.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту
×Закрыть

Інтернет-сервіс для вибору та контролю управляючих компаній www.ourhome.in.ua

Зараз в інтернеті є контакти ЖЕКів і дуже не вистачає інформації про управляючі компанії. Знаю по своєму будинку — в людей просто немає інформації про управляючих, щоб мати альтернативу ЖЕКам та можливість вибору.

Ми створили www.ourhome.in.ua — сервіс на якому мешканці багатоквартирних будинків можуть обрати собі управителя за відгуками/рейтингом (як обирають кавярню чи побутову техніку) та в подальшому прозоро впливати на нього, а управителі отримують сайт, рекламуються та продають більше послуг.

Ми волонтери, для мешканців та управителів сервіс є безкоштовним. Плануємо додати більше функціоналу (в тому числі функціонал для ОСББ).

Реєструйтесь, користуйтесь, розкажіть сусідам та друзям, а також знайомим управляючим компаніям.

Напишіть, що потрібно покращити чи реалізувати, що не зручно чи не подобається.

Дякую!

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

По Днепропетровску информация устаревшая: никаких КЖЭПов уже нет. Вместо них создали «Жилсервисы» с номерами от 1 до 3 (может уже и больше).
Думаю вы зря стремитесь побольше набить свой сервис хоть какой-нибудь информацией. Если люди видят, что информация не соответствует действительности, то вашему сервису просто не будут доверять.

Владимир, большое спасибо за коммент и ваш вклад в развитие сервиса! У нас нет бюджета чтобы нанять армию менеджеров которые будут следить за актуальностью информации. Поэтому рассчитываем на вас и таких как вы — людей которым не все равно что будет с их домом, районом, городом и страной.
Планируем добавить возможность для зареганого юзера указать что ЖЕК (компания) закрыта (переименована), что скажите? Как уберечься от вандализма? Готовы ли помогать проекту?

Планируем добавить возможность для зареганого юзера указать что ЖЕК (компания) закрыта (переименована), что скажите?

Скажу, что это правильно.

Про вандализм ничего не знаю.

Чем смогу — помогу.

І з доменом, будь ласка, визначтесь.
Зробіть з www. редірект на без www.

Карта на главной странно себя ведет:
— кликаешь на кластер — ничего не происходит;
— зумишь плюсиком, кликаешь на иконку любого ЖЕКа — тебя зумит обратно назад на всю карту Украины.

над мапою працюємо, зараз пошук працює так: Велика червона кнопка «Знайти свою управляючу компанію» + ввід міста

Не зручний інтерфейс карти, я 3 рази намагався на карті відкрити свій жек, нічо не вийшло, плюнув. хоча я працюю веброзробником більше 5-ти років.

колесом миші кручу на карті, не працює.

над мапою працюємо, зараз пошук працює Велика червона кнопка Знайти свою управляючу компанію + ввід міста

у вас не дуже свіжа інформація.
Наприклад на карті показано, що недалеко від мого дому є ЖЕК. Але його вже майже рік там немає.

можуть бути такі ситуації, ЖЕКи взяті з відкритих джерел. Зараз активно залучаємо до реєстрації приватні управляючі компанії нового зразку (які мають виступити драйверами нового відкритого, прозорого та ефективного ринку обслуговування), а ЖЕКи після 1.07.16 будемо поступово перевіряти та викидати на смітник)))

Подписаться на комментарии