Розробка електронних книг Amazon, Google play

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Привіт, представники спільноти Dou.

Можливо хтось стикався з розробкою електронних кних для amazon (mobi) і google play (apk).

По цих двох форматах є одна не зрозуміла мені річ.

Чи можна у обох сервісах надати безкоштовний доступ до усіх книг, які публікуватиме наш замовник (а вони платні) певним пристроям. Наприклад у нас будуть кастомні планшети зроблені спеціально під цей проект. Тобто чи можна щоб наші планшети, які матимуть якісь певні унікальні ідентифікатори могли вантажити усі книги на халяву, коли інші їх купують?

Знайомий розказував, що такий варіант можливий у google play, але тільки за умови публікації однієї книги двічі (одна платна для всіх, інша безкоштовна для обраних). Як я це розумію то такі маніпуляції проводяться у налаштуванні акаунта в самому google play. Чи є інші варіанти у google play? А от за амазон я не впевнений.

Якщо хтось стикався з подібним буду вдячний за допомогу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

З mobi ви таке наврят чи зробите. А от з awz, можливо і вдастся.
wiki.mobileread.com/wiki/AZW

Проблема в тому, що замовник відкинув azw як варіант формату, і надав чіткий приклад як він хоче щоб було. Тому тільки mobi.

mobi это текстовый стандарт для электронных книжек, что-то типа docx, а apk это обычный архив, который устанавливается андроидом как программа. Возможно ли привязать mobi к избранным устройствам — сомневаюсь, а вот что касается андроида — просто можно в самой программе для чтения обновлять список книг которые можно бесплатно скачать и скачивать через саму программу. Естественно, они должны быть не на гугл плее, а на отдельном сервере.

Я от знайшов такий варіант, як розумію достатньо обмежити доступ всім девайсам до додатку окрім нашаго кастомного планшета. Але питання з’явилось нове. Як додати кастомний планшет у список девайсів google play.
stackoverflow.com/...p-to-specific-device-make

Как добавить я не знаю, возможно достаточно просто будет один раз с такого устройство авторизироваться в гугле и оно попадёт в список поддерживаемых устройств. Даже если вы как-то добавите ваше устройство в плей маркет, то возникает другая проблема — как не избранные пользователи будут находить книги на гугл плее если у них фактически будет не поддерживаемое устройство? Я сильно сомневаюсь что ваш клиент согласиться на то, что бы исключить такой рынок сбыта как гугл плей. Поэтому я всё таки буду придерживаться своего предыдущего совета — на уровне прошивки (предустановленной программы) реализовать «магазин электронных книг», который будет крутиться на отдельном сервере и предоставлять бесплатный доступ только для владельцев планшетов (через реализацию фактического доступа к отдельному серверу), а на гугл плее, амазоне, озоне или любой другой площадке просто будут продаваться эти же книги за деньги.

как не избранные пользователи будут находить книги на гугл плее если у них фактически будет не поддерживаемое устройство?
Клієнт пропонував завантажувати дві версії книг. Одну загально доступну, яка буде за гроші для всіх користувачів і матиме картинки високої якості. Інша книга мала б бути для кастомних планшетів тільки зі зжатими картинками, щоб займати поменше місця і ця книга вже була б безкоштовною.

Підписатись на коментарі