Блог-платформа для програмістських тем

Спробував Tumblr. Гарненький, розміщати ссилочки, картинки, цитати і відосики зручно, але воно якесь дуже дивне і там не можна коментувати (!) і немає зв’язку з аудиторією. ЖЖ повільний і не такий зручний як Tumblr для ссилочок і картиночок і я не знаю що треба робити щоб народ читав і коментував дописи про похапе, JavaScript і зарплати програмістів і в мене склалося враження що з таким самим успіхом можна писати просто в текстовий файл у себе на HDD. Мені потрібно щось таке щоб була програмерсько—задротська тусовка яка б реагувала на зібрання 10 посилань на статті в яких пояснюється чому PHP лайно, чому остання частина Resident evil казуальне лайно і т.п. Щоб була аудиторія і спілкування. Щось з більш—менш підходящого це Juick, але він опинився в якомусь такому підвішеному стані невизначеності між життям і смертю як і наші хабрахабри і купа народу перейшла на point.im (крім того і там і там негативно сприймають українську). І аудиторія має бути з СНГ. Досі не розумію як хтось може користуватися Twitter.

Куди поділися теги?! Поверніть їх! Будь ласка.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Робиш свій канал на слаку і обговорюєш, головне щоб народу не було багато, а то такст буде втрачатись в довгій ленті

github pages + static blog generator + hackernews/reddit

Поверніть можливість видаляти коментарі протягом 5 хв.

Судячи з написаного тут і прокоментованого в сусідній темі про «український хабр», ви хочете знайти щось готовеньке, гарненьке, відвідуване та ще й щоб українську мову сприймали нормально. Але з іншого боку кажете, що Markdown — то занадто для написання статті, дайте HTML... Думаю так ви нічого не знайдете.

П.С. Все ж якщо передумаєте і все таки погодитесь використовувати Markdown і скажете що там у вас за помилка видається при вставці тексту, то думаю — це вже початок... В такому разі — велкам, так би мовити.

Ага. Саме так. В ЖЖ дозволено викорситовувати HTML.

Можливо з часом дозволю й HTML, але лише після того, як або сам навчусь як це зробити безпечно, або плагін надійний знайду.

В ЖЖ писати на ІТ теми, це те саме що і на фейсбуці чи ВК — зробити можна, але та платформа не заточена для цього, тому вона не буде зручною.

в яких пояснюється чому PHP лайно
такий сервіс взлетів би

Вон тут рядом украинский хабр строят: dou.ua/forums/topic/17596 :)

Підписатись на коментарі