PHP fwdays conference — Symfony, MongoDB, Yii, Mutation Testing and more, Kyiv, June 1
×Закрыть

Поділіться досвідом написання запиту про фінансову допомогу Coursera

Доброго часу доби, нещодавно розпочався новий курс в спеціалізації Machine learning, від Вашингтонського університету, на цей раз за проходження завдань просять доплатити. На жаль такими фінансами на разі не володію, тому збираюсь написати запит на стипендію. Буду вдячний за будь які поради: на якій мові писати, на що звернути увагу и.т.д

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сейчас понял что когда получаешь финансовую помощь то это только на 1 курс, на 1 месяц, а если хочешь освоить специальность то таких 9 по сути, то есть получив финансовую помощь по 1 курсу, остальные 8 нужно проплатить правильно?(9 это в моем случае)

Когда несколько лет назад проходил, то за специализацию нужно было отправлять столько писем с аргументацией о предоставлении помощи, сколько было курсов в ней.

Столкнулся с тем что финансовая помощь доступна только для первого курса с специальности, и кстати вы писали каждый раз разное письмо? Или можно одно и тоже?

Привет, если проходишь курс на основе финансовой помощи то в конце получаешь сертификат как все?
Или кто получает financial aid вовсе не получают сертификат?

А я вот припоминаю, что платить нужно было за сертификат отдельно. Если не хочешь сертификат, то не плати.

Чи потрібно повертати гроші? І за яких умов?

Подавав і успішно отримував financial aid для 8 курсів (2 спеціалізації, не враховуючи capstone projects).

на якій мові писати
Звичайно ж, англійській — інакше з 100% ймовірністю рев’юверу доведеться проводити Ваш текст через перекладач.
на що звернути увагу
В усіх моїх запитах 1 секція — простий опис фінансового становища (університетська стипендія, переведена в $/рік :D), 2 секція — 3-4 речення про мотивацію, 3 секція — яким чином я буду зі свого боку допомагати курсу (якісно проводити peer reviews, відповідати на форумні запитання і т. д.). Ніяких проблем з відмовою ще не було.

Ще можна перекласти 25k слів на www.coursera.org/about/translate (це ~30-60% курсу) і гарантовано отримати ваучер на проходження одного курсу — в подальшому я збираюсь отримувати сертифікати саме через переклад, бо це значно менш «халявний» спосіб (:

Дуже дякую за корисні поради, про другу можливість я навіть не знав =)

А у них є опція «стипендія», чи ви збираєтесь «клянчити»? =)

Я не зовсім зрозумів запитання. Я мав на увазі опцію фінансової допомоги коли coursera, як я розумію, оплачує курс для студентів які не можуть собі це дозволити.
Не розумію до чого тут вислів «клянчити», можливо для мідла 80 usd, не є серйозною сумою, але для мене це на жаль не так.

Я якраз і питав про те, чи є у них спец програма для студентів, які не можуть заплатити за свій курс. Якщо у них такої програми немає, то це буде називатись саме «клянчити», бо те що у вас немає тих грошей — зовсім не означає, що вам хтось зобов’язаний давати щось безкоштовно.

Тобто ви вважали що якщо в них не було б цієї програми, я б написав лист особисто Эндрю Ын-у.
Якийсь дивний хід мислення.

Нічого дивного, я вас не знаю, а у нас є різні люди, серед них вистачає й тих хто на шару все хоче отримати. Якщо ви не такий — респект.

можливо для мідла 80 usd, не є серйозною сумою, але для мене це на жаль не так.

Там пререквизиты курса такие, что ты уже должен работать и получать деньги, иначе весь этот курс до одного места

Подписаться на комментарии