Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Кадастрова карта, як отримати координати ділянки по номеру?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

всім привіт,

Може хтось стикався і може поділитись надбаннями.

Є така от кадастрова карта України — map.land.gov.ua/kadastrova-karta — з цілком відкритими даними про земельні ділянки.

Власне, питання в тому, щоби отримати координати (конфігурацію, весь багатокутник) земельної ділянки, маючи її кадастровий номер.
З того, що вияснив, досліджуючи трафік між браузером і сервером: отримати PNG картінку з ділянкою — можна, отримати призначення і площу окремої ділянки — можна, але як отримати її форму і координати?

Наперед дякую :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Під скажіть як дізнатися по кадастровому номеру хто орендар і на скільки підписаний та зареєстрований договір оренди

прикольно, хоч щось — дає кути ділянки (?) у якихось координатах :)

Видає тільки 4 крайні точки в координатах EPSG:3857 WGS 84 / Pseudo-Mercator. Тут можна конвертнути в звичний EPSG:4326 WGS 84 epsg.io/...​orm#s_srs=3857&t_srs=4326

подскажите, как этим правильно пользоваться, завожу кад.номер с заведомо известными координатами и не наблюдаю сходства, к тому же из всего количества выдает только координаты двух точек как я понял?

Чи має право сусід причинити собі частку землі, яка належить громаді?

ввів кадастровий номер- на карті показало зовсім іншу ділянку в населеному пункті

публічна кадастрова не дає координат. Ідіть на gisfile.com/map/?ukr&cad, там вводьте кадастровий номер. Поставте галочку «Кадастр». Наводьте мишу на кути ділянки. В нижньому лівому кутку пише координати. Неточний спосіб, але безкоштовний

Интересовался когда-то таким вопросом. Для того чтобы получить координаты по кадастровому номеру необходимо быть геологом. Ко всему этому еще и за отдельную плату.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Добрий день! А підкажіть як за кадастровим номером вичислити координати ділянки , щоб її за допомогою навігатора знайти?

З’явився чудовий додаток play.google.com/...​=farm.soft.cadastre&hl=ru, виходь на місцевість, вмикай додаток та визначай межі ділянки.

Про чудовий це ви пожартували ?

Заздрити?, а мені він допомогає у роботі.

Своя програма завжди допомагає автору, інакше б він її не писав :))))

Дякую за зачислення мене до авторства додатку, але нажаль не я, моя система www.soft.farm

Esli navigator v gadjete, to togda do sraki podobnoe opredelenie coordinat. Razve shto prosto naiti dorogu k svoemu uchastku.

Ясно, всім дякую, справдились мої нехороші передчуття.
Векторизувати вручну і бігати по зем відділах — не варіант, це мав би бути онлайн сервіс, де людина, ввівши кадастровий номер, отримала б контури своєї ділянки на карті.
Думка була проста — оскільки контури і так промальовно на тайлах, то значить вони є записані в базі і їх можна отримати через веб сервіс. Карта публічна, а отже в тому, щоби отримати геометрію, нема нічого секретного — двіжок карти і так малює цю геометрію для юзерів.
Але, оскільки це далеко не основний функціонал, щоби з ним так заморочуватись, то будемо шукати інші шляхи.
Всім дякую за допомогу.

Привіт
ти накопав шось?

на жаль ні, не накопав

в принципі, з тих пір я до питання і не вертався, але є підозра, що нічого нового і нема

На протязі минулих пів року зіткнувся з переоформленням земельних ділянок, які дістались в спадок. На старих актах на земельні ділянки було зображено форму і сусіди. В земельному відділі змусили виробляти нову технічну документацію, яку було замовлено в аграрній фірмі. Технічна документація включала в себе купу паперу і диск з електронними даними. Все це було здано в земельний відділ, звідки уже було видано витяг. Згідно з цим витягом і грошовою оційкою(взято в податковій службі) нотаріус видав свідоцтво на право власності, а витяги і старі акти забрав в архів.

Чи були координати і форма ділянки в витязі не знаю, так як в більшості випадків не я ходив по всим цим інстанціям.
В земельному відділі Вам однозначно дадуть відповідь на дане запитання. Можливо простіше зателефонувати туди і вияснити деталі.

Сайт с кадастровой картой геометрию не отдаёт, только тайлы. Если Вам нужны определённые участки, Вы их можете векторизировать(отрисовать) в множестве программных продуктов или онлайн на gisfile.com/layers.htm

По-ходу вам треба або знайти ще якийсь формат, який воно підтримує (пробував json, xml, та ще кілька але ніяк ен реагує), або звернутись до розробників, або гуглити на тему OpenCV ;)

Колись давно була я землевпорядником...)
Наскільки пам’ятаю — карта створювалась лише для ознайомлення. Глянути, хто володіє ділянками поряд, перевірити перед покупкою на кого оформлено право власності, чи відповідає конфігурація тій, яку Вам обіцяли.
Для всього іншого є... мастеркард :) Отут я не шуткую. Треба йти в землевпорядну організацію або відділ землеустрою по місцю знаходження земельної ділянки і замовляти там ці документи. Можливо зараз це навіть зробили безкоштовною послугою, хоча малоймовірно :)
Ще координати, які ви витягнете і які отримаєте описаним методом можуть не збігатись, бо місцева і всеукраїнська системи координат бувають різними і треба мати ключі для переводу однієї в іншу.

Поскольку API закрытый, я рекомендую перехватывать не браузер, а трафик приложений, которые УЖЕ какими-то огородами просекли за какие яйца дёргать. Я бы пробовал начинать с этого
gisfile.com/news.htm?id=934

Підписатись на коментарі