Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Laravel/VueJs — девелопери, відгукніться

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

1. Не знайшов в Україні заходів по Laravel/VueJs. Хтось чув про такі?

2. Чи планує хтось їхати на Laracon 2016?

3. Чи розробляє хтось активно на VueJs і якщо так, то чому не Angular/React/other framework?

3. Чи розробляє хтось активно на Laravel і якщо так, то чому не Symfony/Zend/other framework?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Давненько тема підіймалась.. Є якісь апдейти? Групи в Україні? Якщо немає, пропоную зустрітись на пиво, обговорити Laravel в Україні)

Начали использовать Vuejs по причине интеграции его в Spark из коробки. По поводу Laravel сообщества в Киеве, на крайняк Украина у кого есть информация по таким? Возможно, есть желающие организовать «кружок» по интересам? :-)

Привет. Мы используем VueJS в энтерпрайзе. Фреймворк очень хороший и достоен внимания. Думал о проведении презентации на каком-нибудь митапе или конфе. по JS в Киеве. На Ларавеле я пишу личные проекты и было бы здорово послушать о нем в энтерпрайзе 😉

Круто. Думал у нас не используют (не видел ни одной вакансии :-( ).

Фреймворк очень хороший и достоен внимания.
Полностью поддерживаю. Очень проникся, и с большущей радостью сходил бы на презентацию.

Ааааа. «по запросу „Vue“» !== «по запросу „Vue.js“» && // похоже появилось немножко :-)

1. Чисто по Laravel\VueJS в нас нічого немає, принаймні я не чув про такі
2. Дуже дорого туди їхати, а користі на ці гроші можна отримати більше
3. Писав, але не активно
4. Як на мене то він простіше, а коли я починав писати на ньому ~ 3 роки тому він був менше, не такий великий, не такий строгий. І його підходи мені більше підходять, виглядають більш лаконічними.

1. Не знайшов в Україні заходів по Laravel/VueJs. Хтось чув про такі?

у нас більше популярні Yii2 (сугубо снг імхо) і Symfony2 (корпортативні штуки )
в сша зараз ларавель досить круто виріс ( 25 сайт в світі в категоріі программінг www.similarweb.com/...d_electronics/programming )

2. Чи планує хтось їхати на Laracon 2016?
якби за гроші компанії поїхав би )
а так як зараз сам собі директор і прибиральник — ні
3. Чи розробляє хтось активно на VueJs і якщо так, то чому не Angular/React/other framework?
Ні
3. Чи розробляє хтось активно на Laravel і якщо так, то чому не Symfony/Zend/other framework?

Наразі більше 20 проектів на ларавелі зробив
Всі для себе — деякі мають відвідуваність і норм обьем баз і прикольний стек ( appstor.io + суб проекты vsetke.com + країни / photogoroda.com / botsbook.com ітд )

Вся суть Laravel закладена в слогані його

The PHP Framework For Web Artisans
Фреймворк для ремісників

Коли у вас є задача — ось інструмент і у вас буде рішення задачі

Фреймворк ідеально підходить для MVP версій продукту
Має низький час входу — він простий і добра документація
Реально пишеш код швидку і душа радіе — при чому якщо хочется заморочитись — то і тут все є
Підтримує бандли symfony + має купу своїх доповнень і нормальне комюніті

Тобто якщо вам для себе писати проекти-продукти — а з часом ви ще захочете найняти людей і бюджету на супер сенйорів нема — це ваш вибір!

Якщо ви хочете рубіть капусту в аутсорсі на корпоративних проектах — Symfony2 більш підходить

ZF імхо мертвий
Yii2 СНГшний

Що ще? =)

Дякую за комент. Цікаво знати, чи є спільнота Laravel’істів в Україні/екс-СНД.
Symfony2 класна штука, але із-за простоти Laravel5 — не бачу переваг (писав на обох фреймворках).

захочете найняти людей і бюджету на супер сенйорів нема
В цьому мабуть теж щось є ;)
якби за гроші компанії поїхав би )
Так отож. Штука євро за те, щоб пальцем потикати в Евана Ю та Тейлора Оутвела... Але ж дух, який присутній на таких конференціях, самі розумієте :)
Цікаво знати, чи є спільнота Laravel’істів в Україні/екс-СНД.
по СНГ основное комьюнити насколько понимаю тут тусует — laravel.ru/forum .
если же украинского комьюнити нет, то можно попробовать его организовать, чтобы было. ;)
Чи розробляє хтось активно на VueJs і якщо так, то чому не Angular/React/other framework?
пока на нем не разрабатываю, но сам VueJS понравился, и из тех популяпрных js фронтэнд-фреймворков, что я смотрел он мне показался наиболее понятным (возможно благодаря документации к нему).

з.ы. еще понравился RiotJS (он больше как альтернатива реакту).

Хоча напишу не зовсім по темі, але якщо це опитування проводите з метою виявити «чи правильно я вибрав набір технологій, чи не замало народу його використовує», то, як мінімум, для фронтенда по-моєму таки краще обрати Angular 2, бо він не просто зручний JS-фронтенд-фреймворк з хорошою системою тестування — під нього пишуть:
— Material2 — драйвер CSS-стилів, що слідують специфікації Material Design
— angular-cli (генерує шаблони, збирає проекти, запускає задачі і т.д., тобто утиліта для бекенда)

Окрім цього Angular 2 буде оптимізовано для SEO, інтерналізації, мобільних пристроїв, роботи в офлайн-режимі, анімації, prerendering на бекенді і т.д.

Немало важливо що Angular 2 — це проект гугла, тобто це і фінансування, і широке ком’юніті, і т.д.

Для бекенду теж краще вже вибирати не MVC-фреймворки, а REST API-фреймворки. Для себе я вибрав Restify — це фреймворк для роботи з Node.js, взуває по швидкості ExpressJS (самий поширений веб-фреймворк під Node.js).

Опитування було не для «дізнатися, чи правильно вибрав». Вибрав вже давненько і комфортно пишу на ньому. Vue.JS теж цікавлюся дуже, але не писав комерційних рішень поки на ньому.

Ваша думка теж цікава, але це вже питання особистих преференцій. Стосовно швидкості — багато залежить від проекту, реалізації, кривизни/прямоти рук програміста та гарно налаштованого nginx/varnish/redis/etc.

Підписатись на коментарі