×

Податок на нерухомість для фіз. осіб

На початку року був кіпіш шо треба буде платити податок за хату більше 60кв. І от пройшло вже перше липня, хоч комусь податкова прислала то «повідомлення-рішення» за яким до 28 серпня треба заплатити?

7). Порядок нарахування та терміни сплати податку не змінилися:
— фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за 2015 рік (за ставками та з пільгами, які діяли у 2015 році) на підставі податкових повідомлень-рішень, які надсилатимуться контролюючими органами до 1 липня 2016 року. За новими ставками, які почали діяти з 2016 року, податок сплачуватимуться фізичними особами починаючи з 2017 року;
Источник: domik.ua

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Бамп питанню. Листів не було, в кабінеті платника пусто (тільки є податок на землю).

Непокоїть що у випадку несплати там немаленька така пеня.

Так це кожна особа яка має свою частку квартири а їх є 3 особи,, має заплатити Суму 271гр25 коп,??

Археолог 🕵️‍♂️

Доброго дня! Можете підказати чи можна завантажити квитанції про оплату земельного податку за певний період, зареєструвавшись в онлайн кабінеті ДФС (не ФОП)?

Зашёл в «Електронний кабінет платника податків» на cabinet.sfs.gov.ua и удивился, что на мне висит Недоїмка 154,69грн. по «ПОДАТОК НА НЕРУХМАЙНО,ВIДМIННЕ ВIД ЗЕМ ДIЛЯНКИ, СПЛАЧЕНИЙ ФIЗ ОСОБ,ЯКI Є ВЛАСН ОБ’ЄКТIВ ЖИТЛОВ НЕРУХ» И это при одной зарегистриовааной квартире в 70кв.м. Дата операции 31.12.2016. Писем никаких не приходило. Интересно, сколько таких нас.

что нажимать то? чтоб проверить
UPDATE: a, там надо в кабинет заходить с ключем. Нету такого, далеко идти

Стан розрахунків з бюджетом.
С ключём. У меня ключ от Приватбанка. С сайта Привата его можно получить за 5 мин бесплатно, если вы клиент банка (даже не предпрениматель)

Прислали недавнее ещё одно письмо-решение с налоговой о начислении налога с бюджетной классификаций 18010200: «податок на нерухмайно,вiдмiнне вiд зем дiлянки, сплачений фiз особ,якi є власн об’єктiв житлов нерух» . Позвонил в ГУ ДФС Киева по поводу налога. Вежливо ткнули на статью налогового кодекса.
" 266.4.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи — платника податку, зменшується:
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості — на 60 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості — на 120 кв. метрів;
в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), — на 180 кв. метрів."

Сказали, что если не платить или даже не брать заказное письмо, то налог и пеня всё равно будет начислятся.

Начислили и прислали моей маме налог. Но после разборок, оказалось, что ошибочно. Как всегда, государство пытается поиметь с тебя. А если не получается , то даже не извинится. Может кто подскажет: сейчас я плачу налог за недвижимость, как ЧП имеющий (формально) рабочее место в квартире, где прописан (так, наверное, у большинства). Если поменять «рабочее» место , пример, квартира рядом и не твоя. То нужно ли платить налог на недвижимость (ведь недвижимость уже не твоя)?

Кстати можно поменять место осущетсвления хоз. деятельности на город. Т.е. просто на Киев, например.

Якщо в квартирі >60м кв. проживає більше однієї людини, припустимо 5, то також має приходити?

Так, повідомлення прийшло рекомендованим листом.

Мені прийшло повідомлення рекомендованим листом. Маю 60 днів до сплати з моменту отримання цього повідомлення. Суму порахували правильно. Можна сплатити через сервіс Портмоне, що й зроблю найближчим часом.
Питав у друзів та знайомих чи отримували вони таке повідомлення, то я ледь не єдиний, хто його отримав.

у нас три реестра недвижимости, и налог пока осиливают натянуть на сараи только из одного из сих реестров
но не туда повернули законодатели
надобно было айти-налог вводить
на сыры, зеркалки и велосипедные штаны

Нужно смотреть не на эту фразу

на підставі податкових повідомлень-рішень, які надсилатимуться контролюючими органами
, а на ответственность, которую несёт физлицо за несвоечастную оплату и зависит ли эта ответственность от действий налоговой.

Собственно, вот и ответ на вопрос, но я думаю неприятные прецеденты будут

будуть. потім замучаєшься ім доводити що вони самі помилилися і не надіслали то

так а че, мне как — то штраф не присылали за превышение. А потом сразу судовые исполнители позвонили. 2 счетчика. Может в этом задумка?

Там такие копейки что ппц, я считал кейсы как для 70 кв.м. так и для 300 кв.м.

похоже нет тут никого с квартирои > 60метров

Звонил в налоговую, были не рады, но проверили в базе. По моему коду ИНН тупо еще ничего не начислено. Мол проходите с документами на квартиру в налоговую (по месту регистрации собственника) для сверки. Непонятно будут ли ждать возрастания задолженности и потом отдавать ее коллекторам.

2 года назад отвозил в налоговую копии документов на квартиру для сверки. На следующей неделе планирую забрать расчет за 2015 год.

Так в этом году буду платить третий раз уже.

а сами не шлют? Мне бы хватило номера счетa (в принципе даже нашел реквизиты) и перечислить туда гривен 500... Так нет же, ехать :(

Я не получал по почте. Бухгалтер сказала, что лучше самому подъехать в налоговую.

а можете показать пример назначения платежа, убрав личные данные? там типа *101;INN;chto-to;;;;;;;;;
Из дому дошлю реквизиты, что нашел на саите наловои

*;101;INN;18010201; податок на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельноi дiлянки, сплачений фiз. особами. ФОП Петров Иван Петрович. Без ПДВ.

спасибо.

А вы платили как ФОП получается.
Интересно, как для собственника квартиры без ФОП в неи.

ну И узнать что такоe

18010201

Да, ФОП на едином налоге (3-я группа).
Про 18010201 надо у бухгалтера уточнить.

Это какие-то коды:
(buhgalter911.com/...aspx?g=posts&t=26748&p=16)
18010101: Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості
18010201: Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

оно, спасибо

на сайте казначейства по месту регистарции и в зависимости от СПД или нет
примерно такЖ
для «юриков»
18010ххх Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості
18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

для «физиков»
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості
18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

Свидетельство про право собственности на квартиру + технический паспорт.

Підписатись на коментарі