів (Speed Drawing, Web beginning, Illustration beginning), але моїм особистим фаворитом є UX beginning:
Все було дуже зручно і якісно — від швидкого і дуже «по суті» фідбеку куратора, до організації процесу навчання, можливості отримати допомогу і пораду від команди Проджектор. Курсовий проєкт в саме серденько — робили прототип додатку для uklon food. Лекції сподобались трохи менше (але знаю, що їх вже перезаписали і надали доступ до оновленої версії).
Дуже раджу!

Підкажіть, буль ласка, чи хтось проходив курс по 3D animation в Projector? Та чи задоволені ви?

Підкажіть, буль ласка, чи хтось проходив курс по 3D animation в Projector? Та чи задоволені ви?

Проходила з серпня 2023 курс Illustrator Beginning.
Ітак:
1. Якщо ви хочете розуміти на яких типах/стилях робіт будуть зосереджені всі лекції і будуть показані всі приклади та розбір всіх художніх прийомів, то не полініться і подивіться роботи кураторок курсу в соцмережах. Саме на такому відчутті прекрасного буде побудовано весь курс.
На кінці другого місяця в мене вже сіпалося око бачити «прекрасне» в цьому.
Коли показувала приклади друзям та рідним всі питали що це за наркоманія.

2. Я звісно розумію, що Прожектор вважає себе дуже прогресивним, але ставити під сумнів теорію кольору Йоганнеса Іттена це вже дуже сміливий крок. Тим паче, що курс позиціонує себе як курс для ілюстраторів початківців.
А дивлячись на роботи лекторів, їх бажання поговорити про банальність підбору кольору у Дісней викликає сміх...

3. Дозволяють собі брати скріншоти з реальними іменами людей та обговорювати їх позицію щодо власних дизайнерських виробів.
Тобто на лекції по теорії кольору у часі та історії, лектор сидить і закриває власні комплекси та образи, щодо того, що ніхто не зацінив його новий чорний герб Києва. Неймовірно інформативно.

4. Списки літератуи та порад, що почитати, окрім контенту який видає та продає Прожектор, відсутні.
5. Починаючи з другого місяця лекції — це переливання із пустого в порожнє.
Лекція зазвичай складається із 40-35 хвилин, з яких 90% часу лектор намагається щось розказати, на його погляд, про зображення, підібрані виключно на його смак,що дуже часто виглядає як просто пошуки сенсу якого немає.
6. Дуже мало конкретних робочих інструментів базованих на академічних знаннях.
Коли я записувалася на курс, то я хотіла отримати коротку вижимку з академічних знань, тобто інструменти, які можна використовувати у створенні власних ілюстрацій, а отримала лише воду підібрану на свій смак.
7. Завдання домашні у великій кількості, але більшість із них викликає питання «навіщо?»
Просто щоб були, бо не містять ніякого в собі сенсу.
Також домашні роботи дуже часто погано прописані. Наприклад: намалювати п’ять стільців (формат А3)
Потім виявляється, що це не п’ять стільців на одному форматі А3, а п’ять окремих листів А3.
Як на мене прописати це не дуже то й складно, особливо коли ви ведете курс вже не вперше. З урахуванням того, що абсолютно всі домашні завдання потребували уточнення у куратора .

Загалом все мистецтво викладене в цьому курсі це від хіпстерів для хіпстерів.
Якщо я покажу замовнику таку ілюстрацію, з пропозицією відтворити йому те саме, він вирішить що я з’їхала з глузду.
Шкодую про витрачені гроші.
А от маркетинг в них дійсно хороший — продали ж вони мені цей курс і зарекомендували себе як «класну» школу.

Проходив курс Graphic designer beginer в кінці 22, на початку 23 років.
Спочатку наче було цікаво, лектор запевняв, що всіх навчемо дизайну, що це наука і т.д.
Перший дзвоник продзвинів, коли ментор почала дой.. докапуватись по домашкам, вказуючи на прогавини, які ще НЕ розбирали.
Далі я помітив, що на деяких лекціях викладають те, що мало знадобитись в попередньому завданні.
Але повний фініш почався в блоку саме Дизайну. Лектор просто розповідав якусь загальну маячню протягом години, а потім ДЗ. На питання ментора як правильно зрозуміти тему, найчастіше отримував відповідь «подивись на пінтересті підборки». Дуже гарно корисність курсів лектор (на заздалегідь записаних лекціях) описав фразою «якщо ви чогось не знаєте — подивіться роліки на ютьюбі».
На мою претензія щодо якості інформації в лекціях менторка відповіла «Ми перезаписуємо лекції»... дякую, але курс же пройдено. При цьому обіцяного доступу до лекцій протягом року дуже швидко не стало.
Дипломний проєкт прийшовся на лютий 23-го, коли в Одесі світло давали по 2-4 години на добу. Коли Я звернувся до менеджера з питанням як закінчити курс, бо можливості немає від слова зовсім, та відповіла : «домовляйся з менторкою» , а менторка почала морозитись.
Інформація, щодо пошуку клієентів і замовлень виглядала як відверте знущання, яке не враховувало реалії військового стану та рівень наших навичок.
З 16ти людей в групі, що починали навчання, сертифікат отримали 8.

Хочу залишити відгук про курс Graphic Design Scholarship.

Курс вийшов дуже корисний, а процес навчання був продуктивним, цікавим і приємним. Особливо відчувалася підтримка і фідбек від ментора, який допомагав студентам довести свої проєкти до максимального рівня. Цікаві, креативні домашні завдання, завдяки яким вже встигла наповнити своє портфоліо, і дуже класний досвід роботи з реальним замовником. Можливо трохи замало матеріалів саме в лекціях, проте на вебінарах теж покривалося багато питань.
Враження від курсу максимально позитивні, оскільки моє бажання навчатися і розвиватися в дизайні ставало тільки сильнішим. Із мінусів, можливо, хотілося б трохи більше часу на курсовий проєкт :) В цілому все інше супер! Я навіть і не очікувала, що мені буде так комфортно і цікаво навчатися, оскільки вже мала певний досвід з курсами в інших школах, і особливий плюс це звісно взаємодія з ментором та проєкт з реальним замовником.

Я дійсно отримала навички для старту як графічний дизайнер, я зробила цікаві проєкти, мені було дуже комфортно навчатися, хоча іноді це і забирало багато часу і десять ітерацій домашки, проте фінальний результат того вартував. Чудова організація, всі матеріали, паролі, відповіді на запитання, записи і тд і тп завжди надавалися своєчасно.

Ценный [НЕТ] фидбек от анонима с одним сообщением. ЛООООЛ

Мені все дуже сподобалось, як лекції так і спілкування з куратором. Мені дуже сподобався Сергій (куратор), він підводив до рішення, не критикував, тільки посилив бажання надалі розвиватись в професії. Я очікувала що буде ок а вийшло дуже класно.

Ценный [НЕТ] фидбек от анонима с одним сообщением. ЛООООЛ

Що тут казати. Моя карʼєра цифрового дизайнера та дослідника почалася саме завдяки interface design курсу ще 8 років тому. Зараз працюю в великій міжнародній компанії продуктовим дизайнером

-

Python Beginning
Курс дуже потужний і корисний для мене. Це перший курс для мене в IT взагалі і одразу такий насичений. Не думаю що таких курсів багато. Організація на високому рівні. На будь-які питання отримував швидку та зрозумілу відповідь. На курсі сподобалось все, матеріал, складність завдань. Реально треба сидіти і вчитись. Послухати два рази на тиждень лекцію і все — так не вийде пройти курс. Напевно із-за цього нас в кінці лишилось 7). Але в цьому на мій погляд і є цінність курсу. Програма вимагає від тебе залученності, щоб чомусь навчитись. А ми, здається за цим і приходим на курс)
Особливо хотів би відмітити процес курсової роботи. Для мене це був як ще один додатковий курс — багато командної роботи, постійний фідбек і особливо код-ревью. Як на мене код-ревью з точки зору реальної практики дав більше всього, тому що самому складно зрозуміти як писати код правильно. А тут тобі на кожний коміт дають безцінні поради. Це круто)

Projector це, на мій погляд, найпрофесійніші курси на ринку. Я з ними протягом багатьох років і успішно завершила вже багато курсів. Кожен раз це знання, що відповідають ринку і після закінчення, а деколи і під час навчання, одразу використовуються на практиці. Це потужний і швидкий стрибок у кар’єрному зростанні за короткий час. Ви отримуєте чітку, структуровану інформацію без зайвої води. Легко на курсах не буває, бо всі курси розраховані на практику, практику, і ще раз практику. Тому просто послухати та отримати сертифікат не вдасться. Projector завжди націлений на те, щоб дати знання тим, хто дійсно до них прагне і несе відповідальність за кожен виданий сертифікат, адже таким чином випускають кваліфікованих спеціалістів.

Мої враженя від курсу повністю виправдались. Я пішла на курс з бажанням створити класні роботи для свого портфоліо. Портфоліо в мене вже було, але проекти не відображали мене, як дизайнера і були суто под кліентскій запит. Завдяки творчому процесу на курсі та фудбеку від викладача було створено 5 повноціних робіт, котрі імпонують мені та показують мене, як спеціаліста. Дуже вдячна за цей досвід. Я вже думаю над наступним курсом. Не страшно пробувати, страшно — зупинитись та нічого не робити! Я буду рекомендувати цей курс, так як він виправдав моі очикуваня і я залишилась задоволеною

П.с.: Також хотілось би окремо подякувати за лояльність та розуміння ситуаціі з відключенями світла і можливостю все доробити та доздати.

Курс виправдав мої очікування на всі 100%. Культ практики дійсно дає результат. Для початківця після курсу з’являється міні портфоліо, яке буде не соромно показувати, оскільки куратор завжди допомагає все покращити до найменших дрібниць. Особливо хочу відзначити роботу куратора Антона Шмельова, відразу відчутно, що дизайнер компетентний та всебічно розвинутий. Дякую Антону та Projector за цікавий досвід. Культ практики рулить :)

Проходила курс Illustration Beginning,триває три місяці.
Курс повністю виправдав очікування, а також подарував мені важливу звичку малювати щодня. Сподобалось, що курс побудований саме на практиці та комунікації, а не на довгих лекціях без зворотнього зв’язку. Було багато корисної, цікавої домашки, а також, що особисто для мене важливо, багато не токсичного, виваженого фідбеку. Ми проходили курс у складні часи та повністю онлайн. Але це ніяк не вплинуло на якість. Менеджер та ментор були завжди на зв’язку та робили все можливе, щоб курс був корисним та наповненим. Курс побудовано послідовно та виважено — лекції задають напрямок для саморозвитку, що підкріплюється домашніми завданнями, комунікацією з іншими студентами та фідбеком. Мені здається, що орієнування на фідбек є особливістю, яка вирізняє Продж з-поміж інших платформ, які пропонують курси. Курс також включає відеолекції від провідних українських ілюстраторів. Проджектор зростив навколо себе сильне ком’юніті з випускників графічних напрямків, які допомагають один одному, дають поради та просувають український продукт. Все це підштовхує до того, щоб радити курс іншим та записуватися на інші курси від Проджектор.

Курс: Web Design Junior
Ментор: Олександр Кім

Матеріали, подача ментора на лекції та домашні задачі — ОК.
Проте я стикнувся із помітною дискримінацією з боку ментора.

Попри те, що я вів себе активно довгий час, та вкладався на повну. Олександр завертав одну з моїх робіт 4 рази, а дав фідбек лишень на перші правки та останні. У фідбеці на першомих правках він написав, що «це п*здець, більше так не роби», в останніх правках я отримав комент, що «єдиний мій шанс зробити роботу якісно і наздогнати групу — це скопіювати референс», який він прикріпив. Мені було дуже прикро таке чути, від спеціаліста з таким досвідом, це дуже сильно підбило моє бажання робити будь що. Проте я не зупинився і все ж скопіював референс. Після того ментор написав «загалом ок» і тому, як затверджену роботу я закинув у таблицю на фідбек до інших дизайнерів (була така можливість). Через годину хтось, скоріш за все Олександр — видалив мою роботу та моє ім‘я з таблички. Я не отримав свого фідбека.

Наступна ситуація виникла пізніше, з фінальною роботою. Ментор ігнорував мене та ігнорував мої роботи. Я кинув на фідбек у ноушн дві домашки ще кілька тижнів тому, якщо не місяць. Олександр навіть не зайшов у документ. Особисті повідомлення в телеграмі він ігнорує. Спершу навіть не читав, а як нарешті прочитав — не відповів. Я вважаю, що не заслуговую такого ставлення, тому що я заплатив чинемалу суму за курс та багато старався і вважаю, що заслуговував хоча б на якесь підбадьорення та адекватне менторство. Проте все що я отримував — це постійну дискримінацію та ігнор. Я не виконав останню роботу до кінця, тому що я бачив, що Кім не перевірив мої попередні домашні роботи. А бажання кидати роботу на перевірку для такого «фідбеку», у мене зовсім не було. Я поставив у пріоритет навчання в універі, тому що я розчарувався у Саші як менторі. Як в педагогу та наставнику. Це поки найгірший мій досвід, який коли небудь був з онлайн курсами.

Я приймав хороші рішення, я так вважаю і тому я хотів почути хоча б крихту позитивного фідбеку від людини, яка мала б мене заохотити продовжувати. Але максимум, який я отримав — це «загалом ок». Ну, такий получився і курс. «Загалом ок». Але це зовсім не варте тієї ціни, яка була заплачена. І я не тільки про гроші, але й про час та нерви. Після цього курсу я відчуваю себе тільки морально виснаженим, приниженим та демотивованим займатись тим, що приносило мені колись задоволення.

Також, я — єдиний, хто не отримав диплом. Але як іронічно, що мій ментор й досі навіть не перевірив мою домашку.

Я вважаю, що заслуговував на цей диплом. Я старався так само, як і всі інші. Я залишався проактивним до моменту, поки не розчарувався.

Компенсовувати гроші за останній місяць, коли мій ментор мене ігнорував, мені відмовили. Ба більше, звинуватили мене у цьому, тому що я «недостатньо старався». Видасти диплом відмовили так само, бо це «несправедливо до інших студентів». А про те, що мене Олександр ігнорував протягом місяця не згадали. Про те, що мої домашні роботи (й досі) залишились не перевіреними, вони не згадали.
У відповіді на мій лист зі скаргою, де я потребував повернення коштів за останній місяць, або видачу диплому, я отримав дуже цинічну відповідь. Перекинувши відповідальність за їхні помилки на мене, у листі велось про те, що наче ментор давши мені ще час, щоб доздати, пішов на поступки. Це було дуже принизливо і я впевнений, що нічого б з цього не вийшло, адже те, що навіть старіші роботи й досі не перевірені, свідчить про те, що невидача диплому для мене була вирішена заздалегідь.

Підсумовуючи: мені шкода потрачених ресурсів. Не рекомендую цю контору, не рекомендую цей курс, не рекомендую цього ментора.

Закінчила курс Graphic design beginning, це було щось 🙌🏼
менторка Маша Вайнштейн завжди на зв’язку, допомагала та направляла , мотивувала. І в результаті я досягла чудового результату!
Команда Прожектора теж золоті люди, відкриті, на всі питання дають відповідь )
Курс вважаю інтенсивним, присутньо багатооо практики, тому підходить для тих, хто дійсно хоче отримати знання і втримати їх у своїй голові )

Проходила в Projector курс Graphic design beginning. Осталась крайне не довольна! Не стоит своих денег. Возможно мне не повезло с ментором и в других группах все было лучше. Но у меня не было ни помощи, ни поддержки, зато была демотивация от ментора, после общения с которой вообще отпадало всякое желание что либо делать. Хотя графический дизайн мне очень нравится и я продолжу развиваться, но не с Projector!

Не училась тут в оффлайне, но заканчиваю уже второй курс по маркетингу в онлайне. Программа курсов, кураторы и их обратная связь, подача материалов... всегда всё круто!
Несколько друзей закончили курсы по веб и граф дизайну — теперь работают в этих сферах.

А есть отзывы по онлайн курсам? кто-нибудь учился у них на маркетинге?

Всем привет) Кто-то учился там на курсе по копирайтингу? Расскажите о своих впечатлениях!)

Проучился 1 семестр (из двух, по 5-6 месяцев каждый) на курсе по Data Science \ Machine Learning.
Вступительный экзамен был довольно непростой, по алгоритмам и математике, большую часть задач я решил успешно, меня пригласили без последнего очного собеседования, мол и так хорошо справился.
Вдохновленный таким экзаменом, я ожидал, что учеба будет непростой, и что недаром многие хвалят эти курсы, хотя все пишут о дизайне, о около-программерских курсах мало что известно.
В итоге, 2-3 месяца мы потратили на ту базу, без которой сдача вступительного экзамена маловероятна. То есть уровень экзамена был на голову выше. И если задачи по алгоритмам мы все же разобрали во время семестра, математика осталась наполовину нетронутой, хотя там были интересные задачи. Статистику в семестре мы так и не разобрали толком.
Семестр стал интересным под конец, когда темы наконец затронули название курса, к лекторам нет никаких претензий, они знают свое дело хорошо, больше половины материала было полезно для большинства студентов.
Претензия к организаторам: множество занятий было отменено, причем прямо перед самым началом, за полчаса до, когда многие едут на курсы, стоят в пробках, находятся уже на месте и т.д. Бывали моменты, когда не знали, какая тема будет на уроке, четкого плана занятий не было.
Часто было такое, что лектор мог внезапно исчезнуть, по своим делам, вместо него находилась замена, в шоке были как учащиеся, так и новый лектор, который за пару часов до занятия быстро подготовил материал. Из-за отсутствия четкого плана по семестру, многие лекторы повторялись в материале, незначительно, но для 2 часов урока иногда было критично.
Толковые домашки появились под конец семестра, к сожалению, из-за личной загруженности не все удавалось выполнить. В конце семестра должна быть сдача курсовой, за нее все спохватились тоже поздновато.
Курсы очень дорогие, своих денег не стоят. Не рекомендую. Возможно, такие проблемы из-за первого набора на такую специальность, но сам Projector существует не первый год и много организационных проблем можно было решить вовремя.

Всем привет! А кто-нибудь учился на курсах Projector в г. Одессе? Хотелось бы услышать мнение)

Советую. Очень даже. Во первых очень прохаваные преподы, интересные живые уроки, очень крутой директор, свой подход к каждому, постоянная поддержка (можно в любое время суток написать вопрос по дз и не только и тебе ответят моментально). Короче я очень советую именно Одесский прожектор. Если и буду ходить на какие-то курсы — то быстрее всего именно в прожектор

Знакомая проходила один из курсов, осталась крайне довольна. Опять же пошла именно в прожектор по рекомендации успешно практикующего дизайнера.

Сейчас учусь в прожекторе на курсах Основы граф дизайна, если говорить в целом то довольна, опытные преподователи, атмосферное место, сильная группа, но во многом результат и качество зависит не от того что перечислила раннее, а от внутреннего настроя, количество потраченных часов на работу, опыта знания программ, прежде чем идти на курс поймите хватит ли вам времени и сил, нужно и на базовых курсах знать программы (еще до поступления), так работа будет значительно продуктивнее. Многие уходят из-за курсов потому что не успевают выполнять домашние задания. Советую посмотреть «метод котелка» Трегуба перед поступлением на какие либо из курсов.

Я всем новичкам рекомендую идти именно в прожектор, поскольку там одни из самых проработанных курсов

Был одним из первых кто тестировал курс «английский для дизайнеров»

Очень достойное место. Хорошие преподаватели и качественная программа. Сама занималась на веб-дизайне ещё до того как они стали Прожектор. Знакомые ребята искали графического дизайнера и были рады уровню работ ребят после курсов. Все хорошие места и агенства для веб-дизайнера знакомы с прожектор, так что думаю с трудоустройством проблем нет, если конечно как дизайнер человек не бездарь. Там любые курсы не помогут. В общем, очень молодцы и правильно делают правильное дело

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, вы какой именно Прожектор имеете Киевский или Одесский? Благодарю

Підписатись на коментарі