Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Краудфандинг на хакерспейс для підлітків

Вітаю, друзі!

Маю надію, що більшість розуміє суть визначення «хакерспейс» та навіщо він потрібен. Зараз я з командою GoITeens запускаємо перший такий простір спеціально для підлітків в Києві. Звичайно, такі місця вже є, тим більше в столиці. Власне, я допомагав запускати izolab у Києві у 2015 році. Але підлітки — це не дорослі, їх не можна просто запустити в майстерню і дати інструменти. Їх необхідно навчати та мотивувати. Для цього необхідні спеціалісти і практики. Тому складно ефективно запускати схожі проекти у школах, принаймні зараз. Ми, в свою чергу, хочемо зробити це правильно.

Ми запустили краудфандинг на Спільнокошті.
Там можна знайти опис проекту, а в блогах нижче — детальний бюджет. Якщо виникнуть питання — буду радий відповісти на будь-які.

В свою чергу, ми повністю відремонтували приміщення, провели електрику, інтернет і т.д. Зараз — це просто порожня аудиторія для зайнять. Зі свого боку ми також обіцяємо експертів, які зможуть ділитись досвідом з підлітками.

І ми потребуємо вашої допомоги. Фінансова, інформаційна, можливо в вас є непотрібний інструмент або обладнання або ви самі хочете поділитись досвідом з підлітками.

Проект не є комерційним. По суті, це відкрита майстерня для всіх бажаючих з фокусом на освіту підлітків.

На сьогоднішній день зібрано 23% і до кінця кампанії залишилось менше половини сроку.

Буду радий будь-якій підтримці і з радістю відповім на будь-яке питання.

Допомогти фінансово можна тут:
biggggidea.com/project/factory_hackerspace

Дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі