Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!
×Закрыть

2 cтипендії від Cypress — для “Internet of Things” НУ ЛП

В цьому році Cypress надає 2 стипендії для студентів бакалаврської програми «Internet of Things» — нової навчальної програми Львівської Політехніки. Компанія Cypress брала участь у розробці цієї програми.

Стипендія включає:
1.Повне покриття оплати за навчання на бакалаврській програмі «Інтернет речей» протягом усіх чотирьох років навчання;
2.Можливість стажування та отримання досвіду роботи у провідних ІТ-компаніях Львова.

Детальніше:
iot.lviv.ua/...yment-by-lviv-it-cluster
itcluster.lviv.ua/...zhe-maye-pyat-sty-pendij

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

І тут кафедра ЕОМ всплакнула :)

Не зовсім зрозуміло для чого такі стипендії потрібні. Людина що підходить під ваші критерії не може поступити на навчання в Політех? Чи ота ваша бакалаврська программа виключно платна?

Людина що підходить під ваші критерії не може поступити на навчання в Політех?
звичайно що може.
Не зовсім зрозуміло для чого такі стипендії потрібні.
«окрім 25-ти державних стипендій, завдяки сприянню компаній Кластеру, п’ятеро вступників матимуть можливість отримати недержавні стипендії.»
20 студентів будуть мати державні стипендії, а 5 студентів (із 25) будуть отримувати державну стипендію + недержавну ( від Lviv IT Cluster ).

5 студентів матимуть можливість мати 2 стипендії, по моєму це позитивно.
В коментарях бачу чомусь тільки негатив.

Стипендія включає:
1.Повне покриття оплати за навчання на бакалаврській програмі «Інтернет речей» протягом усіх чотирьох років навчання;

тоді я щось не розумію про яку вартість навчання іде мова, якщо студент і так вчитья на державному відділенні? Бабла йому компанія відсипе за хороше навчання в еквіваленті, про то мова? Тоді дійсно позитивно.

тоді я щось не розумію про яку вартість навчання іде мова, якщо студент і так вчитья на державному відділенні?
спочатку ця програма була повністю платною:
life.pravda.com.ua/...nology/2016/05/23/212722
потім:

«Бакалаврська програма Львівської Політехніки „Інтернет речей“ отримала 30 стипендій. Як стало відомо, Міністерство освіти прийняло рішення про виділення 25-ти бюджетних місць. Ще три стипендії надає Lviv IT Cluster та дві — компанія Cypress Semiconductor.»
iot.lviv.ua/...30-студентів-програми-ін

«Успішних абітурієнтів запросять на співбесіду, яка відбудеться у перший тиждень серпня. На програмі 50 навчальних місць, тому радимо абітурієнтам поспішати та подавати документи на програму якнайшвидше.» — тобто 30 студентів будуть мати стипендію, а 20 будуть вчитись на платній формі навчання.
iot.lviv.ua/...ьні-стипендії-на-бакалав

Тоді це дійсно щось дивне.
ІМХО Ті люди, які зможуть виконити вимоги для отримання тих стипендій — зможуть і просто поступити на бюджетне навчання. І не преживати кожної сессії чи вони набрали ті 90 балів рейтингу чи ні, а то доречі не так вже й просто.

Ви відправите найкращих студентів не на бюджетні місця а на стипендію від компаній? А їм то треба? Напраклад що буде якщо за рік компанії передумають що до фінансування тих стипендій. Наприклад, якщо знову виявиться що Gen-X was late for market and it’s everybody’s fault?

Чи ви думаэте що зберете на ту программу группу де 30 студентів будуть спроможні аж так вчитись? Звісно було б добре, але хто ж тоді вчитиметься на всіх інших вакультетах та напрямках підготовки?

Яи можливо я чогось не розумію в росподілі тих бюджетних — платних місць?

Я просто поширив новину, що є ще додаткових 5 місць із стипеніями. Як це відбувається і як все юридично зроблено я не знаю.

Бабла йому компанія відсипе за хороше навчання в еквіваленті, про то мова?
так

25-ьом стипендії платитиме держава,
3-ьом — Lviv IT Cluster
2-м — Cypress
20 — будуть вчитись на платній формі навчання.

itcluster.lviv.ua/...si-chekaye-abituriyentiv

Очень глупые условия, буквально промах по рынку. Почему так: государственная программа среднего образования не рассчитана дать образование. Она рассчитана вырастить послушное зомби, выполняющее тупые задания, независимо от степени идиотизма, плюс своевременная сдача денег в фонды.

Иначе говоря, те кто решился отступить от школьной программы и потратить время на получение более ценных знаний и опыта — наверняка получат балл ЗНО меньше, из-за более узкой специализации их знаний.

Потому, если действительно нужно снять сливки рынка, требования по ЗНО нужно опустить до того уровня, на который сдаст ВЫПУСКНИК ВУЗа. То есть не отсекать тех, кто не гонится за бесполезными знаниями. А вот глупых зубрил от умных учеников — отсеять на собеседовании. И разумеется взяточников (не забывайте в какой стране находитесь).

При текущих условиях вы наверняка будете не в восторге от того контингента, который соберётся для собеседования. И всё потому, что доверяете глупой системе образования, и ещё глупому министерству, выбирать для вас людей.

IMHO лучше вообще проигнорить ЗНО и сразу начать собеседовать. Да, больше времени потратится процентов на 50. Но зато точно будете знать, что выбрали не кого попало. Те же, кому это не нужно — попросту не придут.

При текущих условиях вы наверняка будете не в восторге от того контингента, который соберётся для собеседования.

Існує фільтрація до співбесіди, із присланого резюме і кількахвилинної розмови можна зробити певні висновки про людину, і якщо ці висновки не позитивні, на співбесіду така людина не потрапить.

«Lviv IT Cluster підтримує талановитих студентів програми „Інтернету речей“. Тому окрім 25-ти державних стипендій, завдяки сприянню компаній Кластеру, п’ятеро вступників матимуть можливість отримати недержавні стипендії. »

Я вважаю що 5 додаткових стипендій для студентів це мотивуючий фактор, враховуючи те що цю стипендію можна втратити:

студент чи студентка може отримувати стипендію на кожен наступний рік навчання за наступних умов:

Середній бал за поточний навчальний рік має бути більше/рівно 90/100 і за умови неотримання талону на перездачу заліку чи екзамену (окрім поважних причин);
В окремих випадках (середній бал здачі заліків та іспитів менше 85 у певному семестрі, здача заліку чи іспиту на негативну оцінку (менш ніж 60 балів зі 100) студент чи студентка можуть бути позбавлені можливості отримувати стипендію.
Якщо студент чи студентка не зуміє виконати вищевказані вимоги, то втрачає можливість отримувати стипендію.

Ви не маєте нічого доводити, правила встановлюєте ви. Але факт, що бюрократичні фільтри виконають свою бюрократичну роль і принесуть виключно бюрократичний результат. Незалежно від краси бюрократичної казки, результат бюрократії завжди той самий: безпомилкова імітація, з мінімізацією користі.

Тобто, застосували фільтри які найбільш показові, замість тих які дійсно працюють. Одне можу сказати напевне: генератор випадкових чисел дасть результат кращий, аніж така фільтрація.

PS. Фактор що стипендію можна втратити насправді є демотивуючим. Не заздрю дійсно талановитим людям, які спробують на щось сподіватися, не розуміючи як насправді працює бюрократичний відбір, і що насправді потрібно робити щоб «сподобатись» системі.

Мушу констатувати, що Cypress програв Україну за власними ж правилами. Бо бюрократичні традиції цієї країни значно більше розвинені, і років на 40 попереду на шляху до повної деградації.

Був я якось раз в Cypress на співбесіді. Вакансія — .NET WPF, я туди прийшов будучи свято впевненим в позитивному результаті (по крайній мірі технічної частини).
Я в свому житті ще ніколи так не помилявся :)
В реальності мене дуже довго і болюче пісочили за те що в мене в резюме згадується сішка, WinAPI і тому подібні речі. Так, з голови сигнатури функцій я не пригадаю, і нюанси створення нових вікон в Windows я теж без MSDN не знаю, але ж я не на C/WinAPI прийшов — сішний код мені зазвичай читати треба, рідше — дебажити, ще рідше — писати (це коли треба щось специфічне зробити що дотнет «нісмагла»). І тут в мене ніяких проблем ніколи не було.
І як вишенька на тортику — питання по напівпровідниках.

Питання власне по профілю були десь в кінці списку і то, судячи по реакції інтерв’ювера, в нюансах дотнету він розбирався значно гірше ніж в сішці.
Ну і ще натовп народу на співбесіді який сидить там з неясною метою.

Як резюме — найгірша співбесіда в моїй кар’єрі.

А ви тут бісер сипете :)

Залізо в них непогане. А от бюрократи — ідеальні (з точки зору бюрократії). Інша точка зору не існує, бо це інший всесвіт. Людей там також нема, є талановиті показники.

А от бюрократи — ідеальні (з точки зору бюрократії). Інша точка зору не існує, бо це інший всесвіт. Людей там також нема, є талановиті показники.

Звідки такі висновки?

Ви хочете, щоб я вказав показник бюрократичності, за яким ваші бюрократи не ідеальні? Нема таких! Тому я навіть не сумніваюся, що мета буде досягнута. Тобто, ритуал буде виконаний бездоганно. А хіба може бути інакше — все ж підготовлено, все прописано, все передбачено.

От якби уявити, що могло б... але це вже інший всесвіт. Неправильний.

Інша точка зору не існує, бо це інший всесвіт. Людей там також нема, є талановиті показники.
мені цікава відповідь на це твердження.

Подписаться на комментарии