Розробка на R, Shiny (RStudio)
Доброго дня,
Займаюся розробкою на R. Наразі, почав писати інтерфейс на Shiny (для аналітики, обробки даних). Відповідно виникло питання щодо реалізації деяких речей на Shiny.
Можливо порекомендуєте якісь групи, які займаються/обговорюють розробку на R?
Я переважно питання дивлюся на stackoverflow.com. На наших ресурсах посилань не дуже багато знайшов по R.
7 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівРекомендую канал #lang_r в группе «opendatascience» (ods) на Slack
Я использовала shiny.rstudio.com/gallery, находила то что мне нужно и там же смотрела код.
дякую за інфо. знайоме місце :-)
так там є прикольні приклади. але є певні технічні моменти, які не завжди є в цих прикладах.
Я тут спрашиваю иногда vk.com/rstatistics
дякую
тут
дякую за інфо