×

Підтримка українського контенту

В топіку про українізацію ЛінкедІну було багато коментаторів, які писали, що з радістю підтримали б український контент. Оскільки моя професія передбачає неабиякі пошукові здібності, я трошки пройшовся нашими інтернетами і наскуб невеликий списочок тих творців українського контенту, які потребують підтримки.

Нижче перелічені спільноти, які творять або популяризують український контент. Посилання дані на сторінки, за якими ви можете їх підтримати, а не на їх головні. Перераховані саме ті спільноти, які потребують допомоги.

Актуально для всіх, хто хоче, але не знає як підтримати український контент.

UAteam (озвучували серіали «Гра престолів», «Доктор Хаус», «Межа», «І мерці підуть», «Цілком таємно» та інші): uateam.tv/help-us

Гуртом (озвучка всього, що ще не озвучено українською, і поширення того, що вже озвучено): www.hurtom.com/portal/donate

НеЗупиняйПродакшн (озвучували серіали «Людина у високому замку», «Справжній детектив», «Американська історія злочинів»): www.facebook.com/...​590755316/?type=3&theater

Струґачка (озвучували «11.22.63», «Сім’янин/Ґріффіни»): strugachka.com.ua/#to142

PlayUA (українізація ігор Metro Last Light Redux, Metro 2033 Redux, Baldur’s Gate: Enhanced Edition, The Stanley Parable, а також виробництва Valve): playua.net/dopomogty-proektu

Є! Радіо (українська музична інтернет-радіостанція, що транслює «справжню українську музику». В ефір входять пісні виключно української мовою): www.facebook.com/ERadio.UA

РОКРАДІО (рок українською мовою): rockradio.com.ua (вкладка РЕКЛАМА & HELP)

Тексти (портал новин, аналітики, журналістських розслідувань): texty.org.ua/mod/pages/donate.php

The Ukrainians (онлайн-журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність): theukrainians.org/donate

Новинарня (портал новин, заснований ветераном АТО Дмитром Лиховієм, що 23 роки працював редактором газети «Україна молода»): novynarnia.com/pidtrimati-sayt

Янко Гортало (віршики, пісеньки, навчальні мульти для дітей): yankogortalo.com/pidtrimka.html

Історична правда (дослідження з історії України): www.facebook.com/...​da/posts/1051149618230377

Безкоштовні курси української мови: movaua.org.ua/?page_id=892

Мова — ДНК нації (освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови): ukr-mova.in.ua/dopomoga-proektu

Cultprostir (онлайн-платформа cultprostir.ua, серія проектів Cultprostir HUB, мультимедійна енциклопедія «Ukraine. The Best» і безліч інших ініціатив): biggggidea.com/...​jn-platforma-cultprostir

Комубук (перша українська платформа краудпаблішингу): komubook.com.ua/support-us

Двоколісні хроніки (репортаж з подорожей світом на велосипедах у виконанні української подружньої пари — www.youtube.com/...​/UCIHkmNkkqHkqbKwcZbjIF0Q ): folknery.com/...​omogti-proektam-folkneriv

lang-uk (проект, метою якого є покращення комп’ютерної обробки україномовних текстів): github.com/...​io/blob/master/support.md

Molfar project (це другий етап початку реформування організації надання медичної допомоги воїнам України): molfar.org/...​iaty-uchast/pozhertvuvaty

Агенти змін (осучаснення київського метрополітену): a3.kyiv.ua/donate

Звісно, що список неповний. Тому, якщо знаєте ще якісь схожі проекти, то пишіть в коментарях: буду додавати до списку.

Ну і, звісно ж, let the srach begin ;) Хоча, здавалося б, приводу для нього немає, але тут же айтішники домують, то вони знайдуть можливість хіба ні?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному7
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Безкоштовний курс Тестування ПЗ Українською (100 відео)
www.youtube.com/...​/UCVp19wIb16u8fjP3jgewBYA

Мій син в свої 6 теж захотів стати ютубером. Кому не важко, підтримайте: youtu.be/aSV0lY6jHvQ

Patreon проекту про видатного поета Василя Симоненка
www.patreon.com/symonenko

Зібрав українських творців з Patreon разом:

mvfwd.gitlab.io/patreon

Теж саме що і у Andy Nim, але трохи зручніше.

У Вас ще наче менше творців ніж тут
uaapps.github.io/patreon/
чи тут
www.patreon.com/svoloshyn/creators

Дякую, виправив. Було 73 записи, стало 188.

Оновив, тепер всього 211 записів

Зібрав українських творців з Patreon разом:
uaapps.github.io/patreon/

Оновив дані — 226 творців.
Кому зручно у вигляді Android застосунку — посилання у меню.
Кожен запис веде на офіційну сторінку на патреоні.
Сортування від тих хто заробляє найменше. Хто приховав доходи або має нуль, ті у самому кінці.
Зверху можна відфільтрувати за категорією.

«Імені ТГ Шевченка» — дуже класний ютуб-канал про історію україни, здивувався що його тут немає:
www.patreon.com/imtgsh
www.youtube.com/...​/UC1Q2MLy0DEswY-1ZheTcYig

Не знаю, наскільки вони _потребують_ підримки, але якщо подобається чому б не підтримати

Громадське радіо запустило Patreon
https://hromadske.radio/news/2021/04/30/hromads-ke-radio-zapustylo-patreon
www.patreon.com/Hromadske_Radio

„Букви” відмовилися від російськомовної версії сайту та запустили Patreon
detector.media/...​ytu-ta-zapustyly-patreon
www.patreon.com/Bykvu

Сравнил показатели на фейсбук и патреон для 50 украинских сообществ (таблица, графики):
— в среднем сообщество с 7.5 тыс подписчиков в фейсбук может при 43 патронах собирать на патреоне $200 донатов в месяц (по $4.75 с патрона)
— всего ~8.6 тыс человек донатят ~31k USD в месяц (по $3.6 на патрона)
— всего ~1.3 млн подписчиков в фейсбуке (из них 0.65% донатят на патреон)

Плюсы Patreon:
— Удобная подписка на регулярные ежемесячные платежи
— Единый интерфейс для всех участников, простота управления подписками (все в одном месте, передумали — легко отписались)
— Легко делиться ссылкой, распространять
— Глобальный сервис, нет локальных ограничений (например, аудитория)

Минусы Patreon:
— Высокая маржа 10-17% в зависимости от плана
— Сложности с выводом средств на счета в Украине

«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру на Патреоні:
lyuk.media/donate
www.patreon.com/lyukmedia

Скільки заробляють українські Youtube-блогери на Патреоні
tokar.ua/read/43837

Привіт! рекомендую канал наукової тематики Пітятко:
youtu.be/...​leKzz1HHGtAjRCg_vFoTrcZzq

будемо раді вашим відгукам та рекомендаціям!

о, Тексти нарешті пішли на Патреон

«Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. »
«Проект здійснено за підтримки „Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні“, яку виконує Міжнародний фонд „Відродження“»
«TEXTY.ORG.UA — незалежне видання»

У мєня всьо

Ось ще стипендії до 120 тис. грн. для відеоблогерів від Міжнародного фонду «Відродження»
www.irf.ua/...​nogo-fondu-vidrodzhennya

підтримка — це не означає залежність від когось :) Я на Патреоні багатьох творців українського контенту підтримував донедавна (і планую до цього повернутися), але вони з не ставали від цього залежними від мене.

Відро імені Сороса підтримує лише найлютішу мразоту. Бувають поодинокі разові виключення, які лише підкреслюють правило.

яку ж таку найлютішу мразоту підтримує фонд Відродження імені Сороса в Україні? Я не в курсі. Мені правда цікаво.

Підтримайте медіум блог про статистику, NLP та медіа українською:

Ковід-19 інсайт, індекс Доу-Джонса та згадки Італії в ЗМІ
medium.com/...​італії-в-змі-819ecd118f54

Лід (lede): заходи проти перевантаження інформацією.
medium.com/...​-інформацією-3d08eb48322b

Поширення Ковід-19 на рівні муніципалітетів Італії
medium.com/...​тетів-італії-486033bf57d0

Привіт! Маємо канал на велотематику та подорожі) знімаємо якісно, цікаво, з душею)
www.youtube.com/...​/UChusR8sskAxOLWz5didQ9yg

підписався :) Подивлюся відосики :) Дякую за український контент!

поширив по спільнотах і у себе на сторінці! Дякую :)

Проєкт «Книги, що говорять» — озвучення аудіокниг шкільної програми для дітей з порушеннями зору
biggggidea.com/...​oekt-knigi-scho-govoryat

Вже понад три роки ми в Na chasi розповідаємо вам добрі новини, а не шукаємо зраду, хоча могли б збирати нескінченний трафік на скандалах, корупції, трагедіях та катастрофах. 🤦

🎂24 квітня ми святкуємо третій День народження проєкту і закликаємо вас підтримати наше видання.

nachasi.com/donate

Telegraf.Design запускає краудфандинг-кампанію для відновлення роботи
telegraf.design/...​dlya-vidnovlennya-roboty
www.patreon.com/telegrafdesign

Lustrum, це онлайн-журнал пояснювальної журналістики на Patreon
www.facebook.com/...​/1713906582083202/?type=3
www.patreon.com/lustrum

всі мігрували на Патреон, як бачу )))

Так, десь кожного тижня помічаю новий проект там. У моєму списку вже 88 проектів:
www.patreon.com/svoloshyn/creators

Іван Шихат-Саркісов (відео українською: про роботів, програмування, мейкерство, LEGO) на Patreon:
www.patreon.com/learningtogetherua

LiRoom, Медіа про нову українську музику на Patreon
www.facebook.com/...​om/posts/2809408285808150
www.patreon.com/liroom

Vertigo, сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому на Patreon
vertigo.com.ua/donation
www.patreon.com/vertigoUA

Prometheus збирає 1 000 000 гривень
prometheus.org.ua/donate

Підтримати роботу редакції Конотоп.Сity можна на Patreon. Як це зробити та навіщо
konotop.city/...​ak-ce-zrobiti-ta-navischo
www.patreon.com/konotopcity

ЦУКР — онлайн-журнал, що розповідає про людей та речі, які роблять Суми місцем сили на Patreon:
www.patreon.com/cukr

о, прикольно. Реально багато творців пішло на Патреон. Це добре.

Джарвіс — асистент з вибору фільмів з українським дубляжем на Patreon
www.facebook.com/...​449414962/?type=3&theater
www.patreon.com/jarvis_net_ua/overview

Kyiv Dictionary запустили свою сторінку на сервісі „Patreon”:
https://www.facebook.com/kyivdictionary/photos/a.388078275002744/698335323977036/?type=3
www.patreon.com/kyivdictionary/

о, я про таких і не знав :)

ТОП-10 україномовних ресурсів, які треба підтримати на Patreon
tokar.ua/read/35118

зі Скрипіним у мене якось не складається :) Але комусь він подобається і це дуже ок

знаю. Але то — виняток :) Мене Скрипін забанив за незручні питання. Але я тільки радий, якщо його буде хтось ще підтримувати.

Там ще така програма регулярно виходить, теж не Скрипін ведучий:
www.youtube.com/...​3DAhxlq1Lkr78xhN4qtBLTkEi

о, дякую. Оформив щомісячну підписку

Ви прямо по-моїх підписках пройшлися. Я, до речі, думав про те, щоб створити окремий допис про тих, хто є на Патреоні. Там, якщо пошукати, думаю, ще знайдуться.

Patreon чудовий, надійний і зручний інструмент, варто його всіляко популяризувати, адже поки що масштаби його використання досить невеликі.

Я собі в закладки додав сторінку
www.patreon.com/malynivec/creators
і тепер зручно спостерігати за успіхами проектів :)

Студія онлайн-освіти EdEra створює онлайн-курси, підручники і спецпроекти. Збирає 750 000 грн:
biggggidea.com/...​onlajn-osvita-z-lyubovyu

закинув їм трохи грошенят

Цікаво, а TEAM International практикує підтримку таких проектів?

поки що ні. Але я поставлю питання. Ми, в основному, безкоштовні курси організовуємо — тестування, програмування.

Ясно. Мені здається, що коли проект збирає велику суму, як тут 750 000 грн, то без участі компаній обійтись важко, за перший місяць зібрано всього 117 тис. грн і майже половина з цього — від однієї компанії ;)

ну, нам до Серва ще далеченько :)

Ну DOU зате, наприклад, як компанія не набагато більша (а може і менша) за TEAM International :) Ми ось недавно ще профінансували озвучку аудіокниги «Та ви жартуєте, містере Фейнман!».

В групі www.facebook.com/groups/nasheaudio йде збір коштів на створення аудіокниг «Спогади» Павла Скоропадського і «Сила інтровертів».

Радіо Аристократи відкрили продаж аудіокниги Сергія Жадана «Тамплієри»
www.facebook.com/...​fm/posts/2109842352581303
aristocrats.fm/tampliers

Ціна держави переклала і озвучила віртуальний реп-двобій відомих економістів Джона Мейнарда Кейнса та Фрідріха Хаєка, який «порвав» англомовний інтернет. Учасники реп-двобою дають свої пояснення економічним спадам в економіці. При цьому вони по-різному бачать роль уряду: Кейнс вважає, що лише уряд може вивести економіку з кризи, а Хаєк — що дії чиновників власне і є її причиною.

Якщо вам сподобався відеоролик і ви хочете побачити наступні — пожертвуйте нам на переклад та озвучку: secure.wayforpay.com/payment/s786d69dfd9c6

www.facebook.com/...​/videos/1439501096131293

Книга „PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування” уже в продажу:
www.facebook.com/...​ev/posts/1526730560719768
starylev.com.ua/python-dlya-ditey

Alpha Centauri заговорить українською. Однак є три невеликі умови, без виконання яких буде важко починати:
www.facebook.com/...​l/posts/10207711291379021

так-так, про це я вже писав :)

У цьому топіку не було.

«Легенда» — видавництво сучасної української прози, яке має на меті творити художньо цікаві, суспільно резонансні, літературно значимі книжки, збирає 150 тис. грн на спільнокошті:
biggggidea.com/...​ct/tvorimo-legendu-razom

Кириченко Владислав: Друзі, нарешті ми не тільки працюємо в студії, але й готові приймати Ваші пожертви на створення аудіокниги Чорний Лебідь.
www.facebook.com/...​rmalink/1566573660041233

о, як раз приєднаюся до їхньої групи на ФБ

З’явилась нова сторінка
nashformat.ua/audiobooks-donate
зі зручнішою оплатою.

Проект „Українська література в аудіоформаті для 5 і 6 класів” збирає 107 800 грн:
biggggidea.com/…​dioformati-za-5-6j-klasi
www.facebook.com/groups/279178589102368

Також на даний момент на порталі Гуртом розповсюдженням україномовного контенту займається команда Підтримка та поширення.
toloka.to/t77072
Якщо бажаєте приєднатися та допомогти для цього Вам лише необхідне вільне місце на Вашому ПК та стабільний доступ до інтернету :)
Заходьте), завжди раді Вас бачити на порталі першоджерела українського в інтернеті :)

youtu.be/Wjsj21k0qrQ
Ось був зробив відеоролик щодо поширення україномовного контенту в мережі, правда він не настільки якісний, як в сучасних студіях дубляжу, тому прошу сильно не судити. Буду радий за Ваші коментарі, лайки та репости цього відео в соцмережах! :)

В команду Na chasi потрібен журналіст-перекладач і SMM-менеджер:
www.facebook.com/…​r/posts/10210108200314540

Проект «Цікава наука» (з вересня 2016 було перекладено, відредаговано та озвучено 46 короткотривалих відео науково-популярного спрямування) потребує вашої допомоги:
www.facebook.com/.../videos/1753009365016756

replace.org.ua
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов’язаного з інтернетом та комп’ютерами.
Зверніть увагу, форум програмістів Replace.org.ua не комерційний ресурс. Ми нічого не продаємо, реклами теж немає і не планується. Проект створений з метою покращення якості українського інтернету.

Розпочату переклад книги „The Little Book of Ruby” („Маленька книга про Ruby”):
lambdabooks.github.io/thelittlebookofruby
twitter.com/...status/830790386884943877

і книги „ClojureScript Unraveled” („Розплутаний ClojureScript”):
lambdabooks.github.io/clojurescript-unraveled
twitter.com/...status/831619347806351365

Проект «Мова — ДНК нації: мультсеріал для малят» збирає 220 000 грн:
biggggidea.com/...i-multserial-dlya-malyat

о-о-о, дякую. Зараз поширю і підтримаю.

цих я давно розпіарив, як міг :) Щодня цю програмку використовую :)

Збирають гроші Спільнокоштом на патріотичну абетку
dou.ua/forums/topic/19730

Найстаріший український сайт, присвячений рок-музиці rock.kiev.ua збирає 140 тис. грн на перезавантаження:
biggggidea.com/...project/kivskij-rok-klub

Роман, додайте ще мене будь ласка з блогом Сімейний Бюджет
simeinyi-budzhet.ua
Я коли починав — всі говорили пиши російською (сео і т.д), але я твердо вирішив що українці матимуть змогу читати якісний контент про персональні фінанси українською мовою. Хоча від гостьових авторів іноді і російською беру статті.
Проект поки соціальний, хоча я хочу щоб це було соціальне підприємництво з часом.

Забув сказати: пожертви я поки не збираю, вистачає власних коштів розвивати проект

плануєте реєструватися на патреон?

Буду радий фінансовій підтримці!

Ми поки не беремо рекламу продуктів та й взагалі будемо дуже прискіпливо підходити до спонсорів, в ідеалі я хотів би Visa/Mastercard, та один з технологічних банків (Приват, Альфа, Моно, Аваль...)

а за студію і монтаж вже платит потрібно!

Я ще не знайомився близько блогом і каналом Сімейний Бюджет, і з патреон-аккаунтом, але на перший погляд було б цікаво і доречно публікувати на Патреоні регулярні, наприклад що місячні звіти, наприклад, такі як тут
www.patreon.com/jarvis_net_ua/posts

Згоден, я просто в умовах обмеженого часу все що встигаю, це контент готувати.

Але так, я вже відкрив в січні вакансію, згоден що варто звітувати на Патреоні!

rabota.ua/...​ny10476184/vacancy8340958

Цікава та креативна робота для людини, що хоче працювати віддалено та з гнучким графіком!

Замість жорстких дедлайнів і бюрократії у нас небайдужість та ініціативність. А ще — можливість стати частиною успіху популярного каналу про персональні фінанси
Прибуток — не є самоціллю, адже Сімейний Бюджет має і соціальну місію «допомагати українцям приймати розумні фінансові рішення».

У 2020 ми пройшли шлях до 17 тис підписників, мільйону переглядів та 80 доларів щомісячного доходу.

Ростемо далі і потребуємо вашої допомоги з наступним:

Модерація коментарів на каналі, розіграші призів серед глядачів з їх подальшим адмініструванням, рейтингова система винагород для активних підписників каналу;
Підтримка спільноти (community) на каналі, допомога у поширенні нових відео;
Спілкування з нашими підписниками на платформі Patreon, вдячність за їх фінансову підтримку;
Пошук та супроводження спонсорських контрактів. Зауважте, що ми прискіпливі у виборі спонсорів каналу, і точно обійдемося без фінансових пірамід, форексів, споживчих кредитів, горілки та тютюну;
Організація партнерств з якісними YouTube каналами, які є корисними для українців. Це можуть бути не тільки блоги про персональні фінанси, а й батьківство, здоровий спосіб життя, подорожі чи навчання;
Аналіз аудиторії каналу і їх уподобань. Збір ідей для наступних відео;
Участь в брейнстормах по прозвитку та просуванню каналу, з метою зробити його ще кращим і кориснішим для наших глядачів.

хто з України, має аккаунт з оцінками фільмів в imdb або «кинопоиск» та має вільні 3 хвильки — зареєструйтесь тут kinobaza.com.ua і залийте оцінки (налаштування->імпортувати оцінки)

Від Щастя до Львова — «роздІловІ» — поезія Сергія Жадана, музика Олексія Ворсоби/ Влада Креймера, візуалізація Олі Михайлюк. Виступи у східних містах і видання альбому потребують вашої підтримки:
biggggidea.com/...oject/rozdilovi-schastya

поширив, трохи пізніше підкину грошенят.

ага, дякую. Як раз стежу за ними :)

Письменник Юрко Іздрик потребує допомоги. Для термінової операції потрібно 35 тис. грн
zaxid.net/...dopomogi&objectId=1410178
www.facebook.com/...r/posts/10209063087147364

так-так, я вже бачив. Чудова новина!

Мда, казалось бы почти такой же пост как и предложение некоего товарища украинизировать линкедин.... но как много в этом почти

бо тут же треба щось робити, а не тільки язиком ляскати, пардон, пальцями по клавіатурі клацати :)

«Громадське радіо» починає нову кампанію збору коштів. Мета — стати всеукраїнським мовником і звучати в більшій кількості міст:
biggggidea.com/...ske-radio-v-tvoemu-misti

отут я доволі упереджений: на ГР вистачає російського вмісту.

Я недавно відкрив для себе їх проект Внутрішня музика:
podcaster.in.ua/...radio/vnutrishnya-muzyka
Непогана альтернатива подкасту Аеростат Гребенщикова.

А автор програми — Андрій Іздрик
www.facebook.com/efandy.liunamme
— син письменника Юрія Іздрика.

поширив і грошенят закинув. Дякую!

Українська музика у Apple Music, Google Play та Spotify
belziuk.com/...l/ukrainian-music-online

ну, тут не зовсім український вміст :) Багато російською мовою.

На жаль, наскільки я знаю, немає способу знайти всі альбоми українською мовою в тому ж Google Play, так що користь від того списку все одно є, бажаючі можуть мабуть зробити свій список або свої версії списку з кращим фільтруванням.

Lustrum, проект з пояснювальної журналістики, запустив спільнокошт-кампанію:
biggggidea.com/project/lustrum

notatky.com.ua — сайт про українську музику,
головна сторінка не дуже інформативна, слідкую за
notatky.com.ua/category/music
там публікуються нові нові альбоми etc.

Допомогти проекту:
notatky.com.ua/donate

Система колективних перекладів translate.thealphacentauri.net,
підтримка проекту: thealphacentauri.net/pidtrymaty
анонс на АИН: ain.ua/2016/09/20/671298

www.chytomo.com — внизу статей, наприклад, www.chytomo.com/...pismenniku-ivan-andrusyak є блок “Найкращий лайк — це 25 гривень))”

radioskovoroda.com — справа вгорі є кнопка Donate

дякую, треба буде якось сісти, та пододавати до списку нові надходження. У мене на роботі, до речі, не йде — мабуть, адміни блокують.

Ось тут переклади книгу «Рoзуміння ECMAScript 6»:
understandinges6.denysdovhan.com
twitter.com/es6ua
внизу є інформація «Підтримати матеріально».

Книги Старого Лева на Google Play Books: starylev.com.ua/...eper-na-google-play-books

(і взагалі купляти ліцензійний укр. контент може бути кращою підтримкою, ніж, наприклад, підтримувати фінансово неліцензійний укр. контент).

цілком з Вами згоден. Але з озвучкою серіалів і деяких фільмів зараз поки що маємо відставання або й взагалі відсутність такої.

У мене ще враженя, що чомусь з українськими субтитрами фільмів і серіалів набагато менше, ніж з українською озвучкою.

так і є. І це теж не дуже.

Якщо бажаєте переглянути фільми із українськими субтитрами рекомендую завітати на Гуртом в розділ Українські субтитри — toloka.to/f190 або в разі відсутності перекласти субтитри на українську та викласти їх через сервіс — www.opensubtitles.org/…​53/saving-private-ryan-uk (перекладав Рядового Раяна), щодо українського субтитрування, також є користувачі на Гуртом, що цим займаються.

Основна проблема з субтитрами мабуть не на торрентах, а на сервісах типу Megogo чи Google Play

А що казати про ігри та щось менш попсове. Наприклад аніме? Я б хотів купити та у нас в принципі немає ліцензій.

до речі, мені кидали лінк з аніме у мене на ФБ. Осьдечки: fanvoxua.org/page/info/1

Я за них знаю. Навіть кілька перекладів для них робив.
Але мова йшла за ліценції.

nashformat.ua/...content/elektronni-knygy — на цьому сайті покупка електронних книг часто розглядається як форма donate (наприклад, тут).

ну, я Наш Формат не вказував. Влад Кириченко ніколи про допомогу не просив :)

technic.in.ua/help-us — освітньо-інформаційний проект вчителя з Донецька та школяра зі Львова.

www.5books.club/faq — література твого міста.

felix-austria.org — правда тут чомусь припинили оновлення інформації про зібрану суму.

та якось не хочеться Громадське підтримувати...

Судячи з hromadskeradio.org/financial-statements
у першому кварталі 2016 року підтримка від громадян в Україні склала трохи менше 0.5% всієї підтримки.

та й до цього вони якось не дуже отримували підтримку від простих людей.

ти ба. Так, значить, я щось у звітності пропустив.

komubook.com.ua — перша українська платформа краудпаблішингу

Підписатись на коментарі