Розробка на R, Shiny (RStudio)

Доброго дня,

Займаюся розробкою на R. Наразі, почав писати інтерфейс на Shiny (для аналітики, обробки даних). Відповідно виникло питання щодо реалізації деяких речей на Shiny.

Можливо порекомендуєте якісь групи, які займаються/обговорюють розробку на R?
Я переважно питання дивлюся на stackoverflow.com. На наших ресурсах посилань не дуже багато знайшов по R.

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Рекомендую канал #lang_r в группе «opendatascience» (ods) на Slack

Я использовала shiny.rstudio.com/gallery, находила то что мне нужно и там же смотрела код.

дякую за інфо. знайоме місце :-)
так там є прикольні приклади. але є певні технічні моменти, які не завжди є в цих прикладах.

Я тут спрашиваю иногда vk.com/rstatistics

дякую

дякую за інфо

Підписатись на коментарі